Jordanred Bisiklet Forması, Bisiklet Taytı ve Bisiklet Giyimine Dair Her Şey

Bisiklet dışında nelerle uğraşıyoruz?

Fitness- powerlifting arası ağırlık sporu yapıp orta seviyede bilgiye sahibim , bir de mühendislik öğrencisi olmaya çalışıyorum. :)

Scudo
Video editleyip komik seslendirme ve dublaj yapıyorum instegram sayfam takip etmek isterseniz komikdublajbehlul 🤓

Bisiklet parçalarının tasarımı ve üretimi. Pedaldan bisikleti duvara asmak için askı ve gerçek deriden yol bisikletleri için gidon bandı. Kısa tip 90mm elcik. Grip Shift vitesli bisikletler için. Bunların bazısı bitti. Bazısı bitmek üzere. 130mm elcik, lastik levyesi ise planladıklarım. Bu arada bunların seri üretimi ile uğraşıyorum. Sadece kendime değil.

IMG20220402212551.jpg
İki senedir su kabağı idi, birkaç güne kadar abajur olacak umarım. İlk deneme olduğundan epey acemiliğime geldi. :hımm:
Tahmin ettiğimden daha yorucuymuş, internette 2000 liraya kadar fiyatlara satılıyorlar, :ssrtcbya: o kadar eder mi bilemem ama ciddi emek istediği kesin.

3. nesil kahve demleme teknikleri, espresso, doğru filtre kahve :)

Filtre kahve ile ben de çok ilgiliyim ama 1 yıl oldu başlayalı. sadece farklı farklı çekirdekler alıp göz kararı demliyorum :D baya başlangıç seviyesindeyim.

Filtre kahve ile ben de çok ilgiliyim ama 1 yıl oldu başlayalı. sadece farklı farklı çekirdekler alıp göz kararı demliyorum :D baya başlangıç seviyesindeyim.
Olsun yine güzel bir başlangıç:) Size tavsiyem en azından öncelikli olarak basit bir tartı temin edip ne yaptığınızı görerek ilerlemeniz:)

Bende kahve ile uğraşanlardanın kendimce tabi . Filtre kahve makinesi var. FrenchPress lerim , moka potlarım , öğütücülerim var , hariov60 vs değişik teknikler değişik tarifler yapmasını severim . Özellikle ev dışında yalnız sessiz sakin kahve yapıp içmesini severim .

onun dışında Detailing denen detaylı araba yıka ma ile ile ilgiliydim ama bazı nedenlerden dolayı son bir yıldır pek yapamıyorum .

birde fotoğraf üzerine ilgim var. Özellikle ışıklandırması ile ilgili. Ve hafiften retouch .

2022 Yili itibari ile Bisiklet Olayina katlanir ile girdim Tr şartları ile zorlu bi hobi bu Bakalım nasıl devam ettireceğim .

Bisiklet dışında Premier Lig maçlarını ve Motogp'yi takip etmeye çalışıyorum, sayılır mı? :)

Boş işlerle uğraşıyorum :ssrtcbya:

Bu arada kendi bilgisayarımdır bu. Tüm parça seçimleri ve kurulumu bana ait. minimum bütçe ile maksimum performans ve maksimum görsellik üzerinde yoğunlaştım :D Kasadaki herşey beyaz.

Şimdi adamın biri @mariokaldato gelir der ki bağcılar kekosu musun.

3. nesil kahve demleme teknikleri, espresso, doğru filtre kahve :)
Mahmut Efendi Türk kahvesi ile moka potta amerikano yaptınız mı ? Türk kahvesinin harika tadı telvesiz şekilde çok iyi oluyor. Nacizane görüşümdür...

Hobi olarak görselleştirme ve modelleme ile uğraşıyorum. Ne mi görselleştirme ve modelleme efenim ev çiziyorum villa oluyor 5 katlı apartman oluyor bunun gibi şeyler .

• Beğen
Tepkiler: gkonak ve makaram
satranç ile uğraşıyorum. çok çalışmak lazım, çok emek vermek lazım. o kadar zaman bulamıyorum. Lichess adlı bir sitede, turnuvalara katılıyorum.

Geri