Jordanred Bisiklet Forması, Bisiklet Taytı ve Bisiklet Giyimine Dair Her Şey

Carraro CR 062 hakkında

merhaba arkadaşlar,
bir konuda sizden yardım ve aslında bilgi almak istiyorum.carraro 062yi 9300tlye alacağım ekstra ayakkabı ve spd pedal ile 11000 tl civarı bir tutara gelecek bana.
fakat bir bisiklet için bu kadar da borca girmek istemiyorum ama inanılmaz almak da istiyorum.
kafam gereksiz bir şekilde karışık.
hiç böyle bir ikilem arasında kaldınız mı?
almaz isem ilerleyen zamanlarda gelecek fiyatlar ile kafamı duvarlara vuracağıma eminim.
aldığım bisikleti bir sıkıntı yaşarsam ilerde(maddi) sattığımda çok sıkıntı yaratacağını düşünmüyorum.

Scudo
merhaba arkadaşlar,
bir konuda sizden yardım ve aslında bilgi almak istiyorum.carraro 062yi 9300tlye alacağım ekstra ayakkabı ve spd pedal ile 11000 tl civarı bir tutara gelecek bana.
fakat bir bisiklet için bu kadar da borca girmek istemiyorum ama inanılmaz almak da istiyorum.
almaz isem ilerleyen zamanlarda gelecek fiyatlar ile kafamı duvarlara vuracağıma eminim.
aldığım bisikleti bir sıkıntı yaşarsam ilerde(maddi) sattığımda çok sıkıntı yaratacağını düşünmüyorum.
Bu kadar mali olarak seni zorlayacaksa alma,inan sürerken bu parada aklını kurcalayacak,3000-4000 tl arası ikinci el güzel bisikletler var,geçen arkadaşa carraro xenon setli bisikleti 3000tl ye aldım.Mutlu mesut geçiniyorlar.Bu ekonomik sıkışıkĺıkta temiz ikinci el bulduktan sonra sıfır alma taraftarı değilim.

• Beğen
Tepkiler: Ali Eren
Bu kadar mali olarak seni zorlayacaksa alma,inan sürerken bu parada aklını kurcalayacak,3000-4000 tl arası ikinci el güzel bisikletler var,geçen arkadaşa carraro xenon setli bisikleti 3000tl ye aldım.Mutlu mesut geçiniyorlar.Bu ekonomik sıkışıkĺıkta temiz ikinci el bulduktan sonra sıfır alma taraftarı değilim.
Ben de ikinci el önerecektim de sıfır almak isteyenler, genelde 2. el düşünmüyor diye vazgeçtim söylemekten. Ben de yeni bisiklet arayışındayım, Tiagra setlilerin sıfır fiyatları 7.500 - 8.000 TL olmuş, oysa 4.000 TL civarına gayet temiz görünen 2. el bisikletler var. Öyle olunca sıfırına bakmak gelmiyor içimden.

merhaba arkadaşlar,
ben aldım borcada girdim :D önümüz kurban bayramı, yaz tatili, baya bi sıkışığım ama dün pedal araştırdım. hoşuma gidiyor ne yapayım. tatil kurban bi şekilde halledicez :D
pişman olmuyorsun kardeşim biraz paran varsa al seneye bu fiyatları bulamazsın.

merhaba arkadaşlar,

Fatih hocam bu ikilemi hepimiz aşağı yukarı biraz pahalı olan ekipmanları veya bisiklet(ler)i alırken bir çoğumuz yaşıyoruz emin olun.. Ancak özellikle bisiklet ve önemli ekipmanlar olan ; kask , (yol bisikleti için) spd (sl) ayakkabı ve pedal gerekli görüyorum... bir defa bunları aldıktan sonra aşırı masraf olmayacaktır uzunca bir süre.

Hobi için ve sağlık için harcanan para para değildir :ssrtcbya:

Fatih hocam bu ikilemi hepimiz aşağı yukarı biraz pahalı olan ekipmanları veya bisiklet(ler)i alırken bir çoğumuz yaşıyoruz emin olun.. Ancak özellikle bisiklet ve önemli ekipmanlar olan ; kask , (yol bisikleti için) spd (sl) ayakkabı ve pedal gerekli görüyorum... bir defa bunları aldıktan sonra aşırı masraf olmayacaktır uzunca bir süre.

Hobi için ve sağlık için harcanan para para değildir :ssrtcbya:
:koptum::koptum::koptum:😄😄😄😆😆😆😆
Bir defa bunları aldıktan sonra aşırı masraf olmayacaktır cümlesine güldüm yanlış anlaşılma olmasın.

bu yüksek enflasyonlu ortamda gelirinizden şüphe duymuyorsanız borçlanmaktan korkmayın. doviz ile ilişkisi olan herşey ışık hızıyla uzaklaşmaya devam ediyor. bir yerde yakaladığımızı almamız hep fayda olacaktır.

merhaba arkadaşlar,
Bende senin gibiydim. 2019 model 062'yi 5300 TL almıştım. Şimdi 2020 modeli 9300 TL. Eğer paran varsa hiç düşünme al derim. Seneye ne olacağı belli olmaz. 15000 seviyelerine gelirse almadığına pişman olabilirsin.

:koptum::koptum::koptum:😄😄😄😆😆😆😆
Bir defa bunları aldıktan sonra aşırı masraf olmayacaktır cümlesine güldüm yanlış anlaşılma olmasın.

Hahaha :D ... başlangıç olarak düzeltelim... bitmiyor istekler bitmiyor... hep daha iyisi .. :D

• Beğen
Tepkiler: _Madmexx _
merhaba arkadaşlar,
Eğer aktif olarak yol bisikleti kullanıcısı iseniz veya aktif olarak kullanacak iseniz kesinlikle alın,alın,alın ama son karar tabi ki size ait.Kasım 2020'de 3950'ye aldığım Sora setli bisiklet,5140 tl olmuş. Verdiğim 3950 TL'nin tamamını 4 ayrı kişiden borç aldım,1 kuruş kendim ödemedim alırken,çünkü adımın Ahmet olduğu kadar emindim zam geleceğine hatta bu kadar kısa sürede ve bu kadar beklemiyordum. Şu anda bisikletim ile ilgili bir sorun yaşıyorum(çözülecek inşallah)ama kesinlikle pişman olmadım hatta hayatta verdiğim en doğru kararlardan diyorum.Zira yukarıda da arkadaşlar yazmışlar bugün 10 TL'ye alınan ürün 1 ay sonda 12.50 TL neredeyse. Bim'deki 700 gram kaşar peyniri olmuş 30 lira,heyy yavrum heyy

Eğer aktif olarak yol bisikleti kullanıcısı iseniz veya aktif olarak kullanacak iseniz kesinlikle alın,alın,alın ama son karar tabi ki size ait.Kasım 2020'de 3950'ye aldığım Sora setli bisiklet,5140 tl olmuş. Verdiğim 3950 TL'nin tamamını 4 ayrı kişiden borç aldım,1 kuruş kendim ödemedim alırken. Şu anda bisikletim ile ilgili bir sorun yaşıyorum(çözülecek inşallah)ama kesinlikle pişman olmadım hatta hayatta verdiğim en doğru kararlardan diyorum.Zira yukarıda da arkadaşlar yazmışlar bugün 10 TL'ye alınan ürün 1 ay sonda 12.50 TL neredeyse. Bim'deki 700 gram kaşar peyniri olmuş 30 lira,heyy yavrum heyy
hocam bim'e girdiniz de ben tereyağı almıştım ramazandan önce 60 Tl'e ramazandan sonra 89 Tl olmuş kilo fiyatı. bisan grand tour eco yazınca trendyola içime huzur doğuyor. trendyol 5500 e kadar düşürmüştü fiyatı. şu an 6800'dü en son.

merhaba arkadaşlar,
Geçen sene 062 yi 6800 TL ye almıştım gördüğünüz gibi fiyatlar inanılmaz değişiyor. Yol bisikleti benim hayalimdi ekonomik olarak sıkıntı yaşamayacağımı anladığım an satın aldım. Çok şükür bir şekil ödendi. Bir bisiklet için bu fiyatlar gerçekten çok fazla ama napalım bu da bizim zevkimiz araba alırken ayağımız yerden kesilsin diye külüstür almıyorsak(tabi ki mali durumuna göre) bunda da ben bir gariplik görmüyorum. İnsanlar tofaşlara binlerce lira modifiyeye para ödüyor bizim spor için yaptığımız yatırım daha değerli diye düşünüyorum hatta. O yüzden gerçekten istiyorsanız ve şuan imkanınız varsa ilerde çok sıkıntı oluşturmayacağını düşünüyorsanız beklemeden alın. Markete gittiğimiz de bile her hafta reyon fiyatlarının değiştiği ülkedeyiz maalesef durumlar böyle.

arkadaşlar dönüşleriniz için herkese tek tek teşekkür ederim.
2.el piyasasına baktım fakat nakit verme taraftarı değilim.
Çok şükür bir borcum yok. Kenarda da bisikleti alıp hatta diğer ayakkabı ve spd pedal alabilecek kadar da bütçem tam yetiyor.
Fakat nakiti harcamak yerine 12 ay taksit ile ödemek daha çok mantıklı geliyor.(%1.98 faiz) Evli değiliz çok şükür :) aile ile kalıyoruz.
Büyük ihtimal alacağım. Alır isem fotoğrafımı burada paylaşırım :) çok teşekkürler değerli yorumlarınız için.

Çok şükür bir borcum yok. Kenarda da bisikleti alıp hatta diğer ayakkabı ve spd pedal alabilecek kadar da bütçem tam yetiyor.
Fakat nakiti harcamak yerine 12 ay taksit ile ödemek daha çok mantıklı geliyor.(%1.98 faiz) Evli değiliz çok şükür :) aile ile kalıyoruz.
Büyük ihtimal alacağım. Alır isem fotoğrafımı burada paylaşırım :) çok teşekkürler değerli yorumlarınız için.
Alırsanız 2021 gri mat rengi çok hoş duruyor tavsiye ederim 😊

• Beğen
Tepkiler: everhard
merhaba arkadaşlar,
Sonuçta bu işi severek,sıkılmadan yapıyoruz. Al gitsin ileride sende bu fiyatlara bulunamayacağını biliyorsun :D

• Beğen
Tepkiler: _Madmexx _
052 de alabilirsin, bütün bütçeni ucu ucuna sıkıştırmamak lazım, illa ek ihtiyaçlar çıkıyor (aydınlatması, pompa, suluk matara, yedek iç lastikler vb...), bekar ve borcun yok yapıştır direkt :D ama şu da var , 052 alırsan 062 mi alsaydım diye aklında kalacaktır. Bu arada 052'nin de mat gri rengi satılıyor çoğu yerde fakat görseli yok.

052 de alabilirsin, bütün bütçeni ucu ucuna sıkıştırmamak lazım, illa ek ihtiyaçlar çıkıyor (aydınlatması, pompa, suluk matara, yedek iç lastikler vb...), bekar ve borcun yok yapıştır direkt :D ama şu da var , 052 alırsan 062 mi alsaydım diye aklında kalacaktır. Bu arada 052'nin de mat gri rengi satılıyor çoğu yerde fakat görseli yok.
052 görseli var hocam şuraya ekleyeyim hemen
64B04974-FB87-43FD-AC15-69DAB3DD266E.jpeg

Geri