Carraro Kullanıcıları Kulübü

devilmycarlos

Forum Bağımlısı
Tepki
295
İsim
yavuz
Bisiklet
Carraro
@obezkirpi

meridayı aldınmı kardes hayırlı olsun.Yanlıs hatırlamıyorsam sana yanlıs kadro vermişti satıcı değilmi..merida nasıl memnunmusunuz.cok bir fark var mı arasında

Scudo
B

BF Okuru

Misafir
@devilmycarlos aldım ya, güzelim 227mi ellerimle teslim ettim aldığım yere, kadroyu doğru boyda verselerdi kaç sene kullanırdım taş gibi bisikletti kadro boyu hariç her şeyinden çok memnundum, cidden üzüldüm takas ederken.

yeni bisikletim de güzel ama 227den farklı, disk freni ve amortisörleri yok, şehir içinden hiç çıkmadığım ve sürdüğüm yerlerde hiç yokuş hatta tümsek bile olmadığından böyle bir modeli tercih ettim, sportive serisinin 200 değil de 300lülerine benziyor, fitness bike diye geçiyormuş bu hani bizim şehir bisikletleri mtb ile yol bisikleti arasında hibrit bir tür ya, bunlar da şehir bisikleti ile yol arasında sayılır. alışmaya çalışıyorum, lastikleri birazcık daha ince ve pürüzsüz yüzeyli, gidonu 227ye göre çok daha alçakta ve haliyle her türlü titreşimi elimde kolumda hissediyorum, decathlon sele kılıfını yine taktığım halde selesi çok acıttı tahta gibi bir şey çünkü, haftasonu 40 km kadar kullandım, alışacana kadar her yerim ağrıyacak galiba ne zaman kullansam.

gönlümün bir parçası hep carraroda ama,:) sorduğunuz için teşekkürler, yolunuz açık olsun.

devilmycarlos

Forum Bağımlısı
Tepki
295
İsim
yavuz
Bisiklet
Carraro
@obezkirpi

üzüldüm kardes.keske diretseydiniz baska 227 nin lastiklerini sizinkiyle değiştirip verse olmuyor muydu?öyle yapanlar olmustu sanırım daha önce..insallah birgün yine istediğiniz bisiklete binersiniz,kazasız belasız sürüsler arkadasım.

Emre Varol

Üye
Tepki
45
İsim
Emre V.
Bisiklet
b'Twin
@Hakan Aker teşşekkürler uyumuştum o yüzden cevap veremedim ; bencede spd pedal uzun turlara çıkmadıkça gerek yok.

Hakan Aker

Üye
Tepki
20
Bisiklet
Carraro
@emrev rica ederim yardımcı olabildiysem sevinirim.elimden geldiğince bildiğim kadarıyla yardıma her zmn açığım.

• Beğen
Tepkiler: Emre Varol

xxxx

xxxx
Tepki
24
İsim
xxxx
Başlangıç
2010—11
Bisiklet
Merida
Bisiklet türü
Dağ bisikleti
Merhaba, bende Carraro big729 md var. Tek sıkıntım 21 vites olması. Onun haricinde çok memnunum. Sahilde sürerken benden çok hanımlar hasta oluyor rengine...

leadguitar

Üye
Tepki
18
İsim
ilker
Bisiklet
Carraro
@Bilal beki teşekür ederim üstad :) memnunum .. bugünde biraz kullandım...ama şimdiki aklım olsa sanırım hidrolik disk fren almazdım...he tabiki mükemmel frenleme ama bakımı vs.. şehir içi normal asfaltta süren bir kişi olarak gereksizmiş bu konuda v fren bence en iyisi..hem fiyatıda düşürür bisiklet alırken.. ama almış bulunduk artık :D...bu arada bisikletimin lastiklerini 1.50 boyutunda asfalt lastikleriyle değiştirdim...zaten çok hafif olan bisiklet dahada hafifledi...ve hızıda arttı...

bisiklet tam bir yol bisikleti oldu...eğer 1000 - 1500 tl arası bişey arıyorsanız bence en iyi bisiklet...

1.jpg

BilalBeki

Daimi Üye
Tepki
292
@leadguitar uzun süredir araştıyorum bisikleti aldıktan değiştirmek istemiyorum :) büyük ihtimalle bende crp 700 alacağım. Daha önceki bisikletim v frendi hd fren benim için ilk olacak çok sorun olacağını da düşünmüyorum :)

leadguitar

Üye
Tepki
18
İsim
ilker
Bisiklet
Carraro
@Bilal beki sorunsuz aletler :) hayırlı olsun... ama eğer deneme şansınız varsa önce bir üstüne binin öyle alın derim...
crp 700 çok hafif bir bisiklet alanlara genelde etli gelmiyor :) tarzınıza göre gönül rahatlığıyla alınabilecek bisikletler...
tekrardan hayırlı olsun.)

• Beğen
Tepkiler: BilalBeki