Jordanred Bisiklet Forması, Bisiklet Taytı ve Bisiklet Giyimine Dair Her Şey

Carraro Sportive Serisi Kullanıcıları Kulübü

@Scund

Bence carraro daha iyi gibi geliyor bana gecen bi salcano görmüştüm cift amortisörlü onları sele borusu gorunuyor ya amatüsorlu oldugu icin orası pas tutmuştu komple eger o orjinal parcaysa vay salcanonun haline belki yan sanayi değiimii bi parçada olabilir belki ama eğer orjinalse pek iyi değil gibi geldi bana

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Scudo
Arkadaşlar sportive 220 ile legarda 1821 arası kaldım yardımcı olur musunuz

@Golden City1821 mdm v alin hem daha hafif hemde vites sistemi daha iyi.

LG-H815 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Herkese keyifli pedallar forumda yeniyim daha ònce soran varmı bilmiyorum sportive 230 sahibiyim kelebek gidon ve gidon yükseltici alacağım kaç mm ve tavsiye ettiğiniz marka model varmı

• Beğen
Tepkiler: zagnos
Arkadaslar carraro 225 sportive kullanıcısıyım.üzerindeki sele ile(selle royal shadow) kullanıyorum ancak son yıllarda baya kilo aldım ve bayadır bisikleti sürmüyordum.bu sene bisikleti çıkardım ve sürüşe başladığımda sele canımı çok yakmaya başladı.önereceğiniz konforlu uzun ömürlü kaliteli bir Sele yada sele kılıfı varmı?

• Beğen
Tepkiler: muratersoz87
@ocean_83

Uyumlu olup olmadığı konusunda bir bilgim olmamakla birlikte ben kendi bisikletimin üstünde gelen Selle Royal Shadow modelini kullanıyorum, tayt olmadan 1saat+ aralıksız sürüşlerde selede ter oluşuyor onun dışında rahatlığı anlatılmaz, yaşanır. :harika:

@BugAdam bendekide aynı model ama sanırım kilomdan dolayı ilk aldığım gibi değil,baya canımı acıtıyor.daha geniş ve jel sele almam gerek sanırım ama hangisini alacağımı bilmiyorum

@ocean_83

Tesadüfe bak. :) Bir arkadaş yine Selle Royal'e ait olan Frecca modelini önermişti, ona da göz atabilirsiniz.

• Beğen
Tepkiler: ocean_83
@ocean_83 hocam kilodan ziyade vücudun bi süre alışma süreci oluyor onlarda gelen sele çok iyi olmamakla beraber çok dandik de değil ben 110 kiloyum düzenli olarak bisiklete biniyorum (ortalama 1 saat) bir sıkıntı yaşamıyorum

• Beğen
Tepkiler: ocean_83
@Scund kesinlikle memnun kalırsın hayırlı olsun

@yyunusemre hayırlı olsun ikinci el aldın ama iyi görünüyor bu arada pedalları sen mi değiştirdin aldığın kişi mi

• Beğen
Tepkiler: yyunusemre
Arkadaşlar 223 nasıldır, 224 ile farkı ne?

@Golden City ikisi birbirine çok yakın birinde kilitlenebilir maşa ve ayarlanabilir gidon var diyerinde ise hidrolik disk fren var diğer özellikleri aynı

@MBG_bUrhAn hayırlı olsun bagaj ve çamurlukları ek olarak aldınız sanırım

• Beğen
Tepkiler: KADQ35
@dtcf31 teşekkürler, evet temiz kullanılmış pedalı da aldığım kişi değiştirmişti.

• Beğen
Tepkiler: dtcf31
Carraro Sportive Nero11-V HD 28 Aranıyor, hayran oldum bisiklete, zaten Shimano METREA hastasıydım şimdi iyice deli oldum,kafayı buna taktım alacağım.
carraro sportive nero.jpg

• Beğen
Tepkiler: Ozicu
Geri