Jordanred Bisiklet Forması, Bisiklet Taytı ve Bisiklet Giyimine Dair Her Şey

Carraro CR 062 hakkında

052 görseli var hocam şuraya ekleyeyim hemen
267647 dosyayı görüntüle
Tabiki olur ama 052 ile 062 arasında bence çok fark var. 062 jantları, gidonu, sele borusu FSA. jant FSA Team 30 akışı çok iyi. 052 de Carraro'nun kendi üretim jantları var. 062 105 set, 052 tiagra set.
062 maşa karbon, 052 de alüminyum. 062 9300 TL. 052 6700 TL. Fark: 2600 TL. Bu fiyat farkına değip değmeyeceğine karar vermeli.

Scudo
arkadaşlar dönüşleriniz için herkese tek tek teşekkür ederim.
2.el piyasasına baktım fakat nakit verme taraftarı değilim.
Çok şükür bir borcum yok. Kenarda da bisikleti alıp hatta diğer ayakkabı ve spd pedal alabilecek kadar da bütçem tam yetiyor.
Fakat nakiti harcamak yerine 12 ay taksit ile ödemek daha çok mantıklı geliyor.(%1.98 faiz) Evli değiliz çok şükür :) aile ile kalıyoruz.
Büyük ihtimal alacağım. Alır isem fotoğrafımı burada paylaşırım :) çok teşekkürler değerli yorumlarınız için.
Spd için 2.el bakın bence. Ayakkabıyı ben dekatlondan almıştım iş görür. Arkadaşların dediği gibi ıcır zıvır bir sürü şey çıkacak.

arkadaşlar tekrardan merhaba,
ani karar ile fazla düşünmeden bisikletimi aldım. Carraro 062 58 kadro. yanina da shimano rc 300 siyah ve pd-rs500ü yapıştırdım.
Genel olarak mutluyum. totelde 11.300 tl ödedik ama olsun :) yarın bisikleti atek bisikletten aldıktan sonra ilk alış fotoğrafım yayında :p

ani karar ile fazla düşünmeden bisikletimi aldım. Carraro 062 58 kadro. yanina da shimano rc 300 siyah ve pd-rs500ü yapıştırdım.
Genel olarak mutluyum. totelde 11.300 tl ödedik ama olsun :) yarın bisikleti atek bisikletten aldıktan sonra ilk alış fotoğrafım yayında :p
Hayırlı olsun kardeşim. Boyun benim gibi uzun galiba 58 kadro aldığına göre. Benim bisiklette 58 kadro. 58 kadro bisiklet bulmak biraz zor. Ben bisikleti aldığımda bütün Carraro satıcılarını aradım ama 58 kadro bulamamıştım. Şansıma Erdoğanlar Bisiklet'te son bir adet kalmış onu almıştım. Güle güle kullan.

• Beğen
Tepkiler: Scyleia ve fathwow
merhaba arkadaşlar,
bir konuda sizden yardım ve aslında bilgi almak istiyorum.carraro 062yi 9300tlye alacağım ekstra ayakkabı ve spd pedal ile 11000 tl civarı bir tutara gelecek bana.
fakat bir bisiklet için bu kadar da borca girmek istemiyorum ama inanılmaz almak da istiyorum.
kafam gereksiz bir şekilde karışık.
hiç böyle bir ikilem arasında kaldınız mı?
almaz isem ilerleyen zamanlarda gelecek fiyatlar ile kafamı duvarlara vuracağıma eminim.
aldığım bisikleti bir sıkıntı yaşarsam ilerde(maddi) sattığımda çok sıkıntı yaratacağını düşünmüyorum.
Mesajınıza bahse konu bisikleti 9000 TL ye 9 taksit ile aldım bu devirde bu paralar elbette ciddi meseleler fakat benim şahsi fikrim şu anda kendinizi ne kadar zorlarsanız zorlayın verebildiğiniz ücretin sınırına hatta üstüne ne kadar ulaşırsanız o kadar iyi çünkü ilerde insan çok pişman oluyor. Şu bisiklete 1 yılda 3000 TL zam geldi düşünün 2016-2017 li yıllarda aynı kompanetlere sahip ürünleri 3000 3500 TL ye alıyorduk. Lafın kısası karar vermişken sahip olmaya bakın ilerde en azından içinizde ukde kalmamış olur.

Mesajınıza bahse konu bisikleti 9000 TL ye 9 taksit ile aldım bu devirde bu paralar elbette ciddi meseleler fakat benim şahsi fikrim şu anda kendinizi ne kadar zorlarsanız zorlayın verebildiğiniz ücretin sınırına hatta üstüne ne kadar ulaşırsanız o kadar iyi çünkü ilerde insan çok pişman oluyor. Şu bisiklete 1 yılda 3000 TL zam geldi düşünün 2016-2017 li yıllarda aynı kompanetlere sahip ürünleri 3000 3500 TL ye alıyorduk. Lafın kısası karar vermişken sahip olmaya bakın ilerde en azından içinizde ukde kalmamış olur.
Size katılıyorum. Çok değil 3 yıl önce bu paralara karbon ve 105 setli bir bisiklet alınabiliyordu. Ülkenin ekonomisi ne halde. Yazık....

@Emre Tükenmez Hocam size iyi bir haberim var :D

• Beğen
Tepkiler: everhard
Mesajda bir an önce alın demiyor muydu işte ben de bisikleti aldığının haberini mesajı alıntılayarak vereyim demiştim :)
Diğer konulara girmiyorum bile ekonomi falan konuşmak beni çok yoruyor olabildiğince yaşamaya çalışıyorum sadece. Bu taraftan iyi haber yok maalesef.

• Beğen
Tepkiler: olcay1978
Mesajda bir an önce alın demiyor muydu işte ben de bisikleti aldığının haberini mesajı alıntılayarak vereyim demiştim :)
Diğer konulara girmiyorum bile ekonomi falan konuşmak beni çok yoruyor olabildiğince yaşamaya çalışıyorum sadece. Bu taraftan iyi haber yok maalesef.
Evet o mesajlarını görmeden yazdıydım mesajımı sonradan fark ettim :) güle güle kullansın

• Muhteşem
Tepkiler: ExKyotoo
Bende Scott spesteer 9350 kasımda aldım 9 taksit.Mutlu olacağımız yerlere parayı harcamak güzel.Güle güle kullanın.Hayırlı olsun🚴‍♂️👍

Haklısın ne diyeyim.

• Üzgün
Tepkiler: ExKyotoo
Hayırlı olsun dostum güle güle kullan hangi renk aldınız 🤗

• Beğen
Tepkiler: fathwow
Hayırlı olsun dostum güle güle kullan hangi renk aldınız 🤗
teşekkür ederim. standart rengi. turkuaz siyah gibi olan. Griyi aradım ama bulmak imkansız hele de 58 kadro için...
Hayırlı olsun kardeşim. Boyun benim gibi uzun galiba 58 kadro aldığına göre. Benim bisiklette 58 kadro. 58 kadro bisiklet bulmak biraz zor. Ben bisikleti aldığımda bütün Carraro satıcılarını aradım ama 58 kadro bulamamıştım. Şansıma Erdoğanlar Bisiklet'te son bir adet kalmış onu almıştım. Güle güle kullan.
çok teşekkürler. doğru evet 1.92 boyum var. 58 tam olacaktır :)

teşekkür ederim. standart rengi. turkuaz siyah gibi olan. Griyi aradım ama bulmak imkansız hele de 58 kadro için...

çok teşekkürler. doğru evet 1.92 boyum var. 58 tam olacaktır :)
Hayırlı olsun gule güle kullanın vayy be fiyatlar gerçekten her geçen gün uçuyor. 6 bin TL Almıştım geçen yıl şimdi fiyatları görünce herhalde hiç alamazdım. bu yıl beni cezbeden tek yönü yeni renk =)

Herkese hayırlı olsun kazasız belasız sürüşler dilerim

• Beğen
Tepkiler: EmreKpt
Geri