Jordanred Bisiklet Forması, Bisiklet Taytı ve Bisiklet Giyimine Dair Her Şey

Bisiklet Çantası/Heybe

:):)
6efd49cd-d7c5-474d-8221-8be778be2c56.jpg67b1ff03-9124-46a5-b68d-1a3f2a27e6ca.jpg

Kendim yaptırdım. İkisinin toplam maliyeti 100 TL oldu :). Maliyetin bu kadar düşük olması biraz tesadüflere de bağlı oldu. Su geçirmez kumaştan yapıldı. Son derece memnunum

Scudo
.bende forumda incelemesinin olduğu pack2ride çantalarının bogo modelini çok beğendim,stoklara girince sipariş vermeyi dusunuyorum
Hocam eğer anunnakiden bahsediyorsanız. Sipariş üzerine üretim yapıyorlar.

@abidin3714 yok pack2ride başka bir marka bildiğim kadarıyla,bir arkadaş incelemesini yapmıştı,sitesinde göremedim ürünü ama onlarda sipariş üzerine üretim yapıyor olabilirler.Aslinda ben başlangıç olarak mahallemde veya yakınimda ki cantacilara gösterip yaptırmak istemiştim ama kullanişsız olur diye uzak durdum,araştırmalarım sürüyor 😃

@abidin3714 yok pack2ride başka bir marka bildiğim kadarıyla,bir arkadaş incelemesini yapmıştı,sitesinde göremedim ürünü ama onlarda sipariş üzerine üretim yapıyor olabilirler.Aslinda ben başlangıç olarak mahallemde veya yakınimda ki cantacilara gösterip yaptırmak istemiştim ama kullanişsız olur diye uzak durdum,araştırmalarım sürüyor 😃
Sevgili @BerkEvren Bongo' nun detaylı bir incelemesini yapmıştı ve neredeyse her gün kullanıyor. pack2ride.cc web sitesinde Bongo stoklarda mevcuttur. Saygılar,

Geçen hafta pazartesi günü siparişini verdiğim anunnaki bisiklet heybesi cuma günü kargoya verildi. Bugün elime geçti. Henüz bisiklet üzerinde denemedim. İlk izlenimlerimi paylaşmak istiyorum. Öncelikle çok uzun turlar yapmayacaksınız 2X30luk yeter gibi duruyor. Ben daha önce söylediğim sebepten (kılıbıklıktan 😀) 2X45 aldım. Genel olarak kaliteli bir malzemeden yapılmış. Sadece reflektör kısımları çok hoşuma gitmedi. İkisinin boş ağırlığı 2 kilo 120 gram. İlk başta neden olduğunu anlayamadığım mataralık kısımlarının alt kısmında 4 tane delik vardı. Ayhan beye sordum nedenini, "yağmur yağdığı zaman tahliye olabilmesi için" dedi. Güzel bir düşünce bence. Başka bir heybe kullanmadığım için karşılaştırma yapamayacağım ama ilk izlenim olarak bence puanım 10 üzerinden 8 falan. Bisiklet üzerinde deneyince fikrim değişirse yazarım. Ayhan Beyin gerek sipariş öncesi gerek sipariş sırasında ve gerek ürün elime geldikten sonra ki ilgi alakası süperdi. Her soruma gayet hızlı ve kibar bir şekilde cevap verdi. Esnaflıkları 10 numara 5 yıldız. Birkaç resim paylaşıyorum.

Dosyalar

• IMG_20200622_181234.jpg
    IMG_20200622_181234.jpg
    544,7 KB · Okunma: 67
  • IMG_20200622_181241.jpg
    IMG_20200622_181241.jpg
    714,2 KB · Okunma: 70
  • IMG_20200622_181405.jpg
    IMG_20200622_181405.jpg
    1 MB · Okunma: 70
  • IMG_20200622_181419.jpg
    IMG_20200622_181419.jpg
    783,3 KB · Okunma: 78
  • IMG_20200622_181200.jpg
    IMG_20200622_181200.jpg
    882,4 KB · Okunma: 75
  • IMG_20200622_181434.jpg
    IMG_20200622_181434.jpg
    644,7 KB · Okunma: 72
  • IMG_20200622_181502.jpg
    IMG_20200622_181502.jpg
    952,7 KB · Okunma: 70
  • IMG_20200622_181625.jpg
    IMG_20200622_181625.jpg
    691,7 KB · Okunma: 62
merhabalar,

ben de karantina sürecinde daha çok can sıkıntısından bir çanta yapma işine kalkıştım ve bir haftasonunu bununla geçirdim. Sonuç çok başarılı olmasa da karantinada çok iyi oyaladı. Vakit bolluğunuz varsa harcamak için çok iyi yöntem.

Ben bu çantayı neden yaptım? Aslında bir yol bisikleti kullanıcısıyım ve çanta kullanmıyorum. Forma cepleri antrenman sürüşlerim için yeterli oluyor.
Ama ara ara sahilde tamamen keyfi, yavaş tın tın turlamalar da yapıyorum. Bu zamanlarda da geçen sene n11den aldığım mini veloyu kullanıyorum. Ancak henüz sepetim ya da bagajım olmadığı için cüzdan, telefon, anahtar gibi eşyaları taşımak için sırt çantası taşıyordum ama hem ağrı hem de terlemeye sebep olduğu için bir bisiklet çantasına ihtiyaç olduğunu farkettim.

Karantina döneminde yazlık-kışlık değişimi yaparken de gözüme pek de giymediğim deri çizmeler çarptı. Ben bunu birşey yaparım diye alıp elime makası kestim. Biçtim, deldim, diktim derken çok amatör ama el emeği silindir biçimli bir gidon çantası çıktı ortaya. Bunu yaparken çizmenin bir tekinden çıkan derileri kullandım. Diğer tekden kalan derilerle de uygun bir zamanda daha iyi versiyon deneme sözü verdim kendime. Umarım yeni bir karantinaya gerek kalmadan yapacak vakit ve azmi bulabilirim kendimde. :)

Umarım çanta ihtiyacı duyan birilerine kendi de yapabileceğine dair fikir olur. Geri dönüşüm her zaman,her malzeme ile mümkün çünkü.

WhatsApp Image 2020-06-22 at 19.03.48.jpegWhatsApp Image 2020-06-22 at 19.04.04.jpeg

@abidin3714 hayırlı uğurlu olsun. Güle güle kullan. Büyük her zaman için iyidir ufak bir işçilikle ufalır. Küçüğü büyütmek sıkıntı. Doğru karar bence büyük alman. :harika:

@tgbhzln sayın yönetici sizinde elinize kolunuza sağlık.Gayet güzel olmuş. İnsanın kendi emeğinden daha güzel birşey yoktur. İyi günlerde kullanın.

belgen, Kesinlikle katılıyorum dostum. Kendi üretimine saygıları olması lazım. Belki gerçekten kaliteli ürünler çıkarıyorlar ama sıfır bilgi. Bazı yerli outdoor üreticileri gibi. Ama evet Sem çantanın sitesi hiç fena değilmiş.

@belgen Dediklerinizde haklısınız, profesyonellik daha derin birşey...

Yazmışken bir iki eleştirimide buraya ekleyim;
Çantaların bagaja takılmasını sağlayan kısım çok ilkel, tamam ne kadar ekmek o kadar köfte ama Aliexpresste satıyor adamlar;

Screenshot_20200704-155036.png

Alternatif olarak bunuda sun, 70 tl pahalı yap..Ben kesinlikle bundan alırdım..

Ayrıca estetikte olmalı çantalar...Bu konuda sınıfta kalıyorlar..Adamın 10 bin liralık tur bisikleti var, koymaz ki bunu onun üstüne, az havalıda olmalı sağlamlığın yanında..
Geçen Procycle ın çantalarını gördüm onlar öyleydi, 500 tl fiyatıyla yinede alınası var..Hoş o zamanda 2.el Vaudeye bakarız..😁😂🤣

@belgen anunnaki, semçanta gibi stoktan ürün satmıyor sanırım. O yüzden birebir iletişime geçip sipariş vermek gerek. Ben de semçanta ile anunnaki arasında kalıp annunnakiye karar verdim. Yakışıklı bisikletime ilkokul çantası takamazdım. 😀

Bende 3d yazıcıdan (link) bu aparatı bastırdım,10 temmuz da bim e drybag geliyor onlardan da 2 adet almayı düsünüyorum.yalniz 2lt biraz küçük geldi bana?20200704_161519.jpg

• Beğen
Tepkiler: necmeddin
Rota nefismiş. Oralarda olaydım iyiydi, beraber çıkardık. Sağlam tırmanacaksın sanırım :)
Bu arada vaude ler nefis, ama fena cep yakıyor. Aliexpress'te gayet güzel malzemeler var, 3 ayda geliyor.
Bu arada şu iki heybeyi Ankara One Tower mağazasında 3 gün önce inceledim, hiç fena değillerdi. Gel gör ki onu da Türkiye internet sitesine koymamışlar nedense.

(link)
(link)

belgen demiş ki:
abicim ne bir çalışan web sitesi, ne ürünler hakkında soru sormadan bilgi alabileceğim bir açıklama. varsa yoksa boş boş fotoğraflar... iki üç sözüm ona yerli üretici var, sinir oldum arkadaş bu nedir yahu. artık orta okul talebeleri web sitesi yapabiliyor. madem bir ürün ortaya çıkardın, maddi imkanın olmasa bile ser yatağa beyaz bir çarşaf, çek şunu her açıdan, yaz güzelce kapasitesini, kumaşını, vesaire... vizyonsuz dandik dundik işler sinir oldum hee. inadımdan vaude alacağım adamlara helal olsun

Dostum burada kullanici tecrübeleri var , insanların bizzat memnuniyetleri var , yaşadigin kafa kac paraysa soyle bizde alalim

Dediklerinizde haklısınız, profesyonellik daha derin birşey. Yazmışken bir iki eleştirimide buraya ekleyim; Çantaların bagaja takılmasını sağlayan kısım çok ilkel, tamam ne kadar ekmek o kadar köfte ama Aliexpresste satıyor adamlar; Alternatif olarak bunuda sun, 70 tl pahalı yap..Ben kesinlikle bundan alırdım. Ayrıca estetikte olmalı çantalar. Bu konuda sınıfta kalıyorlar..Adamın 10 bin liralık tur bisikleti var, koymaz ki bunu onun üstüne, az havalıda olmalı sağlamlığın yanında. Geçen Procycle ın çantalarını gördüm onlar öyleydi, 500 tl fiyatıyla yinede alınası var..Hoş o zamanda 2.el Vaudeye bakarız..😁😂🤣

Hocam egri oturalim dogru konusalim. Ben Anunnaki cantalarini Savunma amaciyla yazmiyorum bunlari ama, yılda bir kac hafta tur icin cilgin paralar gömecek bir sinif ulkenin %0.7 si belki vardir, belki yoktur. Fiyatina gore saglam ve iş gorur olduklarini bizzat farkli urunlerde denemis ve test etmis biri olarak acimasiz elestiriler yapanlari kiniyorum. Ayrica dunyanin her bolgesinde uzun turlarda kullanan turcularin boy boy resimleri mevcud instagram hesabinda. Amaciniz estetik kaygisi ise bu isin moda kismiyla ilgilenenlerin tavsiyelerine uyacaksiniz , yok eger dibine kadar kullanmak niyetindeyseniz o uygun fiyatina ve emeklerine tesekkur edeceksiniz.

IMG_20200705_104031.jpg

Gidona bağlı böyle su geçirmez telefonlu aldım ama çok küçük. Benzer biraz daha büyük öneriniz var mı

Screenshot_20200712-195821.png Screenshot_20200712-195826.png

Motorsikletler için diyor ama alıp almama konusunda kararsızım. Fiyat olarak iyi geldi bana. Kullanan var mı?

Geri