Jordanred Bisiklet Forması, Bisiklet Taytı ve Bisiklet Giyimine Dair Her Şey

Carraro CR 062 hakkında

Çok uzun süre pedal ve sele gibi metal+metal kısımlar hareketsiz temas halinde kalırsa kaynama yapabiliyor. Ben sırf bu sebepler wd40 veya shimano anti size kullanıyorum. Alyanları gevşettiğinizde bir kaç sefer diket eksende vurursanız hareket etmesi lazım. Aynı durumu sele ileri geri ayarını yaptığım kısımda yaşıyordum ve bu şekilde çözdüm..

Scudo
Bendeki CR062'den sürerken garip ses geliyor. İnip kontrol ettiğimde ne tekerleklerden, ne fren pabuçlarından de aynakoldan ne de direksiyondan vs. hiçbir ses duyamadım. Sinirimi bozdu :D

• Hahaha
Tepkiler: ErzincanLee
@kaya__ Moral bozacak birşey yok Bisikletler gerçekten güzel yapmanız gereken birde seleyi kaldırmak yerine nazik bir şekilde içeri doğru sele boyunu kısaltmaya zorlayın sorun bu şekilde çözülür belki @Gokhan Varoglu o sorunu başka bir yerde daha okumuştum farklı bir bisiklet modeliydi akort ayarıyla ilgili olabilir belki yanlış hatırlamıyorsam

6-7 yıldır Bianchi SLR 200 kullanıyorum. Bazı upgradeler yaptım bisiklette. Onu emekliye ayırıp evde Trainer bisikleti olarak kullanmak istiyorum. Bu bisikleti de aktif olarak dışarıda kullanmak istiyorum. MTB var ama işkence oluyor asfaltta sürmek. Yokuş çok bizim buralarda, daha rahat çıkabilmek adına 11-32 dişli baktım ama görünmüyor. Bunun 11-28 olduğu yazıyor. 6900 TL civarına bu bisiklet alınır mı. Biraz beklesek mi acaba.

6-7 yıldır Bianchi SLR 200 kullanıyorum. Bazı upgradeler yaptım bisiklette. Onu emekliye ayırıp evde Trainer bisikleti olarak kullanmak istiyorum. Bu bisikleti de aktif olarak dışarıda kullanmak istiyorum. MTB var ama işkence oluyor asfaltta sürmek. Yokuş çok bizim buralarda, daha rahat çıkabilmek adına 11-32 dişli baktım ama görünmüyor. Bunun 11-28 olduğu yazıyor. 6900 TL civarına bu bisiklet alınır mı. Biraz beklesek mi acaba.
Bisan'ın Grand Tour ve Grand Tour Eco modellerinin dişli oranları daha makul. İnceleyiniz.

selamlar 1 hafta içerisinde Carraro CR 062 2020 modelini almayı planlıyorum.

Ankarada erdoğanlar bisikletten eğer uygun kadroyu bulursam oradan alacağım müşteriler daha güzel dönüşler yapmışlar. Asıl sorum şu bisikleti erdoğanlar bisikletten almışken bütün aksesuarlarıyla donanımlarıyla beraber aynı yerden her şeyiyle topluca halledip çıkmayı düşünüyorum çünkü bayadır sabırsızlandığım bir şey yol bisikletine yeni başlayacağım kondisyonum yeterince var aktif spor yapan bir insanım :D
dostlarım bu mağazadan alırsam eğer yardımcı olurlar mı çünkü gerçekten spd pedallarından tutun suluğuna kadar almak istiyorum ki bitsin her eksiği.

Son olarak 183 cm boy iç bacak 83-84 cm ile 54 mü 56 kadro mu daha uygun olur.
Teşekkür ederim şimdiden.

Evet. Piyasaya göre baya uygun fiyatlar verebiliyorlar. Ama benim bisiklete bi haftada bı ikiyüzelli zam yaptılar. Sebebini accellin iskontolari azaltması olarak açıkladılar. Bence asıl sebep virüsten dolayı arzın daralması.
kargoda falan sıkıntı oldu mu acaba

@recepB hemen hemen aynı boydayız ben 56 aldım. Memnunum.. Bütün malzemeleri tek yerden almak tabiki daha mantıklı toplu indirimde yaparlar

@ErzincanLee ankarada alacağım mağazada 56 kadro kalmamış özceylan bisikletten alacağım sanırım kargo geldikten sonra montajında sıkıntı yaşarmıyım acaba yoksa direk carraronun yetkili bir mağazasına mı götürsem

@recepB kutunun içinde garanti belgesi ile birlikte ilk kurulum için bir kupon çıkıyor. O kupon ile Carraro servisine kurdurabilirsiniz ücretsiz. Ben 2. El aldım ama arkadaş kendi başka bir bisikletçiye kurdurmuş ama hiç kullanmamış bisikleti. Ben de aradan 1 yıl geçmesine rağmen kupon kullanılmadığı için servisine götürüp ilk kurulumu ve ayarlarını ücretsiz yaptırmıştım.

Yetkili bayiye götürmeniz gerekiyor diye biliyorum garanti için

@recepB bisikleti aldıktan sonra kapalı kutu yetkili servise götürmeniz gerekiyor. Bildiğim kadarıyla yoksa garanti dışı kalabilir başka bir yere yaptırmayın erdoganlar bisiklet size yakın ise oraya götürün sonucta yetkili servistir. Gerekenleri yapar alacağınız malzemeleride ordan alırsınız.

@recepB bisikleti aldıktan sonra kapalı kutu yetkili servise götürmeniz gerekiyor. Bildiğim kadarıyla yoksa garanti dışı kalabilir başka bir yere yaptırmayın erdoganlar bisiklet size yakın ise oraya götürün sonucta yetkili servistir. Gerekenleri yapar alacağınız malzemeleride ordan alırsınız.
Carraronun sitesinde baktım servis olarak erdoğanlar bisiklet gözükmüyor aradım fakat ulaşamiyorum direk oraya götüreyimmi bisiklette elimde şuan

@recepB Ben mi yanlış gördüm acaba 🤔

@recepB Ben mi yanlış gördüm acaba 🤔
Servis olarak geçmiyormuş satış noktasıymış yinede oraya bıraktım profesyoneller diye ücret talep ettiler normal olarak. Yarın girip alacağım. Aksesuar ve yedek parçalarda indirim yaparlarsa hepsini oradan almayı düşünüyorum. Yalnız sele borusu gerçekten ağırmış denildiği kadar 😀

Bu arada özceylan bisikletten aldım pazar günü sipariş verdim bugün(salı) öğleden önce ulaştı ve ilgililer isteyenler oradan sipariş verebilir güvenilir bir mağaza.

• Beğen
Tepkiler: Mr.pro ve M.İhsan
@recepB HAYIRLI olsun Güle Güle kullanın

• Beğen
Tepkiler: recepB
selamlar 1 hafta içerisinde Carraro CR 062 2020 modelini almayı planlıyorum.

Ankarada erdoğanlar bisikletten eğer uygun kadroyu bulursam oradan alacağım müşteriler daha güzel dönüşler yapmışlar. Asıl sorum şu bisikleti erdoğanlar bisikletten almışken bütün aksesuarlarıyla donanımlarıyla beraber aynı yerden her şeyiyle topluca halledip çıkmayı düşünüyorum çünkü bayadır sabırsızlandığım bir şey yol bisikletine yeni başlayacağım kondisyonum yeterince var aktif spor yapan bir insanım :D
dostlarım bu mağazadan alırsam eğer yardımcı olurlar mı çünkü gerçekten spd pedallarından tutun suluğuna kadar almak istiyorum ki bitsin her eksiği.

Son olarak 183 cm boy iç bacak 83-84 cm ile 54 mü 56 kadro mu daha uygun olur.
Teşekkür ederim şimdiden.
Benim boy 189 cm. Ben de 58 kadro varsa bu bisikleti diğer gerekli ekipmanlar ile Erdoğanlar'dan almayı düşünüyorum. Hayırlı olsun, güle güle kullanın.

Geri