Jordanred Bisiklet Forması, Bisiklet Taytı ve Bisiklet Giyimine Dair Her Şey

Bisan RC kullanıcılar kulübü

Scudo
@Metekatipoglu yerli bir marka olarak Bisan'ı tebrik ediyorum, ürünlerinin arkasında duruyor ve hiçbir mağduriyeti geri çevirmiyor.

Bisan bu yönüyle büyük bir marka yolunda ilerliyor.

Size de geçmiş olsun, umarım yeni kadroda bir sıkıntı çıkmaz ve ağız tadıyla bisikletinizi sürebilirsiniz.

konulardan birinde salcano ile yaşadığı mağduriyeti anlatan biri vardı.
salcano çalışanları girsin de okusun bunları. firma olmak arsa kiralayıp makine, ham madde alıp, eleman çalıştırmak demek değildir. En önce vizyona sahip olmanız lazım. Sadece Salcano'nun o hareketi yüzünden çok sayıda insan Salcano almaktan vazgeçmiştir ve bu konu sayesinde çok insan da Bisan'a sıcak bakmaya başlamıştır.

Bisan fabrikadan sıfır Kadro olarak yollamış pazartesi almaya gidicem umarım artık sorun çıkmadan bimerim 🙏259612 dosyayı görüntüle

Öncelikle bisiklet yükseltme maceram bir başka markaya bakarken Bisan da buldum kendimi. Arkadaşlar icim çok rahat Ufak tefek sorunlar çıktı ama inanın hemen ilgilendiler sizlerle tüm gelişmeleri sorunları paylaştım. Bisan yetkili birisi oluyorsa teşekkürlerimi iletiyorum buradan. Vida olayından tut sele borusu derken kadro da ufak bir boya çatlağı hepsini hallettiler. Sıfır Kadro yoladilar arayıp da hiç bana nasıl oldu niye oldu bile sormadılar. Doğru seçimi yaptığım için memnunu Bisan a devam. Yeni fotolar atarım kurulumu yapılınca.

Çok üzülerek yine yazıyorum buraya bugün gittim servise biskleti topladı tam seleyi takiyordu bı bakalım dedik yeni gelen çatlak varmı şakasına ama vardı daha sele borusunu takmamisti ve gönderdiğim catlaktan xokdaha büyük olarak yollamislar. IMG_20210330_230836.jpg

@Metekatipoglu Yok artık hocam bu nasıl bir şanstır ya.Bence bu kadarı normal değil

• Beğen
Tepkiler: necmeddin
Ee yuhh! "Kadrolar kronik kusurlu" diyeceğim artık.

Bu kadroyu kullanan bir cok kullanıcı var, ya birçoğunda çatlak var fark etmiyorlar ya da yalnizca 2 tanesinde vardi, ikisi de sizi buldu :acpsnr:

Ee yuhh! "Kadrolar kronik kusurlu" diyeceğim artık.

Bu kadroyu kullanan bir cok kullanıcı var, ya birçoğunda çatlak var fark etmiyorlar ya da yalnizca 2 tanesinde vardi, ikisi de sizi buldu :acpsnr:
Bende anlamadım bakalım ne olacak ben iade istemeyi düşünüyorum artık. Bu Kadrodan soğudum bilmiyorum ne olacak. Bisan yardımcı oldu dedik ilgilendi dedik ama direk çatlak Kadro yollamasi garip inanın vidayı takmadan bu çatlağı gördük. Bisanin direk aradım oradan fotoyu yolladık e-mail de attım yani bu kadro kronik ise başka model kondro talep edicem yada iade isteyeceğim.

Fabrika yeniden geri istedi biskleti bilmiyorum bakalım ne olacak yine ilgililer inşallah mutlu sonla biter Bisan maceram.

Eğer tekrardan aynı bir sorunla bisikleti geri gönderirlerse bu sefer bayağı büyük bir fiyasko olur.Ayrıca firmadan bir açıklama bekleniyor bu olaylar karşısında

Şanssızlığın da bu kadarı yani. Geçmiş olsun inşallah istediğiniz gibi sonuçlanır

• Beğen
Tepkiler: Metekatipoglu
Bu gördüklerim karşısında dehşete düştüm ve sizin adınıza üzüldüm,geçmiş olsun.Dehşete düştüm zira bende de 9300 var,kadro siyah renkli acaba onunda da böyle görünmeyen yerinde bir çatlak var mı diye içime kurt düştü.Ama bence Bisan kesinlikle size yardımcı olacaktır.Ya daha güzel bir kadro veya para iadesi yapsa bile bir hediye verecektir diye tahmin ve temenni ediyorum

Aynı kadroyu kullanıyorum, korkmaya başladım. :krktm::krktm:
Benim arkadaşta da var 1 yıldır sorun yok onda bende o yüzden aldım ama işte aksilikler beni buldu
Bu gördüklerim karşısında dehşete düştüm ve sizin adınıza üzüldüm,geçmiş olsun.Dehşete düştüm zira bende de 9300 var,kadro siyah renkli acaba onunda da böyle görünmeyen yerinde bir çatlak var mı diye içime kurt düştü.Ama bence Bisan kesinlikle size yardımcı olacaktır.Ya daha güzel bir kadro veya para iadesi yapsa bile bir hediye verecektir diye tahmin ve temenni ediyorum
İnat ettim Bisan kullanacağım bakalım neler olacak sizleri bilgilendireceğim
Şanssızlığın da bu kadarı yani. Geçmiş olsun inşallah istediğiniz gibi sonuçlanır
Teşekürler olunca üst üste oluyor valla
Eğer tekrardan aynı bir sorunla bisikleti geri gönderirlerse bu sefer bayağı büyük bir fiyasko olur.Ayrıca firmadan bir açıklama bekleniyor bu olaylar karşısında
Ayni sorun yeniden olursa diye bu korkuyla yaşanmz umarım olmaz mutlu bir Bisan kullanıcısı olurum

Geri