Jordanred Bisiklet Forması, Bisiklet Taytı ve Bisiklet Giyimine Dair Her Şey

Carraro Sportive Serisi Kullanıcıları Kulübü

aynen bende 2 yildir hastane hastane dolasip teshis konulamayan birkac sorunuma ve sorunsuz cikan tum testlerden sonra bisiklete baslayayim diyerek 327 yi almistim.siz 3-4 yil demissiniz ben evlendikten sonra 7 yildir hic hareket etmemisim spor manasinda neredeyse..

sikinti su ki altikdan sonra 2 gun gunesli hava diyip kisa kollu tshirtumu giyip ciktim.3. gun zaturrenin ucundan dondum 1 hafta yattim :koptum::koptum::koptum: meger yas 40 ta olunca ruzgar gecirmeyen duzgun sporcu kiyafetleri giymek lazimmis.. ogrenmis oldum aci bir tecrubeyle..

Sıcakta da teri tutmayıp dışarı atan kıyafetler lazım. İlla forma olmasına gerek yok, LCW gibi yerlerdeki "aktif spor" serisi ürünler de işe yarıyor.
Normalde serin kalmak için pamuk tişörtler giyenler bu alışkanlıklarını bisiklette de devam ettirirlerse çok sıkıntı çekiyorlar.

• Beğen
Tepkiler: AeroKnight
Scudo
Greetings, the bike arrived today, there was no label that says frame size, I wonder if it says elsewhere? Or do I have to measure? Thanks in advance for the answers. 287414 dosyayı görüntüle
Size 46cm.
I preferred size 46 for all of our family. For me it works cause its not only height but also distance from hands to handlebar. I am very happy. I could use 48" too.
My wife and kid are also very happy with size 46. I dont think 51cm is required for anyone less than 182-184cm long.

I purchased all necessary gear and enjoy daily rides now. If you see 2-3 nice Carraros in Antalya, it can be me and my family.

• Beğen
Tepkiler: Caner1983
Merhaba, Carraro'nun kadro tasarımları çok hoşuma gidiyor. Yakın zamanda Sportive 324 veya 328 almayı düşünüyorum fakat yaşadığım şehirde (Adana) düzgün olmayan parke taş yollar ve bol bol yamalı asfalt yollar bulunmakta. Bu sebeple amortisörlü maşa yerine daha geniş ama dişsiz lastikler almayı düşünüyorum. Acaba belirttiğim modellere maksimum genişlikte takabileceğim lastik ölçüleri kaçtır? Alternatif önerilere açığım.

Sportive 220 bisikletimin kendi elcikleri her sürüş sonrasında siyah siyah dökülüyor. Yeni bir elcik ihtiyacım var, ne almalıyım?

Sportive 220 bisikletimin kendi elcikleri her sürüş sonrasında siyah siyah dökülüyor. Yeni bir elcik ihtiyacım var, ne almalıyım?

Ben ~3 yıldır şunu kullanıyorum, memnunum: (link)
Dayanma yüzeyi yeterince büyük, kanallar eli havalandırıyor, yeterince yumuşak ve henüz dökülme yok.

Bir bisiklette de şundan var, fazla sert, barendcikler başta kullanışlı gelmişti ama şimdi öyle düşünmüyorum, o da 3 yıllık, onda da dökülme yok: (link)

Ben ~3 yıldır şunu kullanıyorum, memnunum: (link)
Dayanma yüzeyi yeterince büyük, kanallar eli havalandırıyor, yeterince yumuşak ve henüz dökülme yok.

Bir bisiklette de şundan var, fazla sert, barendcikler başta kullanışlı gelmişti ama şimdi öyle düşünmüyorum, o da 3 yıllık, onda da dökülme yok: (link)

Teşekkür ederim, xlc elcikten sipariş geçtim. Bir deneyeyim bakalımm :harika:

Hello, I really like Carraro's frame designs. I'm thinking of buying a Sportive 324 or 328 soon, but in the city I live in (Adana), there are uneven cobblestone roads and plenty of patched asphalt roads. For this reason, I'm considering buying wider but toothless tires instead of forks with shock absorbers. I wonder what are the tire sizes that I can attach the maximum width to the models I have mentioned? I am open to alternative suggestions.
For Antalya same conditions I voted for 250 bike with suspension. You can look at 225/227/230 models too. They are all good for the road condition. Tested.
Wider tires will provide a little bit of comfort, but not enough.
I decided not to buy 350 model, cause of absolutely not suitable tires from factory, and lack of front shock. Didnt want to invest another 100 euros in new tires on top of the bike.

Salcano city 20 hd alınır mi 4.5 k ya 30 vites deore lx var üzerinde

Kendime 3 aylık 327 44 kadroyu 4000 tl ye aldıktan sonra bugünde eşime 1 aylık 41 kadro 225 i 4500 tl ye aldım.iyi bir alışveriş oldu sanki. Sıfırlarını 13.000 e alacağım iki bisikleti 8500 e almış oldum. En azından heves alıp bir anda bisiklet sahibi olduk.. eğer yapamazsak çok zarar etmeden ileride elden çıkarabiliriz diye düşündüm..

Sportive 330 2014 model 2. El bisiklet almayı düşünüyorum kadro boyu 48 cm dedi benim boy 178 , bacak boyu 79 sizce olur mu

• Beğen
Tepkiler: pix530
48 is perfect.

• Beğen
Tepkiler: sonsuzyol
arkadaslar..carraro 327 bisikletimle bugun giderken yolda birden zincir tingirdamaya basladi.dikkat ettim 2. vitesteyken bile 1. nin dislisinde..1 e aldigimda ise habire atlayarak ayni dislide tingirdiyor..bu sorunu kendim cozebilir miyim sizce? baktigimda gosterge 4. vitesteyken zincir 3. dislideydi..

arkadaslar..carraro 327 bisikletimle bugun giderken yolda birden zincir tingirdamaya basladi.dikkat ettim 2. vitesteyken bile 1. nin dislisinde..1 e aldigimda ise habire atlayarak ayni dislide tingirdiyor..bu sorunu kendim cozebilir miyim sizce? baktigimda gosterge 4. vitesteyken zincir 3. dislideydi..
Kablonun vites kolundan çıkış yerinde dönen bir plastik parça var, sağa doğru çevirin. Olmadı arka aktarıcıya girdiği yerdeki siyah parçayı sağa doğru çevirin. O da olmadı yakında bir bisikletçiye uğrayın derim.

Merhaba, 230 modeli kullanıyorum yaklaşık 5 yıl oldu alalı. balatalardan aşırı ses geliyor, bulunduğum yerde bulamadım. hangi balatayı kullanmalıyım, bir de lastik önerisi rica edecektim. aldığımdan beri aynı lastikle kullanıyorum biraz aşındığını düşünüyorum, hiç patlamadı ama güven vermiyor artık.

Arkadaşlar 327 bisikletimde 1. Vitesteyken tıngırdama sesi geliyor demiştim. Zincirin , dişli ile jant arasında ki plastik parçaya sürttüğünü gördüm. O plastik parça birde tam düz değil, bazı yerleri eğimli ve o çarpıyor. Ne yapmam lazım? Bisikletin alındığı yerde servis yok, carraronun genel bir servisi var mı acaba ?

Arkadaşlar 327 bisikletimde 1. Vitesteyken tıngırdama sesi geliyor demiştim. Zincirin , dişli ile jant arasında ki plastik parçaya sürttüğünü gördüm. O plastik parça birde tam düz değil, bazı yerleri eğimli ve o çarpıyor. Ne yapmam lazım? Bisikletin alındığı yerde servis yok, carraronun genel bir servisi var mı acaba ?

O kapak sökülebilir ama asıl sorunun alt ayarın hatalı olup da arka attırıcının tellere doğru fazla yanaşmadığından emin olmak lazım. Vitesi önde en küçük, arkada en büyük dişliye alıp attırıcıyı öne doğru ittirerek rubleye yaklaştırınca üst makaranın dişleri rublenin en büyük dişlisinin dişleriyle aynı hizaya geliyorsa alt ayar düzgündür. Alt ayarı aslında teli gevşeterek yapmak lazım ama tekrar ayarlama şansı olmadığında sökmeden de olur.
Sorun ayarda değil kapaktaysa, sökmek için sağlıklı yol rubleyi söküp kapağı çıkarmak ama ince bir işçilikle keserek de çıkarılabilir. Yenisini takmak isteniyorsa mecburen ruble sökülecek.

• Beğen
Tepkiler: mcmustafa106
Merhaba, 230 modeli kullanıyorum yaklaşık 5 yıl oldu alalı. balatalardan aşırı ses geliyor, bulunduğum yerde bulamadım. hangi balatayı kullanmalıyım, bir de lastik önerisi rica edecektim. aldığımdan beri aynı lastikle kullanıyorum biraz aşındığını düşünüyorum, hiç patlamadı ama güven vermiyor artık.

Fren modeli ve üstündeki lastiğin ölçüleri nedir?

Geri