Jordanred Bisiklet Forması, Bisiklet Taytı ve Bisiklet Giyimine Dair Her Şey

Bisan Grand Tour Satın Aldım

O değil de bu sene 105 setli modelinin jantları da Alexrims. Ecolarla aynı jantı aynı şeridi kullandılarsa bu sene sadece ECO olanarı değil GT kullanıcılarını da bi süpriz bekliyor olacak.
Aynı alex rimsler değildir herhalde?

• Beğen
Tepkiler: suyunsesi
Scudo
O değil de bu sene 105 setli modelinin jantları da Alexrims. Ecolarla aynı jantı aynı şeridi kullandılarsa bu sene sadece ECO olanarı değil GT kullanıcılarını da bi süpriz bekliyor olacak.

ECO'larda şerit yoktu bazılarında benimkin de mesala :) dandikte olsa olanlar vardı ama onlar da yaşadı aynı problemi.

@Gncrvic
Benimkinde lastik gibi ince bi şerit vardı ama hiç olmayanı duymamıştım, gerçekten hayret verici. :eek:
Böyle bi hata çok amatörce bi adım Bisan için.

@özgür duygu
Siteye baktım sadece Alexrims yazmışlar. Model belirtilmemiş. Fotoğrafta da geçen seneki RS100 jantlı fotoğrafı duruyor hala.
Birisi alıp da üzerinde şu var demeden bilemeyeceğiz artık.

• Beğen
Tepkiler: özgür duygu
Frene bastıkça ıslık gibi ses çıkıyor sebebi nedir arkadaşlar ?

Frene bastıkça ıslık gibi ses çıkıyor sebebi nedir arkadaşlar ?
Fren pabuçları asimetrik olarak sürtüyordur. Vfrenlerde iki taraflı yani aynı anda temas etmesi lazım. Pabuçların janta olan mesajesini karşılaştırıp gereken müdahalede bulunursanız sorun çözülecektir.

Yokuş performansı için aşağıdaki ürünü alıp değiştirmeyi düşünüyorum mevcut ruble ile, daha önce değişim yapan oldu mu acaba

(link)

Contiler farketti baya Micheline göre.

Bizim (gtdeki) ruble kaçtı 30 mu?
Ben aynakolu güncellemeyi düşünüyorum ama bi yandan da devam böyle diyorum 😀

Yokuş performansı için aşağıdaki ürünü alıp değiştirmeyi düşünüyorum mevcut ruble ile, daha önce değişim yapan oldu mu acaba

(link)

Bizim arkalar 11-28 arkayi 30 yapmak aynakolu degismekten daha masrafli oluyor. Ben aynakolu 50/34 yaptim ve mutluyum. Degisimi 10dk bile surmedi. Şişman bisikletten sadece yapraklari aldim ve hizlica degistirdim, sonuc muthis oldu.

• Beğen

Ben de düşünmüştüm. Ama sonradan şöyle düşündüm. Düz yolda 50x11 oranla sağlam bir şekilde hakkıyla basamadıktan sonra, yokuşlarda da 34x32 ile hala zorlanırken, ne yapayım 52x11 ve 36x32'yi? Ama bu şeytan dürtüsü olduğundan, şerefsiz vaz geçmiyor, ha bire dürtüyor 😅. İşin para kısmı var mı, yok mu sormaz ki. Hem modifiye yapılacaksa, öncelik jant olmalı benim. Daha hala stoklardayım :D .

Bu oranlar yüzdesel olarak kaç fark ediyor

Yüzde olarak açıkçası hiç hesaplamadım ama 11-30 u 11-34 le değiştirince özellikle yokuşta baya bir fark eder diye düşünüyorum

Herkese selamlar Geçen seneki modelden GT kullanıyorum. Mevcut lastik (Michelin Lithion) biraz alt seviye gibi. 200 km demeden ilk patlağımız oluştu. Uzun süre kullanılacak patlamaya dayanıklı lastik önerebilecek var mı?

Herkese selamlar Geçen seneki modelden GT kullanıyorum. Mevcut lastik (Michelin Lithion) biraz alt seviye gibi. 200 km demeden ilk patlağımız oluştu. Uzun süre kullanılacak patlamaya dayanıklı lastik önerebilecek var mı?
Michelin power all season verelim😀
Patlağa dayanıklı 4 mevsim lastik :)

Continental Grand Prix 5000
Continental Grand Prix 4-Season
Pirelli P ZERO Velo

Şimdilik bunlar radarımda.
Benim de P zero classic amber yanakli yakinen radarimda. Turkiyede kalmamis yurtdisina sarkicaz gibi. Bir diger lastik ise Vittoria Corsa.

• Beğen
Bu arada gp5000 ninde amber yanak var transparent diye geçiyor rengi. Ben ikilisini uygun buldum diye almıştım😀

• Beğen
Tepkiler: vusalazeroglu
Bu arada gp5000 ninde amber yanak var transparent diye geçiyor rengi. Ben ikilisini uygun buldum diye almıştım😀
Evet onu da gordum ama tuzluydu fiyat :) p zero yanak rengi bizim gt’ye daha iyi uyar gibi geliyor bana.

Geri