Jordanred Bisiklet Forması, Bisiklet Taytı ve Bisiklet Giyimine Dair Her Şey

Bir bisikletliye söylenen ilk söz ya da soru nedir?

Scudo
mahallede gören her çocuk abi bu yarış pisikleti mi diyor :) bende sabırla şehir bisikleti olduğunu söylüyorum :)

Geçen Erdek-Bandırma arası pedallıyoruz ve dönüş yolundayız saat 19.30 civarı falan beyaz bir pikap durdu emniyet şeridine çekti durdurdu bizi...

Sonra dedi ki...

+Ya kardeş siz bundan ne anlıyonuz* yaaa ?
-Spor amaçlı yapıyoruz geziyoruz abi canımız nereye isterse oraya gidiyoruz hem de çok faydalı tavsiye ederiz.
+Yol da bana hep denk geliyor sizin gibiler de hiç soramamıştım şimdi merak ettim sağ olun. Dur yol vereyim size bari buyrun geçin...
-Eyvallah abi :D

*Anlıyorsunuz.

• Beğen
Tepkiler: tanay tekin
hello :D money money :D sankı butun koylumuz butun halkımız butun mılletımız ıngılızce bılıyorda cumleye boyle gırılıyor:D

Sırasıyla şu ikisi söylenmekte...;
1)"Gaç para la bu pisiklet?"
2)"M*l mısın la sen? Git o paraya motor al araba al!" :D
Hatta bu muhabbetten sonra hala tam olarak kabullenemeyip boş boş suratıma bakıp "Haggaten m*lsın la sen!" de denilebiliyor...:D

konunun açılma tarihine bakınca acı tablo ortaya çıkıyor...6 senedir hiç bir şey değişmemiş...

• Beğen
Tepkiler: Paslı Bisiklet
Diyalog:
-Hellooo...
+ Aleyküm Selam :D
- Anaaa Türkmüş laaa :D
Diğer bir diyalog:
-Vay Kardeşim hayırlı olsun ne kadara aldın?
+ "fiyat"
-Oğlum gerizekalı mısın o paraya araba alınır lan.
+ Ben zaten aldım...
İyi forumlar...

• Beğen
Tepkiler: Paslı Bisiklet
İlk tepki yakın çevrenden bi pisiklete o kadar para verdinya m*lsın len sen şeklinde oluyor!!
sonra gezerken bide kaskın kafandaysa klasik burada yazılanların hepsini yaşıyor insan :D

Salak Bi bisiklete bu kadar para verilirmi demişti arkadaşlarım :)
Halktan bi kaç kişide;
Manyakmısın o kadar yol gidiyosun... Kaç Bastın En Fazla.. Neresi O Kadar Para Ediyor Altınmı Bu vs.. vs.. :)
Gezilerde ise..
La Nere Gidisizz Yiğenim :).....

• Beğen
Tepkiler: 42FY
Sabah çıktığımız turda gezine gezine 149 km ye yaklaşırken geceye yakın eşim aradı. Gün boyunca bir kaç kez konuşmamıza rağmen en sonunda bu kadar bisiklet sürülür mü? diye veryansın etti son cümle de "Allah akıl fikir versin" di :)
Bazen şehirlerarası yapılan tür bilgilerini gösteriyorum forumdan. Tamamen kabul etmese de kamuoyu oluşturma çabalarım devam ediyor :)

• Beğen
Tepkiler: 42FY
''Ayakların biraz yere bassın.''

1- O kadar para verip bisiklet alacağına git motor al.
2- ALLAH sana akıl fikir versin.
3- Yuh! o kadar km bisikletle mi gittin! Çekilir mi olum o yol!

:D :D :D

• Beğen
Tepkiler: Onat GÜRSOY
Bugün beylerbeyi sahilde bankta çay içip boğazı seyrederken yanıma bir adam geldi bisikletinizin fotografını çekebilirmiyim dedi. Tabi buyrun dedim, bisikleti ağaca yaslamıştım boğaz köprüsüne tam cephe ve daha ilerde camiler görünüyordu. Bisiklete arka jant tarafından yakın ve uzak birkaç fotograf çekti gitti. İyi bir kombinasyondu makinem olsa bende çekerdim.

Alah'ın hergünü yaşıyoruz bunları :D
en çok duyduğum cümleleri sıralamak gerekirse :
1-) yürü be abiye bak
2-) abi teker dönüyor
3-) nereye gidiyo lan bunlar
4-) ne içmiş lan bunlar
5-) abi yarışmı var
6-) siz yarışçımısınız
7-) kaça para bunlar
:cool: o kadar paraya motor alırım
9-) bunla nasıl çıkıyonuz o yokuşları
10 -) adamlarda makine var giderler tabi

:D

• Beğen
Tepkiler: hamibektas
bir arkadaşıma "hey amerikalı" deyip taşlamışlardı.

turun birinde bir köyden geçerken küçücük kızanların biri iyi sövmüştü. "s.... gidin bu köyden."

birde şey başıma gelmişti. "Türk müsünüz, İngiliz mi?" :)

• Beğen
@ReşitÇağırgan

7. ve 8. Soruları bana da soruyorlar yazmayı atlamışım :D :D

bana abi sen dünya turuna mı çıktın demişlerdi :D

Tekerin dönüyor diyenlere ve kask takınca sanki uzaylı görmüş gibi bakıryorlar ona sinir oluyorum

• Beğen
Geri