Jordanred Bisiklet Forması, Bisiklet Taytı ve Bisiklet Giyimine Dair Her Şey

Carraro Sportive Serisi Kullanıcıları Kulübü

@Sergüzeşt ben olsam corelli kr 100 ve ya kr 200 alırım hem daha ucuz hem set olarak daha iyi

Scudo
Evet arkadaslar bende bugün bisikletimi aldım sonunda sportive 224 aldım aksesuarlarda ne para tutuyormus arkadas bi 400tlde aksesuara bayıldım umarım kazasız belasız işe gider gelir gezerim umarım 225 alacaktım buldum biyerde cok yüksek geldi 46 47 kadro falan dedi ama rlinde yoktu herhalde baskası yada o bisiklete özgüde olabilir 224 almak zorunda kaldım neyse buda benim 224 [emoji3]
6c79adaee576eaf585dccd9f73a253f8.jpg

c4aa4cede128b19dcefc5c47309f4f69.jpg

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

@Ozgur17 hayırlı olsun iyi pedallamalar

• Beğen
Tepkiler: Ozgur17
Herkese merhaba . Fotoğraflardaki bisiklet içir ekipmanlar dahil 700 tl ye anlaştım. Carraro 221 modeli umarım çok vermemişimdir. Bisikleti sürdüm baktım çizik vs yok hoşuma gitti. Kısmetse yarın parayı verip alacağım .KADRO ÇANTASI , SELE ÇANTASI , SULUK , KM SAYACI , ÖN VE ARKA MANYETİK İŞIK ,, KASK , GÖZLÜK , ELDİVEN . Acele cevap beklerim :)

Dosyalar

• 20180826_195243.jpg
    20180826_195243.jpg
    149,5 KB · Okunma: 56
@Desert Fox
Valla hiç anlamam. İşin gerçeği

@Desert Fox
Yeni bir çift lastik ne kadardır. Üstadım

@Desert Fox
Fiyat olarak nasıl bir yorum yapasınız. Ben internetten daha Uygununu bulamadım. Günlük 5 km mesafede ku iş yerime gitmek için kullanmayı düşünüyorum

@Yenikasiyer hocam dişlilerin sağlıgı nasıl,göbekler nasıl,viteslerin durumu nasıl,kadroda bir vurma çatlak var mı,fren yüzeyi nasıl bir sürü bakılması gereken yer var bilemiyorum

• Beğen
Tepkiler: Yenikasiyer
@Desert Fox
Bütün vitesler denedim geçişleri iyi . Kadroda görebilduğim kadar ile çizik yok gibi . dişlilerde bir yakumluk vs görmedim. Satıcının söylediğine göre 1 yılla yakındır .hemen hemen hiç binilmedi diyor. Ben de ikna oldum . Yarın bir daha kontrol edip alacağım kısmetse.

@Yenikasiyer seri numarası kaçla başlıyor? 215 ise 2015 216 ise 216 ama bu bisiklet 2017 den daha eski onu söyleyeyim

• Beğen
@dtcf31
Eyvallah . Çok sağol . Umarım hevesim kısa sürmez.:)

@Desert Fox
Ona bakmadım. Ama fatura tarihi 2016 .

• Beğen
Tepkiler: dtcf31
@Yenikasiyer mutlaka lastik için biraz fiyattan düşmesini isteyin,büyük ihtimalle bu kadar lastik gittiyse zincir de uzamıştır zincirin de değişmesi gerekebilir

• Beğen
@Desert Fox
Tamamdır .
Üstad dikkate alacağım .
çok sıkı pazarlık yaptım .700 den 1 kuruş aşağı inmedi . Acaba fotoda mı lastik öyle gözüküyor. lastikler bana o kadar kötü gözülkmedi.

@Yenikasiyer fotoğraftan pek seçemiyorum sana referans fotoğraf attım,gidince bakarsın,özellikle kanalların derinliğine bak

• Beğen
@Yenikasiyer yanında verdikleri ile ben ce 700 iyi. 500 emi versin internet fiyatının yarısından da az para verecen ikinci elde beleşe gitmesin bence :)

• Beğen
@Desert Fox
Bu fotoğrafta ki gibi hemen hemen . Bisiklet kullanılmadığı için tozlu idi. Yarın daha dikkatli bakarım . Çok teşekkür ederim
İyi böyle forumlar var . Çok sağolun.

230 mu 330 mu ?Lütfen yardımcı olun arkadaşlar.2500 lira para vereceğim

@dtcf31
Netten baktım aksesuar da baya bir para tutuyor . 2. El ama Umarım böylesi daha iyi olur .

Geri