Jordanred Bisiklet Forması, Bisiklet Taytı ve Bisiklet Giyimine Dair Her Şey

Bisan Grand Tour Satın Aldım

@JDJS Genelde ilk parti üretimle ikinci parti üretimde yan kompetananların tükenmesi sonucu başka markalar takılıyor galiba örn carraro bisikletlerde 052 ve üzeri gidon sargısı fizik diye belirtilmiş sitede ben 062 bisikleti alırken XLC Olduğunu gördüm tabi sonra başladım etrafını dört dönmeye bisiklette acaba sette yada jantlar da bir değişiklik varmı diye gidona seleye her yere baktım ve tek sorun sargı bezi olunca açıkçası fiyatta istediğim düzeye çekince umursamadım velhasıl sonra bir araştırayım dedim. 2020 katalogunu indirdim siteden baktim ki orda XLC Olarak belirtilmiş. Benim bisiklette ilk parti üretim demek ki sonradan fiziğe çevirmişler biraz uzun oldu kusura bakmayın =)

• Beğen
Tepkiler: JDJS ve suyunsesi
Scudo
Asma aparatını çekme imkanınız var mı acaba??
Şu konunun şurasında detayları ve görselleri ile anlatmıştım:
Evde bisiklet saklama klavuzu
@Mrbag donanımsal farklılıklar dışında bir farkı yok bildiğim kadarıyla üzerindeki setler farklı jantlar birde maşa birinde karbon diğerinde alüminyum muydu ondan emin değilim
Her ikisinin de Maşası Karbon.
Grand Tour Eco almayı düşünüyorum Fiyat sitesinde 4250 tl görünüyor.Bu fiyata daha iyisini alabilir miyim? Yoksa Grand Tour Eco alayım mı? (Not:Bütçem en fazla bu kadar)
Eğer ilk defa yol bisikletine geçiyorsanız bu fiyata Karbon maşalı, 28 mm lastikli (ki diğerleri 25 mm ve yurdumun yolları da çok bozuk), Sora setli, görünen kadro birleşim yerleri temiz başka bir yol bisikleti bulmak biraz zor gibi. Yine de değerlendirin. Yakından görünce sitedekinden çok daha güzel ve gösterişli durduğunu satın almış biri olarak söyleyebilirim.

Bisan üretimi durdurdu mu arkadaşlar,hiç bir yerde grand tour eco bulamıyorum, fabrika ya mail attım cevap gelmedi,aradım ulaşamadım.

Bisan üretimi durdurdu mu arkadaşlar,hiç bir yerde grand tour eco bulamıyorum, fabrika ya mail attım cevap gelmedi,aradım ulaşamadım.
Instagramdan da Ali beyin gönderisinin altına yazıp sormayı dene bir de.
(link)
@alikoca44

Arkadaşlar merhaba, 1.81cm boy ve 84cm iç bacak ölçümle gt için 54 mü 52 kadro mu almalıyım? Elinde 52 kadro gt bulunan bir bisikletçi senin boyundakilere hep 52 verdik şikayet eden yok dedi. Konya’da da 54 bulamadım. Sizce 52 kadro gt almalı mıyım?

Arkadaşlar merhaba, 1.81cm boy ve 84cm iç bacak ölçümle gt için 54 mü 52 kadro mu almalıyım? Elinde 52 kadro gt bulunan bir bisikletçi senin boyundakilere hep 52 verdik şikayet eden yok dedi. Konya’da da 54 bulamadım. Sizce 52 kadro gt almalı mıyım?

Kesinlikle HAYIR.
Senin boyun için 54 kadro uygun

Çok güzel olmuş, elinize sağlık. Ben de benim GTE'nin sargısını değiştirmeyi düşünüyorum. İleride, gövdedeki şu haki - soluk boz kahve rengi karışımı renk var ya, o renkten ya da ona yakın bir renkte sargı bulabilirsem yapmayı düşünüyorum.

Bisan 'ın iletişim sayfasından soru sordum cevap dönen yok hayret. Antalya 'da hangi bayiinizden Grant Tour veya Eco modeli satın alınabilir idi sorum. Bakalım ne zaman cevap gelir. Zira ben aradığımda bayiileri tek cevap : "yok abi"

• İnanılmaz
Tepkiler: necmeddin
Bisan 'ın iletişim sayfasından soru sordum cevap dönen yok hayret. Antalya 'da hangi bayiinizden Grant Tour veya Eco modeli satın alınabilir idi sorum. Bakalım ne zaman cevap gelir. Zira ben aradığımda bayiileri tek cevap : "yok abi"
Hocam bayiye gidip siparis gectirmediginiz surece bu sezon showroomda bulup almak cok zor.

• Beğen
Tepkiler: TatanQa_tr
2021 modelleri gelicekmiş sanırım yıl sonunda, ve %25 zamlı olucak diye duydum.

• İnanılmaz
Tepkiler: suyunsesi
Çok güzel olmuş, elinize sağlık. Ben de benim GTE'nin sargısını değiştirmeyi düşünüyorum. İleride, gövdedeki şu haki - soluk boz kahve rengi karışımı renk var ya, o renkten ya da ona yakın bir renkte sargı bulabilirsem yapmayı düşünüyorum.
Ben turuncu detaylara gönderme yaptım 😆

• Beğen
@suyunsesi Bu durumda aslında 52 kadro çok daha uzun boylular için ideal. 52 kadroya kanıp benim gibi 1.68 lik adam alırsa üzülür.

Bisan Ürge Müdürü Ali Bey’e Instagramdan ulaştım grand tour için 15-20 gün içerisinde sınırlı sayıda yeni parti üretime geçeceklerini söyledi.
Bisan Ürge Müdürü Ali Bey’e Instagramdan ulaştım grand tour için 15-20 gün içerisinde sınırlı sayıda yeni parti üretime geçeceklerini söyledi.

Üretim planı tahmini mi yoksa siparişe göre mi yapacaksınız sorusuna, sipariş toplayıp o şekilde üretim yapılacağı söylendi. Benim gibi almayı düşünen arkadaşlar, siparişinizi veriniz.

Son düzenleme:
  • Beğen
Benim boyum 171. Bacak içi 77 cm
Bu bisikkleti 52 cm alıp gidon boğazını küçültsem seleyi öne alsam kurtarmaz mı abiler. Çok beğendim. Buldum da bayide . Görüşleriniz önemli benim için

Geri