Jordanred Bisiklet Forması, Bisiklet Taytı ve Bisiklet Giyimine Dair Her Şey

B'twin Triban Serisi Kullanıcıları Kulübü (3-5ler buraya)

Scudo
@Tolga Günsezer çok teşekkürler,
Aslında forumda okuduklarımla ayarı yapmaya çalıştım ama yanlış olmuş olabilir, biraz alçaltayım.

Aynakolun bağlandığı yerde bir parçası eksik mi sizce? Elinizdeki bisikletin sol tarafına bakabilir misiniz? Böyle bir boşluk normal mi?

IMG_20150624_182212.jpg IMG_20150624_182120.jpg

detaylı fotoğraflar: (link)

Daha önce dikkatimi cekmişti benimde. Calıstıgına göre bi sıkıntı yoktur heralde diye düşünmüştüm. Şimdi aynını sizde görünce sıkıntı olmadıgına emin oldum :)

Arkadaslar triban3un 54 kadrosu kalmamis mersin decatlonda triban5 i nasıl bilirsiniz

Arkadaşlar bir haftadır gözleri bozdum.. :( triban3 ile başlayan yol bisikleti maceram carraro, merida, 2.el cube, salcano xrs030, derken tekrar başa döndük.. 2.elden çekiniyorum biraz. boyumda 188 olduğundan triban3 te yok:(( geriye tek kalan.. triban 500..
ne dersiniz triban500 alsam mı? hadi bir kaç motivasyon mesajına ihtiyacım var:(

@Tan Taştan Merhaba,

Yol bisikleti konusunda cok deneyimli degilim ancak ilk yol bisikletim triban 500 aldim. Simdiye kadar (2 hafta) 120-130 km yaptim. Genel hatlariya iyi bir bisiklet. Yol bisikletinde biraz daha hafif olur diyosun ama kilo basina 500 eurodan fazla oynuyor. Fiyat performans acisindan iyi yani. Gelistirme olarak ustunde gelen hutchinsonlar degistirilebilinir.

Ben keyifle kullaniyorum.

@Insansevmem @Tan Taştan Arkadaşın dediği gibi fiyat/performans olarak alınabilecek bir ürün. Zaten ilk defa kullanacaksanız daha üst seviyelere buna bindikten sonra binerek daha fazla zevk taşıyabilirsiniz :) Kilo başına 500 euroları da vermeden önce kendinizi geliştirmeniz daha mantıklı :)

Triban 500 FB alarak, şehir içinde performanslı kullanım düşünüyorum.. Şimdki bisikletim Btwin MTB 540, 26x1,50 lastik yaptım.. Triban 500 FB almalı mıyım?

@hkndng Şehir içi ve performans düşünüyorsanız alabilirsiniz ama diğer seçenekleri de göz önünde bulundurabilirsiniz. Forumda bisiklet seçimi konularına bütçeniz ve amacınızı yazarsanız seçenek sunulacaktır :)

@taner07 1600 TL'lik MTB sonrası, 1.000 TL'lerde bir performans bisikleti düşündüm. Btwin'den memnun kaldım, ancak MTB ile ortalama 20 km, en hızlı da 40 lara çıkılıyor. Tam bir sporcu olmadığım için, yol-yarış benim tarzıma uymaz. Bütün bu kombinasyonda, Triban 500 FB mantıklı geliyor gibi. Bunun için konu açmalı mıyım :)

@hkndng konu açmanıza gerek yok açık milyon tane bisiklet seçimi konusu var, arama yaptıktan sonra herhangi bir konuya yazabilirsiniz :)

Benim siparişim bugün geldi çok hoşuma gitti 20 kiloluk hi-ten kardodan 10 kiloluk yol bisiklete geçince evrim geçirmiş gibi oldum :D:D:D.

• Beğen
Tepkiler: taner07
Geri