Jordanred Bisiklet Forması, Bisiklet Taytı ve Bisiklet Giyimine Dair Her Şey

Bisikletçilerin favori film tavsiyeleri

(link)
enemy.jpg
Yıllar önce izlemiştim,tekrar izledim..Kült bir film..Çok özel bir film..Eğer izlemediyseniz,filmle ilgili hiçbir video izlemeyin,yazı okumayın..Dikkatli bir şekilde filmi izlemeye başlayın..Hele gerilim veya zor anlaşılan filmleri seviyorsanız,çok seveceksiniz..Filmi izledikten sonra da,filmle ilgili açıklamaları okuyabilirsiniz..Youtube'da açıklamalı birkaç video da var,bakabilirsiniz..

Scudo
Özellikle İronman yapmak isteyenler için güzel bir film.

177859.jpg

Bu filmi izlemeyen var mı?

• Beğen
Tepkiler: BerkEvren
@halil halil Evet beyin yakan filmler kategorisinde ilginç bir film , film severlere izlemesini tavsiye edeceğim filmlerden :harika:

• Beğen
Tepkiler: halil halil
Premium Rush (acil teslimat)

images (25).jpeg
İzlerken sakın gaza gelmeyin :)
Fixie bisiklet hastalığı yapabilir..
İzleme Linki:(link)

Screenshot_2020-02-18-10-06-59-220.jpegScreenshot_2020-02-18-10-05-48-415.jpeg İçerisinde bence dünya, hayat eleştirisi olan filmler.

• Beğen
Tepkiler: elric1982
Ford v ferrari. Önerilir

1917.jpg
(link)
Oscar'da en iyi film ve en iyi yönetmen ödüllerine adaydı ama ikisini de parazit filmine kaybetti..Saçma yani..Parazit iyi bir film ama ödül alacak kadar değildi..Ödüllü filmlerin farklı bir tadı/havası olur ve bu film de,o tadı/havayı alırsınız..En iyi erkek oyuncu ve en iyi yardımcı erkek oyuncu adayları arasında da olmaması saçma..En azından en iyi yönetmen ödülü verilmeliydi..Sam Mendes'in yönetimine hayran kalmamak elde değil..Film aslında bir konuyu filan işlemiyor,savaşın yıkıcılığına odaklanmış bir film var karşımızda..Filmin konusunu yavan bulanlar,filmin ne anlatmak istediğini anlamamışlar..Neyse,çok beğendim filmi..Müthişti..10/8

(link)
Bence dünyadaki en zor sporu yapan Alex Honnold'u mutlaka izlemenizi tavsiye ediyorum.
Bu film "2019 En iyi belgesel Oskarı"ödülünü de kazandı.

• Beğen
Tepkiler: necmeddin
(link)

evrenin işleyişini her yönüyle anlatıyor..muhteşem bir yapıt..

• Beğen
Tepkiler: suyunsesi
geçenlerde netflixte izledim bende başarılı

1583226448744.png

• Beğen
Tepkiler: Mehmet 38
Geri