Jordanred Bisiklet Forması, Bisiklet Taytı ve Bisiklet Giyimine Dair Her Şey

Bisan Grand Tour Satın Aldım

Bugün uzun zaman sonra sürüşe çıktım. Şansıma zincir attı ve zincir on aktarici ile aynakol arasında kaldı. Daha sonra zar zor düzelttim. Biraz ilerledikten sonra on aktaricinin aynakola surttugunu fark ettim. Daha sonra da hiç büyük aynaya gecmemeye başladı. Aynakola giden telin gevsedigini gördüm. Nazar diyelim.

Scudo
Geçmiş olsun. Düzenli bakım şart. Benim de sürtüyordu. Düzgün bir ayar sonrası ön ve arka şimdilik sorunsuz.

Geçmiş olsun. Düzenli bakım şart. Benim de sürtüyordu. Düzgün bir ayar sonrası ön ve arka şimdilik sorunsuz.
Çok saol abi umarım düzeltiriz. Çünkü on aktaricida hasar oluşmuş olabilir. Boş bir günde bisikletciye uğrarım.

2021 kataloğuna göre artık 50 kadrosu da var değil mi?

Bugün uzun zaman sonra sürüşe çıktım. Şansıma zincir attı ve zincir on aktarici ile aynakol arasında kaldı. Daha sonra zar zor düzelttim. Biraz ilerledikten sonra on aktaricinin aynakola surttugunu fark ettim. Daha sonra da hiç büyük aynaya gecmemeye başladı. Aynakola giden telin gevsedigini gördüm. Nazar diyelim.
Bugün biraz bakındım telin gevsedigini gördüm. Her ne kadar teli gerginlestirsem de on vites büyük aynaya geçmiyor.

Bir dönem çok aranıyordu, trendyolda muko bisiklet satıcısından sanırım sora setli bisan grand tour eco modeli 54 kadro 6150tl'ye düştü görünüyor. fırsatmıdır, uygunmudur bilemedim, o yüzden buraya yazdım

• Beğen
Tepkiler: suyunsesi
Merhaba arkadaşlar bisiklet nisan ayının sonuna doğru gelecekmiş. 52 kadro kullanan arkadaşlar 172 boy iç bacak boyu ise 74cm, biliyorsunuz ki 2021'de 50 kadrosu da üretiliyor. 50 kadro bana uyar değil mi?

173 boyum, 78 iç bacağımla 52 kadro kullanıyorum.
Bir ara acaba bana ufak mı diye şüphelensem de, şimdi tam olduğunu düşünüyorum.

173 boyum, 78 iç bacağımla 52 kadro kullanıyorum.
Bir ara acaba bana ufak mı diye şüphelensem de, şimdi tam olduğunu düşünüyorum.
Teşekkürler 50 kadro benim için iyi olur o zaman.

• Beğen
Geçen gün trainer üstünde kullanırken aynakolun solu çıktı. Neyse bugün hallettirdim😀
Dışarıda kullanmayı özlemişim kısa süre bindim ama iyi geldi.
Gidon bandını değiştirmeyi düşünüyorum, önerisi olan var mı? Brooksun turuncumsu koyu kahvemsi bi modelini alıcaktım da tereddüt ettim.

• Beğen
Geçen gün trainer üstünde kullanırken aynakolun solu çıktı. Neyse bugün hallettirdim😀
Dışarıda kullanmayı özlemişim kısa süre bindim ama iyi geldi.
Gidon bandını değiştirmeyi düşünüyorum, önerisi olan var mı? Brooksun turuncumsu koyu kahvemsi bi modelini alıcaktım da tereddüt ettim.

Lizard Skins.. taze takıldı.16168550924167097535410688971966.jpg

Dosyalar

• 16168549973173223548499852619513.jpg
    16168549973173223548499852619513.jpg
    177,4 KB · Okunma: 19
@Gncrvic :/ lütfen yanlış anlamayın hevesinizi kırmak istemiyorum ancak biraz uyumsuz olmamış mı sanki yani birazcık 😟😟😟

• Hahaha
Tepkiler: necmeddin
Ben Aliexpres'ten şu alttaki ürünü almıştım vaktinde. Hala taktırmadım. Bisikletin koyu altın rengi ile uyumlu olsun diye düşünmüştüm ama aldığım ürün sandığımdan çok daha açık renk.
1616862486796.png

Linkini merak eden olursa diye:
(link)

@suyunsesi ürünün dokusu nasıl ? kaliteli mi ?

@suyunsesi ürünün dokusu nasıl ? kaliteli mi ?
Berke kardeşim, şu an elimdeki bisiklet benim ilk yol bisikletim. Kaliteli bir gidon sargısı ile daha önce karşılaşmadım ve konu hakkında henüz bilgisizim. Üst mesajımda da belirttiğim gibi, henüz gidona sardırmadım. Kutusunda duruyor. Bu yüzden hali hazırdaki sargısı ile bile karşılaştıramıyorum. Sanıyorum ki görebildiğim kadarı ile bisikletimin üzerindeki ile yakın kalitedeler.

Kutusunun görünümü:

1616872473943.png 1616872598877.png
1616872809977.png

Son düzenleme:
@Gncrvic :/ lütfen yanlış anlamayın hevesinizi kırmak istemiyorum ancak biraz uyumsuz olmamış mı sanki yani birazcık 😟😟😟

Bu bisiklete dışardan bakan için ilk başta turuncu herhangi bir aksam absürd görünebilir fakat kullanıcı için en uyumlu renklerden biridir, çünkü kadro üzerinde küçük turuncu yazılı detaylar vardır ve bunlar oldukça hoş bir tondadır. İnşallah sen de alıp görünce daha iyi anlayacaksın.

@özgür duygu
Ben Bianchi Evo Nastro gidon bandı alıp kendi bandının üzerine ikinci kat olarak sardım. Kendi gidon bandı zaten sünger gibi olduğundan ikinci bi kat olunca biraz etli-kalın dursa da oldukça rahat hissettirdi.

Edit: Gidon fotoğrafıIMG_5074.JPG

Son düzenleme:
Bu bisiklete dışardan bakan için ilk başta turuncu herhangi bir aksam absürd görünebilir fakat kullanıcı için en uyumlu renklerden biridir, çünkü kadro üzerinde küçük turuncu yazılı detaylar vardır ve bunlar oldukça hoş bir tondadır. İnşallah sen de alıp görünce daha iyi anlayacaksın.

@özgür duygu
Ben Bianchi Evo Nastro gidon bandı alıp kendi bandının üzerine ikinci kat olarak sardım. Kendi gidon bandı zaten sünger gibi olduğundan ikinci bi kat olunca biraz etli-kalın dursa da oldukça rahat hissettirdi.

Ben de aldığım bandı üzerine sarmayı düşünüyorum. Hala nasıl duracağından emin olamadım.

Geri