Jordanred Bisiklet Forması, Bisiklet Taytı ve Bisiklet Giyimine Dair Her Şey

Carraro Sportive Serisi Kullanıcıları Kulübü

Scudo
(link)

Bu uyar mı acep

@TorukMactoo

@Mustafa_Sayar
Arkadaşlar sele pedi çok rahatt bişey. Jelli daha bi rahat. Pedli tayt kullanmadım ama ona benzer konforu sağlıyor bence. 23 tl ye işi çözebilirsiniz arkadaşlar.

Arkadaşlar Carraro'lardaki Selle Royal bence çok da kötü değil. Daha iyileri tabi ki var ama sadece biraz alışmak lazım :)

• Beğen
Tepkiler: Altınbaşak
@TorukMactoo Hocam, belli ki sele sizi rahatsız etmiş. Benim kilom belki az olduğundan fark etmemiş olabilirim diyeceğim ama daha önce çok bisiklet sürdüm, içlerinde en rahatı şu anki Selle Royal. Zaten bu sele işine zamanla alışılıyor. 200-250 km'ye kadar sele ağrısı çekilir ama daha sonrasında alışılıyor. 25 km pes etmeyin derim. Ben 110-120 km'yi bir günde sürdüğüm zamanda bile sele ağrısı neredeyse hiç çekmedim diyebilirim, ellerim, kollarım ve bacaklarım çok daha fazla ağrıyordu ama sele ağrısı yoktu. Bu benim hafif olmama da bağlı olmasına rağmen belli bir alışma sürecini geçmek gerekiyor. Eğer ki bir süre sonra ağrıda hiç azalma olmuyorsa o zaman yeni bir çözüm düşünülebilir. Ayrıca ürüş aralıklarınız da fazla olursa yine sele ağrısı çekme ihtimaliniz artıyor. Yani daha sık sürdüğünüzde bu seleye alışırsınız diye düşünüyorum...

Ek olarak: Seleyi yanlış pozisyonda kullanmayın kesinlikle. Bu sizi daha fazla yoracak, beliniz ağrıyacak, bacaklarınız çok daha çabuk pes edecek. Aynı zamanda yine sele ağrısına sebebiyet verebilir bu yanlış pozisyon. Biraz sabredip alışmayı deneyin derim ben...

• Beğen
Tepkiler: dengetekerci
Yamuk kol bu. Biraz zorladım ama hiç düzelmedi. Tam kuvvet veremedim, yuvarlak kapağı zorluyor çünkü. Napsam bilemedim.

http://s5.postimg.org/kurruln4n/20150707160900.jpg

Merhabalar dostlar, Carraro 227 alma olasılığım var fakat pek anlamıyorum bisikletlerden :) Genel olarak %70 asfalt/şehir yollarında, %30 patika toprak yollarında kullanacağım ve şehirler arası turlara da çıkmayı düşünüyorum heybe takarak. Sizce bu kullanım için Carraro 227 nasıl bir bisiklettir, nedir ne değildir? :)

Arkadaşlar ben bu bisikleti almayı düşünüyorum da (sportive 224)renk seçimi konusunda 2015 modelinde gri renk şunun gibi miunnamed (1).jpg
Yoksa şunun gibi mi
unnamed (2).jpg
Gerçi alttaki 225 miş ama yine de bilen varsa bilgilendirirseniz sevinirim

@Lecomm
Ben koyu gri olanı 2015 diye biliyorum.
Açık gir olanı 2014 olması lazım.

225 için ise, sizin verdiğiniz fotoğraftaki 2014 modeli, 2015 modeli ise benim de profilimde göreceğiniz mavi olanı.

@GuNeSh @Lecomm
açık gri versiyon 2015te de mevcut. internette sportive 224 resimleri aratın, fabrika çıkışı yani kullanıcı tarafından parça değişikliği yapılmamış halinde jant sayısı 32 değil de 36 ise, elcikleri boru gibi değil de hafif ergonomik biçimliyse, lastikler cst değil de michelin protekin yanları fosforlu bantlı lastiğiyse yani (link) bunun gibiyse 2015 modeldir.

@Mustafa_Sayar
Mustafa bey facebookta gördüm de satıyor musunuz hayırdır

@dengetekerci
Belden ameliyatliyim bel baya bir sikinti yaratmisti dusunmustum satmayi ama millet olücü bedavaya mal ariyorlar evde dursun daha iyi dedim.Bel sikinti yaratsada arada bir suruyorum…

• Beğen
Tepkiler: dengetekerci
@Mustafa_Sayar
Geçmiş olsun mustafa bey. İmkan varsa koymak için bi yerde satmayın bencede. Bisiklette aldığın paranın çok düşüğüne gidiyor maalesef. Bende 3 aylık katlanabilir bisikleti mi satmak istedim vazgeçtim. Dursun illa evden atmam gerekirse bi fakire hediye edicem çocuğu binsin diye. Ama satmayacam 750 ye alıp 300e

@obezkirpi anladım evet ben de gümüş renkte olanı istiyodum zaten teşekkürler açıklayıcı oldu

702 veya 804 kullanan var mı? 327 im için çamurluk ve bagaj bakıyorum. Polisport, sks, topeak vs. yerine 702 ve 804 de orijinal olan çamurluk ve bagajdan tedarik etmek istiyorum fabrikadan. Hem orijinal olur hem de daha uygun fiyatlı olabilir diye düşünüyorum. 702 veya 804 kullanan varsa, fikir/yorumlarını bekliyorum.

ELITE_804.jpg GRANDE_702.jpg

Geri