Jordanred Bisiklet Forması, Bisiklet Taytı ve Bisiklet Giyimine Dair Her Şey

Carraro Sportive Serisi Kullanıcıları Kulübü

@rakasum
Evet var kardesim hatta ben ordan aldim. Satici omur boyu ucretsiz bakimlarini ben yapicam dedi.Bir kac ucuz ve dusuk kalite hediyeleride oluyor esontiyon olarak.Bilgileri asagida baslasicam.

ILERI BISIKLER ACCELL BIKE SHOP
Bağdat Cad. No:22 Kızıl Toprak otobus duragi.KADIKOY
Tel: 02164180304.

• Beğen
Tepkiler: rakasum
Scudo
@chnk
Ben en çok 58 km ye çıkabildim 224 ile, aynı aerodinamizme sahip. Rüzgar önden esiyordu. Rüzgar yardımıyla çıkmış olabilme ihtimalin var. Bayır aşağıydı bu arada

@ihancioglu
Al gitsin bence bu güzel havaları kaçırma

iyi geceler bisiklet forum ahalisi hayırlı ramazanlar dilerim herkese ...bir sorum olacak :D
aliexpress deneyimi olan varsa cevap verebilirmi ben 4-5 tane aksesuar siparişi verdim bisikletim için yorumlara bakarak satışlara bakarak yorumlarda türkiyeye 15 gunde geldiği bile olmuş fakat benim sipariş 40 gundur gelmedi. satıcı hemen kargolamış gorunuyor. deneyimleriniz varsa aktarabilirimisiniz

@mendebur52 eğer kargo takip numarası almadıysan kaybolmuş ihtimali yüksek. Ben aliexpres i hiç kullanmadım ama bir çok çinli firmadan alış veriş yaptım 15 gün de gelen de oldu 35 günde de. Ama son zamanlarda forumlarda kargo takip numarası olmayan ürünlerin ulaşmadığı yönünde bilgiler dolaşmakta.

• Beğen
Tepkiler: mendebur52
224 225 226 227 arasındaki farklar nelerdir ? bunlardan birini alıp tura çıkmayı planlıyorum.227nin ötekilerden pahalı olmasının sebebi nedir ? lütfen yardımcı olun teşekkürler :)

@mendebur52 cok fazla alis veris yapiyorum ben. İs yerime hemen hemen her gun ptt kargo getiriyor bana.
8 gunde gelen kargomda oldu. Ama bunun yninda 3ayda gelen kargomda. Ama hic kaybolma sorunuyla karsilasmadim.
Ben de anlamadim bu fark niye cikiyor.

• Beğen
Tepkiler: mendebur52
@Peacess Çamurluklar; Shimano AİM Basic 28

Arkadaşlar btwin caount8 km sayacı kullananlar varmi yorumlarinizi bekliyorm

birisi takacakmı beni ?

224 225 226 227 arasındaki farklar nelerdir ? bunlardan birini alıp tura çıkmayı planlıyorum.227nin ötekilerden pahalı olmasının sebebi nedir ? lütfen yardımcı olun teşekkürler :)

224 225 226 227 arasındaki farklar nelerdir ? bunlardan birini alıp tura çıkmayı planlıyorum.227nin ötekilerden pahalı olmasının sebebi nedir ? lütfen yardımcı olun teşekkürler :).

@frtsmpl ben kullaniyorum ve gayet memnunum. Tamamen fiyat performans ürünü. Parazitlenme vs. yapmiyor su gecirmiyor.

@Ali Mustafa hocam bu forumda pek yardımlaşma yok malesef. Ben de mesajıma cevap alamıyorum. Hadi onu geçtim. Profilimdeki yanlışlığı düzeltmek için 2 yöneticiye yazdım tık yok. Galiba herkes pedallamakla meşgul.

@Ali Mustafa Hocam 226 bayan bisikleti. 225 ile 224 arasında sadece fren farkı var diye biliyorum. 225 hd fren. 224 v fren. Bunun dışında hemen hemen aynı. 227 ile 225 arasında da tam bilmiyorum ama donanım farkı var galiba vites fren vs. 225 de 227 de hd fren.

@frtsmpl

Ben de kendi sitesinden almıştım belirtmiş olduğunuz fiyat üzerinden. Başlangıç seviyesi için gayet güzel, şık ve kullanışlı. Bence alınabilir.

@mstf11 Merhaba, 308 sayfa 6157 mesaj, tartışmasız forumun en aktif, en çok paylaşım yapılmış konu başlığı, onlarca kişi bu sayfalara bakarak bisiklet sahibi olmuş, bilgi sahibi olmuş ve size göre hala bu konu başlığında yardımlaşma yok. Olaya bir de bu taraftan bakalım; yüzlerce kez aynı sorular sorulmuş, yüzlerce kez aynı cevaplar verilmiş, çoğu kişi kendi deneyimlerini, incelemelerini paylaşmış ancak buna rağmen foruma yeni üye olan bazı arkadaşlar geçmiş sayfalara göz atmak yerine daha önce sorulmuş olan sorulardan birini tekrarlayıp kendine özel cevap bekliyor ve dolayısıyla halihazırdaki kullanıcılarda aynı yanıtları yinelemek istemiyor.

Sorunuza gelince; mantığınızın tersinden gidersek boyunuzun ve iç bacak boyunuzun karşılığı olan doğru kadro boyunu kullanan kullanıcıları bulmaya çalışsanız geçmiş sayfalarda ve özellikle o arkadaşlara özel mesaj atsanız herkesi zan altında bırakmak yerine, belki özellikle 49 cm kadro boyu kullanan birileri yoktur ve onun için özellikle bilmediği bir konuda yanlış cevap vermek istemiyordur sizi yanlış yönlendirmemek adına. Her dönem üretimde olan bir kadro boyu değildir belki, hangi yıllarda üretildiğinden veya 49 cm kadro boyutunun üretiminden emin misiniz?

@Ali Mustafa Sizin sorunuza gelince de; geçmiş sayfalara bir göz atsanız aradığınız karşılaştırmayı detaylı olarak tablo halinde bulacaksınız zaten. Oturup yanıt beklemek yerine geçmiş sayfalara bir göz atınız lütfen, kimsenin sizi takıp takmamakla işi yok, sadece siz insanların daha önce emek vererek hazırladıkları paylaşımları takmadığınız için aynı bilgileri tekrar tekrar yineleyerek konu başlığını şişirmenin bir anlamı yok, selamlar!

Not:

@Scherwin in emek vererek hazırladığı karşılaştırmalardan biri, bütün farklılıklar net olarak anlatılmış, geçmiş sayfalarda bulacağınız örnek mesajlardan biri;

GENEL ÖZELLİKLER

Carraro Sportive 230 : Ön Deore-Arka XT Shadow 3x10, Disk Fren, Gidondan kilit kontrollü amortisör. Lastik Michelin(Liste fiyatı: 1.944 TL)
Carraro Sportive 330 : Ön-Arka Deore 3x10 vites, Disk Fren, amortisör yok. Lastik Schwalbe (Liste fiyatı: 1.917TL)
Carraro Sportive 227 : Ön Altus-Arka Deore 3x9 vites, Disk Fren, Gidondan kilit kontrollü amortisör. Lastik Michelin(Liste fiyatı: 1.458TL)
Carraro Sportive 225 : Ön Tourney-Arka Altus 3x8 vites, Disk Fren, Maşadan kilit kontrollü amortisör. Lastik Michelin (Liste fiyatı: 1.206TL)
Carraro Sportive 224 : Ön Tourney-Arka Altus 3x8 vites, V-Fren, Maşadan kilit kontrollü amortisör. Lastik Michelin (Liste fiyatı: 990TL)
Carraro Sportive 221 : Ön Tourney-Arka Tourney 3x7 vites, V-Fren, Maşadan kilit kontrollü amortisör. Lastik Michelin (Liste fiyatı: 936TL)

VİTES KOLU

Carraro Sportive 230 : SHIMANO DEORE SL-M610 3X10
Carraro Sportive 330 : SHIMANO DEORE SL-M610 3X10
Carraro Sportive 227 : SHIMANO ALTUS SL-M370 3X9
Carraro Sportive 225 : SHIMANO ALTUS SL-M310 3X8
Carraro Sportive 224 : SHIMANO ST-EF51 3X8
Carraro Sportive 221 : SHIMANO ST-EF51 3X7

KRANK TAKIMLARI

Carraro Sportive 230 : SHIMANO FCT551 48X36X26
Carraro Sportive 330 : SHIMANO FCT551 48X36X26
Carraro Sportive 227 : SHIMANO ALTUS FCM371 48x36x26
Carraro Sportive 225 : SHIMANO FCM131 48X38X28
Carraro Sportive 224 : SHIMANO FCM131 48X38X28
Carraro Sportive 221 : ALÜMİNYUM 48X38X28

Tüm bu karşılaştırmalar 2015 modeller için yapılmıştır. 2015 ve 2016 modeller arasında donanım olarak bir fark olmasa da lastik ve fiyat değişimi mevcuttur.

Geri