Jordanred Bisiklet Forması, Bisiklet Taytı ve Bisiklet Giyimine Dair Her Şey

Carraro CR 062 hakkında

Ben bu aşağıdakinden aldım. 30 km lik bir sürüş yaptım. Şimdilik iyi görünüyor.

US $21.53 28% İndirim | 2020 takım UAE PRO bisiklet jersey 9D jel bisiklet şortları takım elbise MTB Ropa Ciclismo erkek yaz bisiklet Maillot culotte giyim
(link)

Çok teşekkür ederim sanırım ben de sipariş edeceğim , bir de uzun taytlı olan modelini alayım diyorum kış sürüşleri için.
Örneğin şöyle birşey:

(link)

Scudo
@TatanQa_tr ben de uzun düşünmüştüm ilk olarak. Ama önce bir deneyeyim dedim.

• Beğen
Tepkiler: TatanQa_tr
@Yldrm07 bende aynı şekilde bunu almayı düşünüyorum üstüne de bir tane şort bisikletin rengi ile de uyumlu 052 sarı renk yazarsanız .

(link)

• Beğen
Tepkiler: Yldrm07
@Mr.pro süper. Bisiklette çok güzel. Yakışır

• Beğen
Tepkiler: Mr.pro
Selamlar! Sele borusu carbon mu alüminyum mu? Bu konuda kullananların yorumları nasıldır acaba?

@Bıyıkov sele borusu alüminyum. Ama ne alüminyum. Nerdeyse yarım kiloluk bir ağırlık abidesi. Kırılmasın diye midir nedir epey sağlamca yapmışlar. Abartmışlar....

Ama iyi bir haberim var. Muhtemelen yeni sezonda karbon sele borusuyla satarlar. Ya da karbon sele borusunu temin etme imkanı olur. Bayiye ısrarla karbon sele borusunu sormuştum arkadasin bisiklet için. Fabrikanın elinde yok ama yeni sezonda gelecekmiş şeklinde dönüş yapmıştı. Hayırlısı...

• Beğen
Tepkiler: Bıyıkov
US $35.55 28% OFF|2020 Mavic Pro team kış uzun kollu bisiklet Jersey seti MTB bisiklet giyim üniforma termal polar bisiklet Maillot Ropa Ciclismo|Bisiklet Takımları| - AliExpress

@qtay @TatanQa_tr @Mustaac sizce nasıl forma takımı (kışlık) birde ali express e güvenmeli miyim ?

ayrıca kask önerisi olan var mı arkadaşlar ?

Son düzenleme:
Merhaba , arkadaşlar tecrubelerinizden yararlanmak istiyorum. Haziran ayında başladım bisiklet sporuna. İlk bisikletim de carraro big 929 dağ bisikleti, 2.el aldim. Başladığım zaman 91 kilo idim şu an 82 kiloyum. Boyumda 180. Şimdiye kadar hep asfalt yolda sürdüm , dağ bayır toprak yol pek kullanmadım. Şimdiye kadar yaklaşık 1300 km yol yaptim. Uzun sürüşler yapıyorum tek başıma, yanımdan yol bisikleti ile geçenler olunca ben eşek yükü taşıyorum dedim , 2.20 lastikler ile bu kadar ☺️ ortalama hızım da 17-18 km .. Yol bisikleti almam lazım diye şartlandırdim kendimi. Cr 062 105 set kullanması karbon maşası ve özellikle rengi ve tipi ile çok hoşuma gitti. Şimdi soru şu , sizce ben yol bisikletine geçmeli miyim (bu kadar kondisyon ile) , ilk yol bisikletim bu cr 062 olur mu ( daha alt segment bir bisiklet mi almalıyım) , alırsam kadro boyu 56 mi daha iyi 54 mü?

Merhaba , arkadaşlar tecrubelerinizden yararlanmak istiyorum. Haziran ayında başladım bisiklet sporuna. İlk bisikletim de carraro big 929 dağ bisikleti, 2.el aldim. Başladığım zaman 91 kilo idim şu an 82 kiloyum. Boyumda 180. Şimdiye kadar hep asfalt yolda sürdüm , dağ bayır toprak yol pek kullanmadım. Şimdiye kadar yaklaşık 1300 km yol yaptim. Uzun sürüşler yapıyorum tek başıma, yanımdan yol bisikleti ile geçenler olunca ben eşek yükü taşıyorum dedim , 2.20 lastikler ile bu kadar ☺ ortalama hızım da 17-18 km .. Yol bisikleti almam lazım diye şartlandırdim kendimi. Cr 062 105 set kullanması karbon maşası ve özellikle rengi ve tipi ile çok hoşuma gitti. Şimdi soru şu , sizce ben yol bisikletine geçmeli miyim (bu kadar kondisyon ile) , ilk yol bisikletim bu cr 062 olur mu ( daha alt segment bir bisiklet mi almalıyım) , alırsam kadro boyu 56 mi daha iyi 54 mü?
Merhaba. Azminizden ötürü tebrik ediyorum. Boyunuz itibariyle size 56 büyük olur,54 ideal gibi. Şahsım adına konuşuyorum yol bisikletine insan bir alıştı mı diğer bisikletlere binemiyor,kesinlikle deneyimlemelisiniz.

• Beğen
Tepkiler: cryeyes
@cryeyes alabildiginizin en iyisini almaya çalışın çünkü fiyatlar astronomik bir sekilde artıyor, ilerde elinizdekini satip daha iyisini almak maddi anlamda çok çok daha zor olacak.

• Beğen
Tepkiler: Yldrm07 ve cryeyes
Merhaba. Azminizden ötürü tebrik ediyorum. Boyunuz itibariyle size 56 büyük olur,54 ideal gibi. Şahsım adına konuşuyorum yol bisikletine insan bir alıştı mı diğer bisikletlere binemiyor,kesinlikle deneyimlemelisiniz.
@cryeyes alabildiginizin en iyisini almaya çalışın çünkü fiyatlar astronomik bir sekilde artıyor, ilerde elinizdekini satip daha iyisini almak maddi anlamda çok çok daha zor olacak.
Çok teşekkürler cevaplarınız için..şu an maddi olarak çok iyi durumda degilim. Carraro sitesinde 6889 TL yazmasına rağmen bisikletcilerde 7350 TL ye kadar fiyat yazan var , biraz bekleyip 2.el mi almak mantıklı yoksa sıfır mi? 2021 modelleri Ocak ayında çıkacakmış. Bu modeller ucuzlar mi?

@cryeyes kimse ucuzlamasını beklemiyor. Az kullanılmış 2. El bulursanız kaçırmayın bence. Ben de şehir bisikletinden geçtim. @ahmet1914 Arkadaşımızın dediği gibi bir daha başka bisiklete binesim yok 😀

Merhaba,

CR 052 ile CR 062 arasında kaldım ilk yol bisikletim olacağından tiagra setli ile başlamak mı daha doğur olur. Ayrıca 052 de maşa alimünyum, 62 de ise karbon ve 105 setli ikisi arasında 1500 Tl gibi bir fark var. Malum önümüz kış olduğundan daha çok trainer da kullanmayı planlıyorum. Düşüncelerinizi ve görüşlerinizi yazarsanız sevinirim.

Şimdiden teşekkürler,

Aradaki 1500 TL sizi çok zorlamayacaksa mutlaka 062 derim. Hem 105 setin vites geçişleri ve ağırlığı, hem bisikletin nispeten hafifliği ve son olarak maşanın da karbon olması bence aradaki farka fazlasıyla değer. Ama bütçeniz zorlanacaksa 052 de özellikle düz zeminlerde(trainer da dahil) ve kaliteli asfaltta hiç üzmez sizi.

• Beğen
Tepkiler: TafLan ve Fota
Görüşlerinizi de göz önünde bulundurarak bu hafta içinde karar verip alacağım.
Teşekkürler

Merhaba,

CR 052 ile CR 062 arasında kaldım ilk yol bisikletim olacağından tiagra setli ile başlamak mı daha doğur olur. Ayrıca 052 de maşa alimünyum, 62 de ise karbon ve 105 setli ikisi arasında 1500 Tl gibi bir fark var. Malum önümüz kış olduğundan daha çok trainer da kullanmayı planlıyorum. Düşüncelerinizi ve görüşlerinizi yazarsanız sevinirim.

Şimdiden teşekkürler,

062 almanızı tavsiye ederim. 2019 modelini kullanıyorum, kesinlikle üzmez. 105 ve carbon maşa için değer gerçekten.

@Lushlife hocam sadece maşa ve 105 set değil fark. Jant seti, sele, muhtemelen lastik... Kesinlikle 062 diyorum, hiç düşünmeyin bile.

Bakalım bulabilecekmiyim. 062 sanırım 2021 başı gelecek. Görüşleriçin teşekkürler

Bakalım bulabilecekmiyim. 062 sanırım 2021 başı gelecek. Görüşleriçin teşekkürler
İkinci el de bakabilirsin denk getirebilirsen hatta 2019 ların kadro geometrisi ve görüntüsü "bence" daha estetik :)

Geri