Jordanred Bisiklet Forması, Bisiklet Taytı ve Bisiklet Giyimine Dair Her Şey

Dağ bisikleti tavsiyeleri

Scudo
Carraro Daytona 711 bisiklet için değerlendirmelerniz nedir arkadaşlar ?
1x11 ve üzerndeki set sizce nasıl

bende lapierre 7.9 var aynı gurupseti kullanıyo memnunum bir tek 1 vites dişlisi çok büyük olduğu için geçerken diyer viteslere göre 1 saniye daha geç geçiyo o da normaldir 51 t bir arka dişli piyasada daha üstü yok diye biliyorum.
maşası bana biraz zayıf geldi imkanın olursa ileride daha iyisiyle değiştirirsen iyi bir bisiklet

• Beğen
Tepkiler: deddo25
Daytona hakkında çok bir bilgim yok. İncelediğim kadarı ile bana göre değişmesi gereken maşa ve frenler var. Frenler yeni kullanıcı için güzel olabilir ama bir tık üst fren seti ile yükseltilse on numara olur. Alın borusu düz gibi duruyor, düz şaft borulu maşa bulması biraz zor olmaya başlamış olsa da fiyatı düşünüldüğünde iş görebilecek bir bisiklet. MTB ile yeniden bisiklete dönecek arkadaşıma çok öneriyor olsam da adam 1x sistemi beğenmediğinden inat ediyor.

Ayrıca 1x12 kullanan birisi olarak şunu diyebilirim ki eğer kullandığınız yada kullanacağınız rotada dik rampa veya yokuş varsa bundaki gibi rubleler çok iş görüyor bende de en büyük 51T var. En büyük dişe geçtiğimde biraz çapraza düşüyor ama pedalı geri çevirmediğiniz takdirde zincir alt dişe düşmüyor. Kendi adıma problem olmasa da bazı kullanıcılar 1xli sistem ile düz bir rota sürüş yaptığında memnun kalmayabiliyor. (anlık hız olarak)

• Beğen
Tepkiler: deddo25
Daytona hakkında çok bir bilgim yok. İncelediğim kadarı ile bana göre değişmesi gereken maşa ve frenler var. Frenler yeni kullanıcı için güzel olabilir ama bir tık üst fren seti ile yükseltilse on numara olur. Alın borusu düz gibi duruyor, düz şaft borulu maşa bulması biraz zor olmaya başlamış olsa da fiyatı düşünüldüğünde iş görebilecek bir bisiklet. MTB ile yeniden bisiklete dönecek arkadaşıma çok öneriyor olsam da adam 1x sistemi beğenmediğinden inat ediyor.

Ayrıca 1x12 kullanan birisi olarak şunu diyebilirim ki eğer kullandığınız yada kullanacağınız rotada dik rampa veya yokuş varsa bundaki gibi rubleler çok iş görüyor bende de en büyük 51T var. En büyük dişe geçtiğimde biraz çapraza düşüyor ama pedalı geri çevirmediğiniz takdirde zincir alt dişe düşmüyor. Kendi adıma problem olmasa da bazı kullanıcılar 1xli sistem ile düz bir rota sürüş yaptığında memnun kalmayabiliyor. (anlık hız olarak)
aktarıcı ve zincir yeni ve iyi ayarlanmışsa pedalı geriye çevirdiğindede atmıyo
birde microshiftin 3 yaprak aynakol için çevirmeli kolunudan sonra 1x Allahın bir lutfu gibi geliyo

Merhaba
Dag bisikleti önerirmisiniz bütçem 7-8bin aralıgında
O aralıkta bisan mtx 7200 buldum sizce alınır mı

Yukarıda bir arkadaş sormuş gerçi ama ben de 14 yaş oğlum için daytano 711 ve 9 yaş için carraro force 420 düşünyorum. dağda sürmeyecekler elbette ama berbat belediyeciliğiyle çanakkale şehir merkezi dağ yollarını aratmıyor. bu bisikletler nasıldır sizde? ne dersiniz?

O fiyat aralığında kesinlikle tavsiye ederim çok güzel bir bisiklet. Ön, arka ve orta göbek, vites ve fren sistemi komple Shimano. Mekanik disk olmasına rağmen frenleri de çok güçlü. Tek kötü tarafı dış lastikleri. O da idare eder gerçi, ben bir süre kullanıp değiştirdim.

şu bisiklet nasıldır?
(link)

kullanıcı 9 yaşında erkek ilk bisikleti. şehir içinde sokak aralarında kullanılacak. düşüp kalkmalık bir şey. ama çok da kötü olmamalı. nasıldır?

Bana bisiklet önerebilirmisininiz Yaklaşık 15bin Tl bütçem var yeni bir bisiklet alacağım fakat ne alacağıma karar veremiyorum genel kullanım olarak dağa çıktığım oluyor ama genelde şehirde kullanıcam , bana beni yolda bırakmayacak çok ağır ve hantal olmayan bi bisiklet lazım önerileriniz varmı şuanlık carraro 911,930 belki bisan 7400 çok bilmiyorum bu konularda boyum 180 65kg

iyi günler

190 boy 85 cm iç bacak boyu ve 90 kiloyum.
PEUGEOT M18 29 jant 53 cm kadro
kadrosu uygun olur mu bana
Benim boyum 1.69, bacak iç boyu 75cm, Smoll aldım (40cm),29 jant, tam oldu bana. Mümkünse deneyip alın, bisikletin kadrosu ile aranızda ayakta durduğunuz 5cm kadar mesafe olmalı, önemli bu.
Scott aspect 930 2022, 2*10v, aldım 20bin tl, silah gibi alet. Tabi bütçe önemli, emekli oldum kendime bu yaşıma kadar ilk sıfır bisiklet alabildim, çok güzel bisiklet, daha iyisi sizlerin de olur dilerim, bi arkadaş da bana öyle demişti, oldu.. IMG_20230521_173339.jpg

Merhabalar. Dağ bisikleti arıyorum ve şuanlık çoğunlukla asfalt yollarda kullanacağım. Doğa, parkur gibi yerlerde de kullanabilirim ileride.
-Bütçem en fazla 15.000 TL.
-İstediğim jant büyüklüğü 27,5 inç
-Boyum 1,81-1,83 metre, bacak içi uzunluk 81-83 cm ve kilom ise 55-60 gibi
Şuanda aklımda sadece Corelli Opilio 2.1 var, nasıl olduğu hakkında pek fikrim yok. Bisikletler hakkında bilgim çok azdır. Bütçeye uygun olacak şekilde alınacak daha iyi bisiklet var mıdır?

@Batuh_n Carraro daytona serisi olabilir 930 ve ya 911

Asfalt yolda neden dağ bisikleti kullanmak istiyorsun çok merak ettim.

Dağ bisikletçiliğine ilgi duyuyorum. Asfalt dışına da çıkabilirim. Dağ bisikletinin bana düz yolda da pek zorluk çıkartacağını düşünmediğim için dağ bisikleti düşündüm. Günlük en fazla 20-25 kilometre sürerim herhalde. Yanlış karar mı verdim?
@Batuh_n Carraro daytona serisi olabilir 930 ve ya 911
29 inç lastiğin büyük geleceğini düşünmüştüm ama alabilirim, teşekkürler önerin için.

Bir çok kişi için MTB ler daha asil ve daha pratik olduğunu düşunuyo .asfalt yolda yorarmı konusuna gelecek olursak 720 mm gidon uzerine cıkmasan havası yüksek ve ve dış derinliğ az lastik kullanırsan daha az yormaz ama problemde açmaz.

Geri