Jordanred Bisiklet Forması, Bisiklet Taytı ve Bisiklet Giyimine Dair Her Şey

Dağ bisikleti tavsiyeleri

Şimdilik bununla idare ediyorum.. Yaza doğru sıfır bi bisiklet alacağım inşallah.. Hangi bisikleti tavsiye edersiniz?. Dağ bisikletleri arasından..

Dosyalar

• efes.jpg
    efes.jpg
    146 KB · Okunma: 34
Scudo
Max 1200-1300₺'ye genelde günlük şehir içi kullanım için MTB arıyorum hangi modelleri önerirsiniz ?

Arkadaşlar yaklaşık 1 haftadır araştırıyorum. 1500-2000 tl bütçem var. Bir arkadaş bana merida big bine 40 önerdi ve araştırmalarım sonucu kötüleyenlerde var iyileyenlerde..

Önereceğiniz marka ve modelleri bekliyorum teşekkürler :)

Kimse bi içinden gelip de bir yorum yazamıyormu yav o_O

abi benim 1500 tl bütçem var ve kron xc500 carraro crp710 arasında kaldım hangisini önerirsiniz veya başka önerebileceginiz mtb varmı ?

1500 tl bütçem var mtb önerilerinizi bekliyorum kafamda kronxc500 ve carraro crp710 var önerilerinizi bekliyorum

@İbrahim Ufakak Carraro Force 291 öneririm ki ben de kullanıyorum son derece de memnunum...

Arkadaşlar, sedona Borla 2011 model yada Salcano astro bu iki bisikletten birine alacağım. Astro'nun maşası kilitlenebilir maşa Sedona'nın maşası kilitlenmiyor fakat enel olarak ekipmanları daha iyi sanırım biraz daha iyi bir model galiba. Kararsız kaldım çok. Sizce hangisini almalıyım?

@starscream

Hocam haklısınız.
Ancak firmanın menşei ile ürünün menşei her zaman farklılık gösterir.
Ürünün nerede üretildiği bence ikincildir.
Firmanın menşei önemlidir.
Örnek iphone çinde üretilir ama abd menşelidir.
Bu nedenle iphone tutluyor.
Bir çok çin markası lenovo htc iphone kadar tutulmuyor.:)

@Ahmet Bıçkıcı Xt olmasada o fiyata sıfır deore takımlı kaliteli bir mtb alırsın benimde cube 29 deore takımlı mtb var çok memnunum ayrıca kalite artıkça yedek parça fiyatıda artıyor malesef

Herkese merhaba, öncelikle çocukken bindiğim bisiklet haricinde bir tecrübem yok ama almışken iyi bir modelle başlamak ve verdiğim paramın tam karşılığına almak istediğimden bir buçuk aydır bisikletlere bakıyorum "biachi nth 9 27.5" "mosso 7571tb deore" arasında kaldım sayılır, fakat kış ayı gelmesinden indirimle daha ucuza başka markalarda alınabilecek diye düşünüyorum (forumda ghost 5 alan arkadaş var 2500) bütçem 2000-2500 arasında 2000 olursa çok iyi olur ama kesin bir çizgi koydum 2500 den fazla olmayacak gönlümde biachiden yana bu seviyede (en azından deore setli hidrolik frenli) başka bir model önerirmisiniz ayrıca biachi nasıldır memnun kalırmıyım yoksa keşke o paraya başka bir bisiklet alsaydım dermiyim?

Arkadaşlar mtb bir bisiklet bakıyorum.
1800 tl gibi bir fiyata kron xc1000 var. özellikleri linkte. sizce bu paraya daha iyi özellikli ne alınabilinir?
(link)

veya bu
(link)

Arkadaşlar şu bisiklete bakarmısınız bu fiyata alınabilir mi? yoksa aynı fiyata daha iyi bisiklet alabilir miyim? Yardımcı olursanız sevinirim.
(link)
Birde Fuji var : (link)
Yorumlarınızı bekliyorum tecrübeli arkadaşlar ilgilenirlerse sevinirim.

Merhaba arkadaslar uzun zamandir araştırmalarım sonucunda bir bisiklet buldum 0 Bisiklet sahibi almış ama kurdurtmamis bile bisikletten bahsedeyim
Marka:Carraro FORCE 520HD
Kadro
ALÜMİNYUM 6061. 1.1/8"
Maşa
26"SUNTOUR XCT PM. 100mm
Sele
SELLE ROYAL MACH CARRARO LOGOLU
Krank Takımı
ÇELİK 42X34X24
Arka Değiştirici
SHIMANO TOURNEY TX55
Ön Değiştirici
SHIMANO TOURNEY TX50
Vites Kolu
SHIMANO ALTUS SL-M310 3X7
Fren
TEKTRO HDC300 HİDROLİK DİSK
Lastik
CST 26X2.10 56-559 SİYAH
Jant
26" CARRARO ÇİFT KAT ALÜMİNYUM 32H DİSK
Özellikler bu sekilde kullanim aamacimsa işe gidip gelme amaclidir yol lastigi takip hafta ici işe gitmek yaklasik 5km gidis gelis 4 mevsim kullanicam
Bu özellikle bisiklet benim isimi görür mu yorumlarinizi bekliyorum fiyati cok cazip 600tl

(link)

(link)

(link)

Merhaba arkadaşlar yukarıda ki 3 bisiklet arasında seçim yapmak istiyorum bütçem 1500-1700 arası fakat kadro kalitelerinden dolayı kafam karıştı aslında komponentler birbirlerine yakın sayılır, sizce hangi marka/modeli almalıyım Giant-Scott-Ghost ?

@Luccini Ben olsam Scott alırdım çünkü renkleri çok hoş.

@Oğuzhan Y.

Scott ın rengi açıkcası benim de çok hoşuma gitti ama dikkatli inceleyince Giant ve Ghost un komponentlerinin daha üst seviye olduğunu gördüm. Komponentler ve kadro açısından bir değerlendirme yapabilir miyiz?

@Luccini

Eğer komponente daha çok önem veriyorsanız önerim bu bisiklet olur.

(link)

Geri