Jordanred Bisiklet Forması, Bisiklet Taytı ve Bisiklet Giyimine Dair Her Şey

Bisiklet gözlüğü önerisi

• Merhaba aliexpress'ten almış olduğum gözlük hala gümrükte bekliyor, benim herhangi bir şey yapmam gerekiyor mu?
    2021.03.13 05:06 (GMT-7): Varış ülkesine ulaştı
Benim gözlüğüm de aynı araçla geldi galiba. Benimki de " 2021-03-13 05:06 'de varış ülkesine ulaştı"olarak görünüyor :)

Scudo
@tamer öztürk
RH158758392TR

Yeni yurtiçi takip numaranız bu. 16,31 TL ödemeniz var. Torba kapanmış 18 inde gönderi gümrükten çıkmış. Önümüzdeki hafta elinizde olur. Yukarıda yazdığım koddan PTT kargo takip bölümünden takip edebilirsiniz.

Benim gözlüğün takibinde
"[İSTANBUL (AVR)] Gümrükten İade
2021-03-18 15:13:15"
yazıyor. İadeden kastı nedir ki acaba? Daha önce aldığım şeylerde bu yazmıyordu.

@Burak Altaç Size zahmet takip no su paylaşır mısınız?

@Burak Altaç RH158936362TR bu numaradan PTT den takip edin. Tuzla da torba geliş kaydı yapılmış. 16 TL gümrük masrafı çıkmış.

• Beğen
Tepkiler: M.İhsan
Sizin vermiş olduğunuz Kod yurtdışı takip kodu ürün yurtiçine girince başka takip koduna sahip oluyor. (link) bu siteye girdiğinizde hareketler bölümünde last mile yazan yerin yanında ki takip kodu PTT takip kodunuz.

Sizin vermiş olduğunuz Kod yurtdışı takip kodu ürün yurtiçine girince başka takip koduna sahip oluyor. (link) bu siteye girdiğinizde hareketler bölümünde last mile yazan yerin yanında ki takip kodu PTT takip kodunuz.
Teşekkürler.

• Beğen
Tepkiler: trainspotting35
Çok ilginç. Benim gönderinin yurt içi takip kodu yok. :)
Son bilgiye göre 4 gün önce girişte yapmış. Türkiye tesisine ulaştı diyor... :)

1616158319478.png

@suyunsesi Taşıma halinde gözüküyor Türkiye girişi yapınca PTT takip kodu girerler büyük ihtimalle.

• Beğen
Tepkiler: suyunsesi
Son siparişim altı günde İstanbul'a ulaştıktan on gün sonra teslim edildi. 🤬

Bugün bisiklet tarafından şansım hep yaver gidiyor 😀 Tubeless işi halloldu, tam onun üstüne de Çin'den aldığım gözlük geldi. Gözlük, tahminimden daha şık ve sağlam. Kafa bandı ile takılıyor olması da benim için olmazsa olmaz bir özellik.
IMG_20210323_114111.jpgIMG_20210323_114045.jpg

Hayırlı olsun, kulak kepçesini katlamış gibi görünüyor, rahatsız ediyor mu?

@Burak Altaç iyi günlerde kullanın, güzel gözlük seçmişsiniz.

Photochromic camı deneme şansınız oldu mu?
Merak ettim, beyazdan siyaha doğru kararıyor mu ışık geldiğinde? Çok kullanışlı bir özellik, kapalı havalar için özellikle.

@_Madmexx _ Teşekkür ederim. O kararma olayını daha denemedim. Denedikten sonra buraya yazarım.

• Beğen
Tepkiler: _Madmexx _
Merhaba,

Ben de yeni gozluk bakiyorum, arkadaslarin yazdiklarini okudum gayet faydali ama bir kac sey takildi kafama.

Bir onceki mesajda benzeri sorulmus ben de su sekilde sorayim.

1. Photochromic lensli gozluk mu yoksa degistirilebilir lensli mi? Teorik olarak photochromic daha pratik. Tek gozluk, yaz kis aynisini kullan. Gunesliyken suruse cikinca, hava kapadi, karanlik oldu lens degistir gibi dertleri yok ama daha pahalilar.

2. Son yillarin modasi buyuk, yuzu kapatan gozlukler mi yoksa eski tarz olanlar mi?

3. Photochromic icin verebileceginiz tavsiye var mi?

Ben de Ali express'i beklememek için, yakınlardaki bir optikten resimdeki gözlüğü aldım geçen hafta. Oakley çakması sanırım. Replikalar da sınıf sınıf olacak ki, çok uyduruk gelmedi bana. Ya da iyi para verince öyle geliyor:koptum: (400tl 😱 o da pazarlıkla).
IMG_20210321_231923.jpg
IMG_20210321_232004.jpg

Geri