Jordanred Bisiklet Forması, Bisiklet Taytı ve Bisiklet Giyimine Dair Her Şey

Barendli Elcik Tavsiyesi

Hakan Boz

Daimi Üye
Tepki
127
Bisiklet
Corratec
Arkadaşlar şu sıralar barend almayı düşünüyordum ancak aliexpresste barendli elcikler gördüm ve ürün ilgimi çekti.Hem fiyat olarak barendlerin fiyatından oldukça ucuz hemde elcik olarak avuç dolduran bir yapısı var.Siz bu elciği tavsiye edermisiniz? Konforu nasıldır birde barendler yük binince kayma yaparlar mı?

Şimdiden teşekkürler.

Ürün
(link)

Scudo
linktekini bilmiyorumda velo barendli elcik kullanan herkes memnun aklında bulunsun

peki bu tür avuç destekli elcikler diğer elciklere göre daha mı avantajlı oluyor.

Sizi bilmem ama ben iki gün kullanabildim, çıkarıp çöpe attım. Elimi müthiş rahatsız etmişti. Ama kişiden kişiye değişir.

kullandığınız elcikler linkteki ürünün aynısı mıydı?

Velo yada plus al ayni fiyata plus bulursun hemde Turkiyeden

Sadece tipi aynı.
İlk başta çok rahat geliyor, doğru elcik buymuş diye düşünüyorsunuz, sonra ağrılar başlıyor. Belki ısrar edip alışmak gerekiyordu ama ben beklemedim.

@Çetin Güzel

Bilek destekli elcik'ten kastınız nedir ? Link atar mısınız. Bende almayı düşünüyorum da.

Aliexpress'den buna benzer boynuzlu bir elcik aldım çıkıntı kısmı demir çok hantal ağır ve elcikti ve demir kısmı sürekli oynamaya başladı kaldırdım işe yaramıyor.

tchibodan aldığım elcik ise üst düzey çıktı çok rahat kullanması.

(link)

İnternette satışı yok 444 28 26 numaran hangi mağazada stokda olduğunu öğrenip gidip almıştım.

Linkteki ürünü tavsiye etmiyorsunuz sanırım, eğer barendlere baskı uygulandığında oynama yaparsa bir işime yaramaz.O zaman ya tek parça olan barendli elciklerden alacağım yada ayrıyetten barend alıp takacağım.

tchibo da satılan elciklerde velo tipi elcikler eğer bu tipin kullanımı konforluysa ve barendleri işe yarıyorsa bu tip alabilirim.

velo'nun barendli elcikleri tam bi fiyat/performans ürünüdür.. bir yıldır kullanıyorum, tavsiye ederim.. özellikle uzun turlarda farklı tutma çok işe yarıyor

Ergon elcikler çok iyi ürünlerdir yalnız fiyatları daha yüksek oluyor genelde, o fiyat düşündürücü. Çok uzun bir süre Velo elcik kullandım, arkadaşların dediği gibi tam bir f/p ürünüdür.

• Beğen
Tepkiler: erendiz çetiner
@Tahsin Y.
Plus kesinlikle almayın. Bir arkadaşım bilmeden almıştı. Bendeki Velo ile bire bir karşılaştırma imkanı buldum. Velo Barendli Elcik'in aynısını yapmış adamlar fakat malzemesi farklı. işportacılarda satılan Çin malı yapışkan topların malzemesine benzer malzemesi var. Ufak bir toz görse rezil olacak bir ürün.

Arkadaşlar merhaba, dağ bisikletim için aldığım Velo barend bugün elime ulaştı. Ürünü bisiklete giydirdim ve altta kalan yerinden alyan ile sıkıştırdım ancak ürün hala kolaylıkla dönüyor tam olarak sıkışmadı. bu ürün bisikletime uygun değil mi yoksa sıkışması için ben mi bir şeyleri eksik yaptım? Konu hakkında bilgisi fikri olan arkadaşlar var mı? teşekkürler

• Beğen
Tepkiler: mariokaldato
muhtemelen siz eksik birşey yapmışsınızdır.. olmuyorsa zorlamayın, en yakın bisiklet tamircisine gidin orada halletsinler..

@türkay yılmaz

teşekkürler, sanırım bisikletçiye gideceğim.

@Tahir Keskin Bende yeni Plus marka aldık. Daha takmadım. Bakalım ne olacak. İnşallah ben pişman olmam. 35tl idi kredi kartı puanları ile 10tlye geldi o yüzden aldım aslında.

Peki bunun montaj şekli nasıl boynuz uçları karşıya mı yoksa yukarımı bakıcak bu konuda yardımcı olabilir misin.

Geri