Jordanred Bisiklet Forması, Bisiklet Taytı ve Bisiklet Giyimine Dair Her Şey

Aydın

Grup hala aktif mi acaba yeni bisikletliler olarak katılmak isteyenler olabilir.

Scudo
Selam, ben Nazilliden yeni bisiklet sahibi olarak hem bisiklette, hem aranızda yeniyim :)

selam en kısa sürede ekibe katılıp sizlerle pedal basmak isterim arkadaşlar ;):)

Yarın sabah antreman yapmak istiyorum Denizli karayolunda Köşk buharkent olacak sanırım katılmak isteyen arkadaşlara duyurulur

Nazilli li pedal dostlarıma selam olsun :harika: aranıza katılmak isterim

Aydın/ Bozdoğandan pedallayıp nazilliye gelip sizinle bisiklet sürmek isterim. :)

Slm arkadaşlar...bisikleti elime ulaşmadı daha ama.. .pasif binicilik olurum herhalde... herkese bozdogan dan selemlar... salcano ng 450 v 27.5 iyi bi seçim mi bilmiyorum artık.☺

Arkadaşlar Herkese merhaba tek bir sorum var . Aydında(Merkez) otruyoruz arkadaşımla bisikletleri bakım yapıcak iyi bir yer arıyoruz sizin bildiğiniz varmı ? Teşekkürler

M
@EmreTzn090909

Merhaba kardeş iyi bir usta bulabildin mi? Bende arıyorum arasıra lazım oluyor

@İlker72

Valla Bizde döndük dolaştık tekrardan sprint bisiklete döndük yeniden meydanda burger king in yanında sprint bisiklet.Satıcı iyi,bakım tamir fiyatları uygun ama parça satışı biraz tuzlu :(

@EmreTzn090909

Teşekkür ederim bir ara uğrayayım gözümle görüp değerlendireyim

Arkadaşlar merhaba malum havalar düzelmeye başladı sadece haftasonları olmak şartıyla daha çok kondisyon toplama ve şehir hayatının stresinden kurtulmak adına aydın merkez yada yakın civarında doğa ile iç içe olabileceğimiz güzergahları bilen varsa ve organize olup birlikte bisiklet sürme niyetinde olan arkadaşlar haberleşip sezonu açalım artık ne dersiniz?

Oğuzhan merhaba. Bende yeni katıldım foruma. Didimde oturuyorum. Henüz katılmadığım ama bisiklet sevdalılarının olduğu bir ekip var didimde. Poseidon bisiklet klübü adı altında kısa ve uzun turlar düzenliyorlar. Facebook'ta falan grupları var. Bir bak istersen. :)

• Beğen
Tepkiler: Mesut DOĞRU
Geri