Jordanred Bisiklet Forması, Bisiklet Taytı ve Bisiklet Giyimine Dair Her Şey

Dağ bisikleti tavsiyeleri

Scudo
@Electronkksl haklısınız da ben biraz da yolda gidiyorum yani o açıdan ne önerirsiniz?
Size ne cevap yazacağımı gerçekten bilemedim. Özür dilerim.
Önde vites varsa üçlü ya da ikili aynakol (dörtlüde var ama konumuz bu değil 😅) kullanıyordur. Hangisiyle rahat olacaksanız onu seçin.🙂

Teşekkürler
@Electronkksl Bir de şeyi soracaktım. Trek kadrolarını nerede üretiyor

Trek Marlin 6 ile Trek X-Caliber 8 arasında kaldım. Trek Marlin 6'da ön vites de var ama diğerinde yok. Sizce hangisini tercih edeyim?
marlin 6 nın maşası vs x calibere göre daha düşük xcaliber daha prof. dağa gidiceksen falan x caliber düşünülebilir

marlin 6 nın maşası vs x calibere göre daha düşük xcaliber daha prof. dağa gidiceksen falan x caliber düşünülebilir

Teşekkür ederim x caliber tercih ediyorum çünkü çok seviyorum dağda taşta sürmeyi
Teşekkür ederim x caliber tercih ediyorum çünkü çok seviyorum dağda taşta sürmeyi

Zaten eğer ön vites gerekirse çift yaprak yaparım
@yasarmumcu forumdaki araştırmama göre sadece OCLV karbon kadrolar amerikada yapılıyor, gerisi uzakdoğu.

Teşekkür ederim
Böyle bir durumunuz varsa, yani çoğunlukla asfalt üzerinde kullanıyorsanız öncelikle dağ bisikletine bakmamanızı öneririm.

Yani çoğunlukla dağ aslında ilginiz için teşekkür ederim

• Beğen
Tepkiler: Cemal Ç.
Forum üyelerinden, paylaştığım gönderime yardımcı olacak bir yorum gelmedi malesef :(

@Hipnozum flying pigeon mountainbike çin malı. Resimlerden gördüğüm o. :)
Şimdi bazı arkadaşlar sorularına cevap eklemediler için üzülüyorlar. Direk tanıyabildiğimiz veya bilgilerine hakim olduğumuz konularda arkadaşlar canla başla cevaplıyorlar. Bazen mesajlar yoğunluktan güme gidiyor. Suçlamaktan ziyade yardım talebinizi yenileyin lütfen illaki cevap veren bir arkadaş çıkar.

internette çoğu yerde stok yok sanırım bir türlü aradığım gibi bir bisiklet bulamadım :(

Bianchi RCX 627 kullanıyorum fiyatı 3.000₺ bandında, bisiklet gayet güzel hiçbir kronik sorunu ile karşılaşmadım.

Merhaba yurt dışından bisiklet ithalatı yapıyoruz 6 Mayıs da Çin Shangai de olacağız Türkiye nin bisiklet kültürünü geliştirmek istiyoruz ve asla fahiş fiyatlarla bisiklet satmayacağız Instagram profilimiz (profesyonelbisiklet)

şu Kronxc150 lerin hala maşaları kırılıyor mu acaba yoksa o eski seride mi kaldı?

Selamlar 2. el Whistle Apache 1649 almayı düşünüyorum. Tavsiye edermisiniz ?

Selamlar 2. el Whistle Apache 1649 almayı düşünüyorum. Tavsiye edermisiniz ?
Bisiklet temiz ve sorunsuzsa neden olmasın. İnternet gördüğüm kadarıyla donanımı iyi bir bisiklet.
Tamam mükemmel değil ama iyi bir bisiklet gibi.

Arkadaşlar kafamda hep bir gravel alma düşüncesi vardı fakat fiyatların uçması, arazi kullanımına ne kadar uygundur emin olamadığım için vazgeçtim. Sürüşlerimin yüzde90 ı dağda oluyor. Şimdi kullandığım bisiklet mosso legarda 2021'den rockrider st540'a geçmek istiyorum. Bu iki bisiklet arasında normal düz yolda performans olarak çok fark olur mu ?

Son düzenleme:
Selam herkese, çok ağır şartlara maruz bırakmamak şartı ile köyde hafif arazi de sürüş yapmak için orta bütçeli bir mtb alma niyetine girdim. Sahibinden de yaptığım araştırma da bütçem çerçevesinde aşağı da ki ilanı buldum. Bu bisikleti tavsiye eder misiniz? Fiyat performans nasıldır?

Btwin Rockrider 900 Dag bisikletiİlan No: 887738731
(link)

@fse

Merhaba. Bisiklet baya büyük duruyor, XL beden olabilir. Bu bisiklet 2019'un sonlarına doğru tükendi, 2020 değildir yani. Zamanında almayı düşünüp alamadığım bisikletti, çünkü son kalanlar da hep XL'dı. En azından bir senedir kullanılıyor olmalı. Altta hiç bilgi girmemiş, fotoğraflar uzaktan çekilmiş. İletişime geçip kadro boyu, fatura, kullanım durumu hakkında bilgi ve ayrıntılı fotoğraf isteyin. Mavic jantlı, Manitou maşalı, 12 kg olması güzel. 11'li Sram NX üst seviye bir set değil ama işinizi görecektir. Bir tek Tektro frenler bisiklet ortalamasının biraz altında kalıyor. Hafif arazide sürecekmişsiniz, bu şartlarda gayet yeterli bir bisiklet.

• Beğen
Tepkiler: MakRo ve RTFM
@Aybek Cihan teşekkürler. Teyid ettim L kadro boyunda. Yol bisikletimde L kadro sanırım boydan sorun olmaz. 5000 lira iyi bir fiyat diyebiliriz sanırım.

• Beğen
Tepkiler: Aybek Cihan
Geri