Jordanred Bisiklet Forması, Bisiklet Taytı ve Bisiklet Giyimine Dair Her Şey

Bisan Grand Tour Satın Aldım

Hayırlı olsun. Bende zirve bisiklete giderim sahibini de tanırım. Ama lastik gibi yedek parçalara çok kar koyduğu için çok alışveriş yaptığım söylenemez.

Scudo
2021 yılında üretilen GTE alan var mı arkadaşlar?

Hayırlı olsun. Bende yakinda alacagim allah in izniyle

• Beğen
Tepkiler: SerhanTR
Aldık bakalım gelecek Allah izin verirse salı günü.
Fotoğraf bekleriz
Bu bisikletin arkasına portbagaj takan oldu mu? Taksam bi problem olur mu arada bir kızımı gezdirmek için.

@SerhanTR
Hayırlı olsun bisikletiniz. Jant şeridi geçen seneki gibi sorunluysa bir kaç sürüşte kendini belli eder zaten. Yine de sürmeden emin olmak istiyorsanız bi fotoğrafta içinden çıkan şeridin fotoğrafını çekip atmışlardı bu başlığa (sanırım @suyunsesi atmıştı) ordan bakıp kıyaslayabilirsiniz.

Teşekkür ederim arkadaşlar bütün kullanıcı deneyimlerimi ve fotoğrafları buradan paylaşacağım. YouTube'a baktım bu bisikletle ilgili hiç video yok, video da çekebilirim duruma göre hele bir gelsin.

Teşekkür ederim arkadaşlar bütün kullanıcı deneyimlerimi ve fotoğrafları buradan paylaşacağım. YouTube'a baktım bu bisikletle ilgili hiç video yok, video da çekebilirim duruma göre hele bir gelsin.
hayırlı olsun, güzel günlerde kullanın. Ne kadara aldığınızı öğrenebilirmiyim

Selam arkadaşlar bu bisikletin modelleri (3 farklı modeli var sanıyorum) geçen yıla göre ne oranda zamlandı, ortalama bilginiz var mı?

• Beğen
Tepkiler: TatanQa_tr
3500 TL'ye almıştım GTE, geçen sene Temmuz başıydı. Şimdi 6000 TL olmuş Sora setli GTE...

Geçen sene üzerinde michelin power all season lastikle satılıyordu ki bence çok güzel dış lastik memnunum gayet. şimdi cst czar lastik var sanırım fotolarda o gözüme çarptı. Ordan 400-500 TL save etmiş bisan ayrıca :)

İyi günler
Sonunda bir yerde gte sora buldum. Fakat satıcı sıfır kutu olarak veya montajını yapıp kargolayabilirim dedi. Montajlı nasıl gönderecek bilmiyorum. Çizik veya teşhirdeki ürün olur mu emin değilim. Eğer sıfır kutu olarak istersem İstanbulda herhangi bir bisan servisinde ücretsiz kurulum yaptırabilirmiyim.

Bilgim yok ama isterseniz Bostancı Pedaltürk ile bir görüşün..

İyi günler
Sonunda bir yerde gte sora buldum. Fakat satıcı sıfır kutu olarak veya montajını yapıp kargolayabilirim dedi. Montajlı nasıl gönderecek bilmiyorum. Çizik veya teşhirdeki ürün olur mu emin değilim. Eğer sıfır kutu olarak istersem İstanbulda herhangi bir bisan servisinde ücretsiz kurulum yaptırabilirmiyim.

Merhaba. yaptırabilirsiniz bildiğim kadarıyla. arkadaşım internetten aldı, kargo ile gönderdiler ve kayseri'den sanırım. burada kurulumu yapıldı sonra, hatta satıcı yönlendirdi yakın bir servise.

Evinize yakın bir bisan yetkili servise önden arayıp sormakta fayda var tabi.

Selam arkadaşlar siteye yeni kayıt oldum. Bu başlık ile yol bisikleti tavsiyeleri başlığını bir süredir okuyordum :) Bisan Grand Tour Eco sora sette karar kıldım. An itibariyle Konyada bisan bayisi Özay Motor'dan gittigidiyor üzerinden aldım. Kendileriyle telefonda görüştüm. Elinde 5 adet olduğunu söyledi. Bu model bisiklet zor bulunduğu ve stoklara gelir gelmez satıldığı için sizleri bilgilendirmek istedim. Şu an bisiklet indirimde. Ayrıca gittigidiyorda bugüne özel 150 TL indirim yaptı. Bonus kartta 50 TL :) Toplamda 5523 TL geldi. Geçen sene 5000'e 105 set alınıldığı düşünülürse içler acısı bir durum :) Tek tesellim liste fiyatının altında almış olmam. Umarım bir an önce gelir. Pedallamak için sabırsızlanıyorum.
Geçen yılki üretimlerde birçok kişide jant bandı sorununu okudum. Bu yıl üretilenlerde aynı sorun var mı? Sizce bandı değiştirmem gerekir mi?

Geri