Jordanred Bisiklet Forması, Bisiklet Taytı ve Bisiklet Giyimine Dair Her Şey

Bisan Grand Tour Satın Aldım

Bütün bisikletlerde lastik patlar. Sizin bisikletinizin 10 katı fiyata satılan global markalarda da lastik patlar, patlak koruma sıvısı basılmış tubeless lastikler de patlar. Hatta patlamayan lastik yoktur, henüz patlamamış lastik vardır.
Bir jant şeridi ile çözülebilecek basit bir sorun için bisikletinizle dalga geçen hanımdan intikam almak için siz de en sevdiği çantasıyla dalga geçin veya son zamanlarda biraz kilo alıp almadığını sorun.

Scudo
Bütün bisikletlerde lastik patlar. Sizin bisikletinizin 10 katı fiyata satılan global markalarda da lastik patlar, patlak koruma sıvısı basılmış tubeless lastikler de patlar. Hatta patlamayan lastik yoktur, henüz patlamamış lastik vardır.
Bir jant şeridi ile çözülebilecek basit bir sorun için bisikletinizle dalga geçen hanımdan intikam almak için siz de en sevdiği çantasıyla dalga geçin veya son zamanlarda biraz kilo alıp almadığını sorun.
Bir lastik için ateşle oynamaya gerek yok bence. O bisikleti yakarım yine de hanıma kilo mu aldın demem ben olsam. 😂

Eevt öyle bir şey desin sabah uyandığında şaft borusu ile sele borusunun yer değiştirdiğini görsün

Ya patlayabilir zaten tamir seti de aldım kendim tamir ettim ama esnaflar tok. Bide para yok derler. Biraz zaman geçsin tüm eksiklerimi kendim yapacağım akord aylarından vites ayarına herşeyini. Konya bisikletçileri çok kötü malesef.

• Beğen
Tepkiler: suyunsesi
Bugün 10km sürdüm eve geldim balkona koydum. Bi ses geldi foss durduğu yerde patladı. Janta şerit üstüne Elektrik bandı çektim yama yaptım. Video çekip fabrikaya mail attım. Satıcı bayi ve servis bayisi nin ilgilenmediğini söyledim. Hanım dalga geçiyor aldığın bisiklete bak diye haklı valla ne diyim.
Geçmiş olsun, üzme kendini. Sanırım tekeri patlamayan tek bisiklet benim :) Dün 30 km daha sürdüm. Eve geldiğimde sorun yoktu. Bisiklete her binişten önce ön ve arka tekeri 110 PSI basıyorum.

• Beğen
Tepkiler: necmeddin
Ya patlayabilir zaten tamir seti de aldım kendim tamir ettim ama esnaflar tok. Bide para yok derler. Biraz zaman geçsin tüm eksiklerimi kendim yapacağım akord aylarından vites ayarına herşeyini. Konya bisikletçileri çok kötü malesef.
Konya'da benim de gittiğim mekanisyen Aziz Ay usta var. Önemli takımlarda mekanisyenlik geçmişi var ve hem işinde hem de ahlakında eksik bulamazsınız. Tavsiye ederim. Sürüş öncesinde lastiğinize uygun basınçta hava basıyor muydunuz? Belki de eksik havadan dolayı patlıyordur.

Jant şeridinden patlıyor. Önceki gün bisikletçi basmıştı. Petrolde basmak için aparat aldım

Jant şeridinden patlıyor. Önceki gün bisikletçi basmıştı. Petrolde basmak için aparat aldım
Petroller sıkıntı diyor arkadaşlar. En garanti yol, bence iyi bir marka basınç ölçerli pompa alıp eve koymak. İlk fırsatta ben de alacağım.

11-34 ruble takan oldu mu daha önceden, erdoğanlar bisikletten ruble siparişi verecektim ama firma desteklediğine kesin emin misiniz belki de 11-30 destekliyodur en fazla dedi, sizce 11-34 destekliyor mudur gt modeli.
Arka rubleyi 11-34 yapmaniz icin arka aktraciyi uzun bacakli ile degistirmek gerekiyor. Bu da maliyeti artiyor. Daha kolay yokuslar daha iyi kadans icin ben aynakol yapraklarini degistirdim 50/34 ile. Maliyeti daha az, degisimi 15 dk surdu.

• Beğen
Tepkiler: necmeddin
Bisan çok güzel güzel bisikletler yapıyor ama malesef bu lastik patlaması çok konuşuluyor. Arkadaşlar çok mühim bir durum yok. Bir şekilde kötü bir jant şeridi takılmış. Ucuz bir malzeme.. Bir kere değiştirince sorun kalmaz. Hatta yeni alıyorsanız alacağınız yerle bu değişimi de yapıp bisikleti teslim etmesi konusunda anlaşın.

Bisan çok güzel güzel bisikletler yapıyor ama malesef bu lastik patlaması çok konuşuluyor. Arkadaşlar çok mühim bir durum yok. Bir şekilde kötü bir jant şeridi takılmış. Ucuz bir malzeme.. Bir kere değiştirince sorun kalmaz. Hatta yeni alıyorsanız alacağınız yerle bu değişimi de yapıp bisikleti teslim etmesi konusunda anlaşın.
Kesinlikle arkadaşlar. Basit bir bandın keyfinizi bölmesine izin vermeyin (firmaya şikayeti iletin tabii ama) şahsen vakit olarak 15 gün sonra gelen bant yerine hemen almadan değiştirip devam ederim. Keşke olmasa tabii..

Bizim lastikler 700x28 mm ve en üst sınır da bu diye biliyorum.
Jantlar 30'a izin verse, acaba çatal sürter mi bundan emin değilim. Çok yakın görünüyorlar.
2021 modeller CST czar 700x23c ile satılıyor sanırım, en azından benim aldığım o şekilde.

Kesinlikle arkadaşlar. Basit bir bandın keyfinizi bölmesine izin vermeyin (firmaya şikayeti iletin tabii ama) şahsen vakit olarak 15 gün sonra gelen bant yerine hemen almadan değiştirip devam ederim. Keşke olmasa tabii..
bugün mail geldi telefon numaramı istemişler. elektrik bandı çektim umarım patlamaz.

2021 modeller CST czar 700x23c ile satılıyor sanırım, en azından benim aldığım o şekilde.
700x23 mm? :eek: Şaşırdım gerçekten.
Geçen yıl, lastik ebadı yazıyordu sitesinde sanki. Şimdi baktım yazmıyor.
Grand Tour serisi komple 700x28 mm olarak geliyordu diye hatırlıyorum. Yanlışsam diğer satın almış arkadaşlar düzeltirler...

700x23 mm? :eek: Şaşırdım gerçekten.
Geçen yıl, lastik ebadı yazıyordu sitesinde sanki. Şimdi baktım yazmıyor.
Grand Tour serisi komple 700x28 mm olarak geliyordu diye hatırlıyorum. Yanlışsam diğer satın almış arkadaşlar düzeltirler...
Dogrudur abi. Michelin all season 700x28

Petroller sıkıntı diyor arkadaşlar. En garanti yol, bence iyi bir marka basınç ölçerli pompa alıp eve koymak. İlk fırsatta ben de alacağım.
Decathlondan 2 yıl önce aldığım riverside 500 ayak pompasını tavsiye edebilirim.
Bendeki CST czar 700x25c

Endurance kadroya 700x23 lastik koymak? :bsmagryr:
evet, hatta 28e göre iç lastik almaya gitmiştim bisikleti görünce baya şaşırdım.
Merak ettiğim üzerinde bulunan alexrims jantlara 25 veya 28 lastik takabilir miyim?

Geri