Jordanred Bisiklet Forması, Bisiklet Taytı ve Bisiklet Giyimine Dair Her Şey

B'twin Triban Serisi Kullanıcıları Kulübü (3-5ler buraya)

Scudo
@rknsycck

pdw2.jpg

mpart-primoplastic-mudguards-front-guard.jpg

Çamurlukların siyah karbon görünümlü olduğunu ve süpürgeliklerin olmadığını da düşünürseniz gerçekten varlığı ile yokluğu belli olmayacak çamurluklar.

• Beğen
Tepkiler: CyclistAntalya
@rknsycck

(link)
(link)
(link)
(link)
(link)

Antalya'ya tur planımız var, gelirsem bir bira ısmarlarsınız artık abi :)

• Beğen
Tepkiler: CyclistAntalya
@sirreddot ciğerim gel biranın lafı olmaz beklerim. geldiğinizde mesaj atın bana. uygulamaların triban 520 ye yapılmış hallerini görmek isterdim tam o anda @bibisiklet arkadaş attı foto. ama bagaj uygulaması ve bagaj markası falan da lazım sayın sevgili arkadaşlarım ... emeğinize teşekkür ederim.

Merhaba arkadaşlar, Sora R3030 serisi aynakol buldum bir tane. Sizce değiştirsem mi renk olarak pek uymuyor ama göze batıyor mu çok ben karar veremedim sizin fikirlerinizi alayım istedim.

IMG_127223.jpg

@bibisiklet Bisikletin kadrosunumu boyadiniz kirmizi olan yerini normalde parlak kırmizi sizinki mat alin borusunun hepsini boyamamişsiniz bide

@Emreyasir22 boya yok hocam kırmızı renk orjinal. Sadece kırmızı yerlerin üst kısımlarında siyah kaplama var keskin hatları yumuşatmak için yapmıştım.

• Beğen
Tepkiler: Emreyasir22
@bibisikletHocam kadroyu tamamen araba filmiyle (kamuflajli veya karbon gorunumlu) kaplamak ne kadar tutar tahminen? Bir de kim yapar bunu?

@rknsycck

Polisport Georgia Çamurluk - Ortalama internet fiyatı: 70 Tl

Bir ihtimal Kayseri'den daha ucuza bulup kargolanabilir. Bagaj olayında da yardımcı olmaya çalışırım. Yarın uğrayacağım bisikletçime fiyat alırım istersen abi.

Bugün Ramazan'dan sonra ilk turumu yapmak için hazırlandım. Arabayla 12 km yol gittim ki yeni yapılan bir yol var bizim burda tam yol bisikleti için neyse vardım oraya arabadan indim daha 200 metre ya gittim ya gitmedim bi ses geldi sanki gözlüğe taş çarpmış gibi "çat" diye. Dedim heralde sinek falan çarptı sonra bir de baktım ön lastik inmiş. Lastikler Schwalbe Durano Plus 5 mm zırhlı, yol desen tertemiz yeni yapıldı daha heralde dedim siboba falan bişey oldu. Neyse tabi tatsız tuzsuz eve döndüm tabi o 200 metreyi yol kalleri ile yürüdüm kaller haşat oldu sıcak asfalttan. Eve geldim durum bu ince uzun bir tel parçası. Neden paylaşıyorum bu anımı ben diğer bisikletimde de aynı şekilde 5 mm zırhlı lastik kullandım 2000 km de hiç patlama olmadı ama şansa bunda 160.km de patladı. Patlak engelleyici sıvı kullansam mı acaba demeye başladım sizce ağırlık olarak çok fark eder mi kullanmış olanınız var mı? Bu lastikler zaten ağır bir de sıvı ağırlığı olacak.

IMG_1334.JPG IMG_1336.JPG

• Beğen
Tepkiler: Groims
@bibisikletTeli cikarttiysaniz aynen devam. Cantaya iki tane ic lastik atmak en iyi cozum. Jeller sibop girisini dondurabiliyor. Bu riski almaya deger mi?

@sirreddot
Normalde alırdım ama bugün almayacağım tuttu bu arada schwalbenin iç lastiği berbat ötesiymiş sakın almayın yama yaptım şişirince baştan başa yarıldı gitti. Lifeline'nın lastiği vardı onu taktım daha kaliteli.

Geri