Jordanred Bisiklet Forması, Bisiklet Taytı ve Bisiklet Giyimine Dair Her Şey

Bu yaz nereye turlayacağız?

Scudo
Sanki turdan önce rubleye el atmak diz sağlığı ve tur keyfinin kaçmaması noktasında epey önemli gibi duruyor. :)

39/28 aynakol ruble oranından 39/34'e geçiş yaptım. Aradaki fark inanılmaz hissediliyor. Eğer cumartesi günü zincirin rublenin üzerine çıkıp kafasına göre takılması sorununu hallettirebilirsem İstanbul içi 7km %5 oranlı (ya da benzeri eğim ve mesafeye sahip) bir yol bulup test yapmayı planlıyorum...

Akseki' den Gündoğmuş' a yayladan yol arıyorum bulabilirsem geyik dağları turu loading...
Screenshot_20220620-215833_Maps.jpg
20220620_215033.jpg

bu senede bi yere turlayacağımız yok ağustosu bekleyemedim :D

2022-1.jpg

Ağustos ayında Milas-Ören-Marmaris yollarında faal olacağım 🥰

@caglara.

pack to ride inova large modeli. içine uyku tulumu, kapri, iki tişört, iki şort, uzun kollu üst, iki çorap, bir yedek forma takım, bir çift parmak arası terlik, yağmurluk rahatça sığabiliyor.

Ciddi misiniz? Bu kadar şey gerçekten sığıyor mu??????
Boşu boşuna portbagaja para verdim sanırım.

evet ancak uyku tulumu yazlık ultralight ufak modellerden, normal bir kışlık tulumu sığdıramazsınız.

boşuna para demeyelim tercih meselesi, ben portbagajlı turu pek sevemedim.

Ciddi misiniz? Bu kadar şey gerçekten sığıyor mu??????
Boşu boşuna portbagaja para verdim sanırım.

Aynı çantaya sahibim , hatta tanıtımını da yapmıştım. Şimdi epey pahalanmış , ben aldığımda 389TL gibi bir fiyatı vardı. Ama çok sağlam ve geniş bir çanta.

[
Merhaba, tam rotanız neresidir acaba aynı tarihlerde benim de Karadeniz planım var

Sanırım bu sene karadeniz moda olacak :)
Çıkacak mısınız yola? Nasıl bir rotanız var?

edit: Alaplı'dan ya da Ereğli'den Sinop ve ilerisine doğru bir sürüş planlıyorum bende. Denk getirme şansımız olur belki.

Bu yaz Türkiye'ye gelebilirsem İzmir'den Ankara'ya sürmeyi düşündüm. Düşündüm dedim çünkü şimdi aklıma geldi. 😅
Belki daha sonra İzmir'den Çanakkale'ye bir gün denemem olur.
Yani Türkiye'ye gelebilirsem bisiklet sürmek için geleceğim. Çoluk çocuk yok artık. 😒 Olsa da keşke bir daha bisiklet sürmesem.
Sen gel hallederiz Ankara’da yol bol Sivrihisar Ankara arası baya hızlı sürersin izmir Afyonkarahisar arası canını çıkartabilir ama trafik yer yer iniş çıkış düzlük vs

• Beğen
Tepkiler: Cemal Ç.
Galiba Ben bu sene İzmir Enduro Fest Hatay Dört yol Gittim fakat İnşallah Tekrardan Şırnak Beytüşşebap gitmek çok isterim Şu anlık Adana'da Dilber sekisi Arazisi Beni Nedense Bir süredir Etkiledi :) Durmadan Kendi Malım gibi (Devletin) Eski Motocross Pumptrack (Hareket amaçlı Mini Roller coster gibi) Sevap mı günah mı bilmiyorum ama Yarın Çakılları bitirip Otlara girişip en son da Toprağı düzenleyip bu yazı Geçirmeyi Planladım Ama Adana da Birileri yardım ederse Sevinirim Olmaz ise ben devam edeceğim

Galiba Ben bu sene İzmir Enduro Fest Hatay Dört yol Gittim fakat İnşallah Tekrardan Şırnak Beytüşşebap gitmek çok isterim Şu anlık Adana'da Dilber sekisi Arazisi Beni Nedense Bir süredir Etkiledi :) Durmadan Kendi Malım gibi (Devletin) Eski Motocross Pumptrack (Hareket amaçlı Mini Roller coster gibi) Sevap mı günah mı bilmiyorum ama Yarın Çakılları bitirip Otlara girişip en son da Toprağı düzenleyip bu yazı Geçirmeyi Planladım Ama Adana da Birileri yardım ederse Sevinirim Olmaz ise ben devam edeceğim

Anladığım kadarıyla gidip gitmediğinizden emin olmadığınız İzmir Enduro Fest ve Hatay Dörtyol'dan sonra tekrar Şırnak Beytüşşebap'a gitmek istiyorsunuz. Şu anda Adana'da devlete ait eski Motocross Pumptrack pistinin çakıllarını bitirip, sonra otlarını biçip en son toprağını düzenleyerek bu yazı geçirmeyi planlıyorsunuz ama burası devlete ait olduğundan kendi malınız gibi düzenlemek sevap mı günah mı onu anlamaya çalışıyor ve mümkünse yardım bekliyorsunuz.

Doğru mu anlamışım?

bayram haftası Gümüşhane-Zigana Geçidi-Gümüşhane vaktim yeterse Giresun-Dereli-Kümbet-Dereli-Giresun
Espiye-Ordu-Espiye yaparsak bitiririm inşallah.

• Beğen
Tepkiler: citk60
Senden de bir video bekliyoruz reis.

Ya konuyla çok alakasız olacak ama "Tur" olayı ile alakalı olduğu için paylaşmak istedim. Bu abimiz 100cc lik motor ile Türkiye turu yapıyor. Çok ilgimi çekti sizinle de paylaşmak istedim.

Evet biraz Garip bir yazı olsu şimdi tekrardan Okudum O yazıyı yazarken Çakma Cehennem olan Alüminyum fırının yanından yeni molaya girmiştim (Kalıp dökme desek Daha doğru olur) Kafam karışmış olmalı (Bir kereliğine Deneyim dedim Gerçek çok zormuş Allah kimseyi böyle bir işte çalışmak zorunda bırakmasın)

• Beğen
Tepkiler: M.İhsan
Geri