Jordanred Bisiklet Forması, Bisiklet Taytı ve Bisiklet Giyimine Dair Her Şey

B'twin Triban Serisi Kullanıcıları Kulübü (3-5ler buraya)

800-1300 arası sadece hangisi daha iyi ona göre alacam

Scudo
@sargonben teşekkür ederim

Fiyatı belirleyen genelde bisikletin üstünde ki malzemeler şu marka kaliteli bu marka kalitesiz diye bir genelleme yapmak mümkün değil aynı donanıma sahip bisikletler arasında ki farkıı yaratan şeyler ise dayanıklılık hafiflik ve rijitlik.Bütceniz maksimum 1300 tl ise ikinci el bisikletlere de bakmanızı tavsiye ederim.

@hufucu 800-1300 arası mosso cavalier 700 bi de triban 500 var özellik olarak aynı ama kalite?

Benim tercihim ikisi arasında Triban 500 olurdu ama dediğim gibi ikinci el bakarsanız Tiagra donanımlı bile bulabilirsiniz yada diğer bir alternatif Salcano Xrs 040 modeli olabilir 2014 modelleri sanırım 1200 tl civarıydı

@hufucu çok teşekkür ederim ama sıfır almak daha iyi olmaz mı?

Ama işte aynı fiyatı iki seviye daha üst bisiklet alman mümkün oluyor elbette 2. elin riski var

@ferhat1809 temiz bi bisiklet olduktan sonra ikinci el daha iyidir. Aynı meblaya daha üst seviye almış olursunuz çünkü

• Beğen
Tepkiler: ferhat1809
microshiftli triban500 için çok kararsız kaldım..triban300'ün de ufak kadroları kalmış stokta.
bisikletimi decathlondan almak istiyorum bir sıkıntı olduğu zaman muhattabım belli olsun diye.

"decathlon türkiye" facebook sayfasına attığım mesaja göre triban300 stoğu yakın zamanda yenilenmeyecekmiş.

bekleyelim bakalım:kötü::kötü:

Dosyalar

• decathlon triban3 stok sordum mesajla.jpg
    decathlon triban3 stok sordum mesajla.jpg
    15,3 KB · Okunma: 41
ben sıpariş ettim dostum,tahminim fiyatlar yüksek yeni ürünler gelecek.beklemeye bende beklerdim ama beden kalmıyo sele yerine şapa oturmaya gerek yok.:naslyany:

• Beğen
Tepkiler: S. Fatih
ayaklı pompası olmayanlar,arabada lastik şişirim diyenler;
bim den 12.50 TL ye şu pompayı alsın,105 psi bastım banamısın demedi, bundan 1 hafta önce A101'den sözde 150psi gücünde 30TL verip kompresör almıstım,75psi da takıldı kaldı,bu alet 10 numara çalısıyor,ama çabuk ısınıyor.

Tamamen 2 inik yol lastiğini aynı anda şişiremeyebilir,biraz soguması lazım.Ama kesinlikle tavsiye ediyorum.
Sözde 12v adaptör bağlayıp evde fişle calıstıracaktım ama araba aküsü amperini dikkate almamışım,evdeki akım aküye göre çok düşükmüş,yemedi :p
Yüksek amperli adaptörlerde çok pahalıymış,ucuza bulursam alcam.
Markası başka ama aynı ürün,sanırım üreticisi aynı,çin.

http://www.bluelight.com.tr/resimler/urunler/kompresor-295.jpg

yaş 17
boyum 178 cm
iç bacak 86 cm
kol 65 cm

57 kadro mu almalıyım?
55 alsam sıkıntı olur mu?:srnsml:

@S. Fatih
Rica ederim, zaten şimdiki bacak boyun bile 57 için iyi. İstersen daha büyük kadro da alabilirsin.

• Beğen
Tepkiler: S. Fatih
son bir haftada ön ve arka tekeri şişirirken sibopların ucu kırıldı yerınden fırladı.tek bir kez bile lastik patlatmadim 3-4 aydır ama bu iş canımı sıktı.2 yeni iç lastik aldım bu yuzden.dekatlondan aldığım göstergesiz pompayı kullanıyorum bisikletin üstünde taşınabiliyo sorun pompamı yoksa benim elimin ayarımı yok acaba???

Geri