Jordanred Bisiklet Forması, Bisiklet Taytı ve Bisiklet Giyimine Dair Her Şey

B'twin Triban Serisi Kullanıcıları Kulübü (3-5ler buraya)

@erencaner Benzincinin ucu olmaz aparat uydurman gerekebilir.Birde el pompanın modeli ne? Ben de 200 yazan model var ben biraz zorlayarak yeterli havayı basabiliyorum onla

• Beğen
Tepkiler: erencaner
Scudo
Miniler var sele altına bile girerler ya oyle bişey al yahut 40 tl'ye falan iş görür göstergeli/göstergesiz pompalar var. Al bi tane başın ağırmasın. Issız bi yerde lastik patlatıp zor durumda kalmaktan iyidir;)

@erencaner

• Beğen
@erencaner 90 psi üstü basamayan pompayı iade için götürdüğümde kontrol etmek amacıyla küçücük çocuk bisikleti lastiğinde denemeye kalkan arkadaşlar var orada, decathlon'daki teknikerlere ne yazık ki güvenemiyorum. :D

Şundan var arkadaşlar max.6 bar diyor :(

(link)

Bende bundan kullanıyorum biraz zor oluyor ama yeterli havayı basıyor yol bisikleti için.

• Beğen
@erencaner
Ben bunu kullanıyorum ve memnunum. İki kez ihtiyaç duydum sorunsuz çalıştı:) Hatta ilk aldığımda ihtiyaç fazlası bi ic lastiği kasıtlı olarak zorlayıp patlatmıştım. O denli şişirebiliyor:D

(link)

• Beğen
@lealtad iç lastiği boşta mı yoksa bisiklet üzerinde dış lastik takılıyken mi şişirip patlattin? İlki daha makul geliyor ama yine de sormadan edemedim.

Yok eğer ikincisi diyorsan o pompayi kaçırmamak lazim.

• Beğen
Tepkiler: lealtad
@Uğur S. İlki elbette: D İkincisini beceren el pompasını bulabilsek keşke:)

Keşke :) Yalnız max kaç basıyor onu yazmamış ilanda. Elinizdeki pompanın ibresi en son kaç gösteriyor?

• Beğen
Tepkiler: lealtad
@erencaner

MNP 500 var bende, 8 bar'a kadar basıyor yazıyor. Lastiği sağlam çukura düştüğümde patlamayacak kadar şişirdi. Tam olarak kaç bastım bilmiyorum, göstergesi yok. Ama yoldaki patlaklar için birebir. Sıfırdan şişirmesi ne kadar sürer bilmiyorum yalnız, benim bisiklet 3 hafta depoda durunca havası inmişti bayağı, ordan şişik hale getirmesi çok zorlamadı. Yalnız ucu biraz naz yapıyor sanki, doğru tutmazsanız pompa sonuna kadar inmiyor, toplam mesafenin 3/4'ünü kat ediyor. Tam çözümünü bulamadım, hatta sorun bu mu onu bile bilmiyorum ama tavsiye ederim :D

İnternet sitesinde yoktu en son baktığımda, ben Mall of İstanbul'daki Decathlon'dan almıştım 45 liraya.

• Beğen
@Samet Arslan Yeşilay turunun olduğu gün parke taşdan sekip mazgala girmiştim. Onun hatırası işte :)

@lealtad Geçmiş olsun tekrar, ilginç bir düşüş olmuş :) Kırık vs mi var yoksa daha sonra başka bir bisiklet mi alacaksın? :)

@Samet Arslan sol başparmakta eklem kısmında ölü kemik var. Sancı yapıyor. Şimdilik ilaç tedavisi ama geçmezse operasyon ile alınacak. Parmağı zorlamamam gerekli o sebeple dropbar kullanamıyorum. Mtb düşünüyorum

• Beğen
Tepkiler: Samet Arslan
Mayıs ayı itibari ile yarış yol bisikletleri stoklara girecek kapış kapış gidecek hepsi suan bende beklemedeyim

Arkadaşlar selam

Bu bisikletin jantları ve vitesleri hakkında ne düşünüyorsunuz? Sportif kullanım için deneyimli bir arkadaşım alacakta,fiyatını göz onunde bulundurarak soruyorum tabi.

@Onur Ali İmren

Triban 3 mü yoksa 5 mi? Ben Triban 3'ün viteslerden memnunum. Düz yola da geliyor yokuşa da. Hood'lar biraz kir tutuyor ama. Jantlar konusunda bir şey diyemeyeceğim, 500 km oldu, 50 km hızla farkında olmadan hız tümseğine girdiğim de oldu ama hala akort ayarı yaptırmaya gerek duymadım. Dün yokuş tırmandıktan sonra bitik bacaklarla rüzgara karşı 29 ortalamayı tutturabildim. Şu an için memnunum, jantlar dağılmadıkça yükselteceğimi düşünmüyorum.

Geri