Jordanred Bisiklet Forması, Bisiklet Taytı ve Bisiklet Giyimine Dair Her Şey

Bisiklet Çantası/Heybe

Mosso legarda mdm bisiklete arka bagaj taktıracağım. Heybe arıyorum. Bahsi geçen heybeler çok pahalı. Ben aşağıdaki fotodaki gibi basit idare edecek bir heybe arıyorum. Decathlon dan almıştım aşağıdaki heybeyi ama şu an bulamıyorum decatlonda bulamıyorum böyle bir heybe. 120-150 TL arası 15-20 lt idare edecek bir heybe tavsiyeniz var mı? Teşekkürler.

Dosyalar

• FB_IMG_1590342207354.jpg
    FB_IMG_1590342207354.jpg
    229 KB · Okunma: 55
Scudo
Mosso legarda mdm bisiklete arka bagaj taktıracağım. Heybe arıyorum. Bahsi geçen heybeler çok pahalı. Ben aşağıdaki fotodaki gibi basit idare edecek bir heybe arıyorum. Decathlon dan almıştım aşağıdaki heybeyi ama şu an bulamıyorum decatlonda bulamıyorum böyle bir heybe. 120-150 TL arası 15-20 lt idare edecek bir heybe tavsiyeniz var mı? Teşekkürler.
Abi ozelden yaziyorum Anunnaki bike bags in sahibi ayhan beyin telefonunu irtibata gec ayarlar o

• Beğen
Tepkiler: Yunus EROL
Anunnaki bike bags Bende kullanıyorum gayet memnunum çok pratik ve sağlam. Ön heybeleri de oradan aldım bu sene kısmetse onları da kullanıcam.

Evet, çantalarımız geldi...

IMG_20200530_102034_2.jpgIMG_20200530_102345_5.jpg

İlk intibam çok olumlu, kumaşı, fermuarı, klipsleri vs gayet kaliteli. Açıkçası bu kadarını beklemiyordum. Arkadaşlar sağolsun birde mataralık koymuşlar, çok hoş bir jest oldu 😁..Şekil olarak, işçilik olarak çok güzeller. Ağırlıkları biraz fazla ama el mahkum, çantanın sırt kısmı da sert ve metal elemanlar da var, daha hafif olması pek mümkün değil gibi..2 si 1.5 kilo gibi tahmin ediyorum..Kullandıkça olumlu olumsuz tepkilerimi yazarım bende, ama genel anlamda herkes memnun. Sadece bir arkadaş (çanta araştırırken gördüğü resimlere binaen) okul çantası gibi demişti. Yakından öyle değil, daha havalı duruyor..Ben olsam bu kadar güzel bir kelime "Anunnaki" yi, orjinal bir logo ve antik bir fontla belki dikey olarak çantaların üstüne yazmayı düşünürdüm. Bunu bir yapsalar çantaların bir anda çehresi değişir..

@HakanAydn güle güle kullanın. Bana mataralık göndermediler, kıskandım. 😀

• Beğen
Tepkiler: HakanAydn
Aman çaktırma @er ai ...😁..ben abileriyim oluversin o kadar...😉

228297 dosyayı görüntüle228298 dosyayı görüntüle

İlk intibam çok olumlu, kumaşı, fermuarı, klipsleri vs gayet kaliteli. Açıkçası bu kadarını beklemiyordum. Arkadaşlar sağolsun birde mataralık koymuşlar, çok hoş bir jest oldu 😁..Şekil olarak, işçilik olarak çok güzeller. Ağırlıkları biraz fazla ama el mahkum, çantanın sırt kısmı da sert ve metal elemanlar da var, daha hafif olması pek mümkün değil gibi..2 si 1.5 kilo gibi tahmin ediyorum..Kullandıkça olumlu olumsuz tepkilerimi yazarım bende, ama genel anlamda herkes memnun. Sadece bir arkadaş (çanta araştırırken gördüğü resimlere binaen) okul çantası gibi demişti. Yakından öyle değil, daha havalı duruyor..Ben olsam bu kadar güzel bir kelime "Anunnaki" yi, orjinal bir logo ve antik bir fontla belki dikey olarak çantaların üstüne yazmayı düşünürdüm. Bunu bir yapsalar çantaların bir anda çehresi değişir..
Hayirli olsun. Cantalar gayet havali, havali degil denmemesinin esas nedeni birkac bin lira verilip sadece yilda bir kac gun kullanmak için " vaude" yazmamasi. Parasi bol olan alsin tabi lafimiz yok.

@HakanAydn hayırlı olsun güle güle kullan abi.

• Beğen
@mariokaldato Cidden kaliteli, tabi zaman ne gösterir bilemeyiz ama kumaşa dokununca tamam bu su geçirmez diyorsun..metal askıları ben ince lamadan kıvırmışlardır sanıyordum, hayır, presli...Hayatta markaya para vermem kötüyede kötü derim...Bu çantalar 250 (kargo dahil) tl bandında olmamalı..Yazık..Umarım yolları açık olur..
Kardeşim @necmeddin sağolasın, gelince 1000 km sonrası hallerini görmekte nasip olacak sana inşallah..😊

@mariokaldato Cidden kaliteli, tabi zaman ne gösterir bilemeyiz ama kumaşa dokununca tamam bu su geçirmez diyorsun..metal askıları ben ince lamadan kıvırmışlardır sanıyordum, hayır, presli...Hayatta markaya para vermem kötüyede kötü derim...Bu çantalar 250 (kargo dahil) tl bandında olmamalı..Yazık..Umarım yolları açık olur..
Kardeşim @necmeddin sağolasın, gelince 1000 km sonrası hallerini görmekte nasip olacak sana inşallah..😊
Global markalarin kalitesi binlerce kisi tarafindan denenmis ve ispat edilmistir. Buna sözüm yok, ama yurdumuzda tatli su turculari senede 7 gun tur yapmak için cok ciddi paralar yatirip sonra bu esyalari bir kenara firlatiyorlar. Yani bana anlamsiz geliyor bu isler. Makarna yemek icin lokanta parası harcamak da neyin nesi ?

Ben olsam bu kadar güzel bir kelime "Anunnaki" yi, orjinal bir logo ve antik bir fontla belki dikey olarak çantaların üstüne yazmayı düşünürdüm.
Bana küfür çağrıştırıyor, böyle iyi bence. 😁
Ayrıca güle güle kullanın, çantalar güzel 👍

Bana küfür çağrıştırıyor, böyle iyi bence. 😁
Ayrıca güle güle kullanın, çantalar güzel 👍
Acaba benimde aklima gelen o " sevgili validenizinki " gbi bsey mi hshsshsh :D

• Hahaha
  • Beğen
Tepkiler: er ai ve Özcan
anunnakiwatch476.jpg
a23fbd3f4d8131c2a04aff27c003d4ca.jpg
latest

Bunlar Anunnaki kabartmasıymış. Hakkında çok farklı bilgiler mevcut. Tanrı diyen de var uzaylı, cin vs. diyen de. Bana tuzlama yapan Nusret'i anımsattı. 😁 Kabartmalardaki betimin sağ elindeki kozalağı sol elindeki kovada bulunan kutsal suya batırarak önünden geçenleri kutsadığına inanılıyormuş ve bu tarz kabartmaların daha çok Mezopotamya'daki şehir girişlerinde bulunduğu düşünülüyormuş.

@mariokaldato @Özcan Öyle bir isimki kavgada söylenmez;
- Anunnaki
- Doğru konuş bak, anaya küfür yok...
😁

Şaka bir yana, belki biliyorsunuz, Sümer dilinde " gökten inen elli " diye adlandırılan varlıklara verilen ad.

@mariokaldato @Özcan Öyle bir isimki kavgada söylenmez;
- Anunnaki
- Doğru konuş bak, anaya küfür yok...
😁

Şaka bir yana, belki biliyorsunuz, Sümer dilinde " gökten inen elli " diye adlandırılan varlıklara verilen ad.
Ben Ayhan'a da soyledim ya dag taş andiran bi isim olsun diye ama o oyle secmis yapabilecek bsey yok.

"_ Ahgbi çantalar guzelmis ne marka abhgbi?
ANUNNAKİ

"_ABI bak buyugumsün ayip olmuyor mu

228297 dosyayı görüntüle228298 dosyayı görüntüle

Hayırlı olsun bol seyahatler dilerim.

• Beğen
Merhaba, katlanır bisikletime bu ürünü almayı düşünüyorum. Procycle'ın bu tarz bir ürününü kullananların yorumları yada bu tarzda farklı bir öneri sunabilecek arkadaşlardan önerileri önemli benim için. Şimdiden teşekkürler.

9653661073458.jpg

Bugün heybe işini hallettim.
Tex 815 GT Forte aldım. Yanlardan açılabilen heybeleri var. Görünüşünü falan baya beğendim. Bagaj ile bağlantı yeri 2 parça. Alt parça bagaja bağlanıyor, çanta da o parçaya velcro bant ve 4 adet klipsle bağlanıyor. İstenildiği zaman kolayca çıkartılp yanına alabiliyorsun. İçinde yanlarında 4 tane cep var. Ana gözü de çıkabilen bir seperatör ile ikiye ayrılıyor. Üst kapağın içinde fermuarlı bir cep var. Kapağın üst kısmında ise lastiken bir bölme var. Kumaş %100 su geçirmez değil ama yanında yağmurluğunu da veriyorlar.
Sağlamlığı da zamanla kullandıkça belli olur artık. Almak isteyen olursa, 2020 model olmasını istesinler çünkü 2019 modelin iç yapısı biraz daha farklı,ara bölmesi ve iç cepleri yok.
226327 dosyayı görüntüle226328 dosyayı görüntüle226329 dosyayı görüntüle226330 dosyayı görüntüle
Uzun kullanım süresi sonrasındaki deneyimlerimi yazayım.

İlk bir kaç gün içinde,alt taraftaki cırtlı kısmı bagaja bağlayıp gerdirdiğimiz cırt bantın bir tane köprüsü kırıldı. Ben köprüler yerine metal bir çözüm bulup hallettim.
İkinci olarak,yan heybenin bir tane fermuarı zor açılıp kapanmaya başladı.
Daha sonra,çantayı alt parçaya sabitleyen klipslerden bir tanesi kırıldı.
En son olarak da ,ana bölmenin fermuarı bir noktada takılmaya başladı. Zor açılıp kapanıyordu.
Heybe konusundan bağımsız olarak , sele borusuna bağlanan bagaj da geçen hafta kaynak yerinden kırıldı. Sirkeci'den 90 liraya almıştım. Açıklamasında en fazla 9 kilo taşır diyordu. Ben 5'ten fazla koymamışımdır.

Şimdi yeni bir model bagaj ve çantaya geçtim. Sıra onları denemekte.

Yeni arka bagaj olarak sele borusuna bağlı TOPEAK MTX BEAMRACK (EX) - A TİPİ KIZAKLI ARKA BAGAJ aldım.
Çanta olarak da,benim arka bagajın raylı sistemine uygun olan TOPEAK MTX TRUNKBAG DXP - HEYBE OLABİLİR ÇANTA 22,6 L aldım.
Fiyatları gerçekten de çok pahalı ama malzeme kalitesi vs çok iyi. Takma çıkartma işlemi son derece pratik. Çanta,raya geçtiği için gayet güvenli. İç hacmi falan baya iyi.
Bakalım uzun kullanımda ne olacak.
topeak.png

Geri