Jordanred Bisiklet Forması, Bisiklet Taytı ve Bisiklet Giyimine Dair Her Şey

Decathlon Van Rysel Edr Road Af 2020 Ülkemizde Satışta

bahsettiğimi bisiklet buydu sanırım karbon değil. (link) ikisi arasında tercihimi van ryselden yana kullandım bunda ikisinin fiyatlarının arasında 10bin tl olmasının payı büyük umarım üzmez.

Scudo
bahsettiğimi bisiklet buydu sanırım karbon değil. (link) ikisi arasında tercihimi van ryselden yana kullandım bunda ikisinin fiyatlarının arasında 10bin tl olmasının payı büyük umarım üzmez.
Bu bisiklet karbon.
Sele borusu bile karbon.😀

• Beğen
Tepkiler: vurakh ve MakRo
Hayırlı olsun , 10bin ₺ ciddi bir fark sonuçta aldığınız bisiklette gayet iyi ayrıca dünya çapında uzun soluklu garanti de almış oldunuz.

Giant'ın farkı tabii ki olacak, o yüzden arada 10 bin tl fark var :) Ama hiç takılmayın buna, fiyat performans olarak Van Rysel istediğiniz her şeyi verecektir. @vurakh hayırlı olsun iyi günlerde binin. Hem bisiklete, hem ekipmana iyileştirme yapabileceginiz iyi bir bütçe kalmış size.

@a.gul29 Benim de bisikletlerim o kadar ağır olsa ben de yazmak istemezdim. Jant değişimi ile ancak 8 kg. 😀

• Beğen
Tepkiler: ag249 ve MakRo
@a.gul29 Benim de bisikletlerim o kadar ağır olsa ben de yazmak istemezdim. Jant değişimi ile ancak 8 kg. 😀
Bence bedenler arasındaki kg farkları için yazmıyorlar. Specialized da yazmadığını biliyorum.
Ama sonuçta alıcı için büyük eksiklik.

Bence bedenler arasındaki kg farkları için yazmıyorlar. Specialized da yazmadığını biliyorum.
Ama sonuçta alıcı için büyük eksiklik.

Çok büyük eksiklik olduğunu düşünmüyorum. Zaten bu tarz bisikletlerin incelemesini yalan tonla YouTube videosu ve yabancı kaynak var, tek bir Google aramasıyla ağırlık bilgisine ulaşılır.

Markaların ağırlık bilgisi vermemesi tribine ben de biraz ilginç bakıyorum ancak bir noktada da haklılar. İdeal koşullarda bir bisikleti deneyip, kısa süre de olsa deneyimleyip öyle almak lazım. Sen şimdi geometrisi sana çok daha uygun bir bisikleti, cahilce sırf 300gr daha ağır diye almayacaksan, marka da buna engel olmak için bilgi vermekten kaçınıyor.

Bakalım doğru karar verip vermediğimi zaman gösterecek. Alırdım ama bir kaç ay beni çok zorlardı ödemesi. Onun yerine güzel bir yol bilgisayarı almayı planlıyorum. Bilgi veren herkese teşekkür ederim.

Merhaba forum arkadaşlarım, oğluma bu bisikleti almayı düşünüyoruz Decathlon'un kendi sitesinde sadece L boyu kaldığı görünüyor, 188 boyunda ve 87 bacak içi boyu var, sizce L tercih etmeli miyiz, kendi sitesinde XL almamız gerektiğini söylüyor ancak sizlerin yazdıklarınızı okuduğumda biraz kafam karıştı..

@aysesaglam merhaba 185 boyundayım, iç bacak boyum 88. L kadroda pek problem yaşayacağınızı sanmıyorum. Zorlanırsanız gidon boğazını 1 cm uzun olanı ile değiştirirsiniz.

• Beğen
Tepkiler: Cemal Ç. ve MakRo
Çok büyük eksiklik olduğunu düşünmüyorum. Zaten bu tarz bisikletlerin incelemesini yalan tonla YouTube videosu ve yabancı kaynak var, tek bir Google aramasıyla ağırlık bilgisine ulaşılır.

Markaların ağırlık bilgisi vermemesi tribine ben de biraz ilginç bakıyorum ancak bir noktada da haklılar. İdeal koşullarda bir bisikleti deneyip, kısa süre de olsa deneyimleyip öyle almak lazım. Sen şimdi geometrisi sana çok daha uygun bir bisikleti, cahilce sırf 300gr daha ağır diye almayacaksan, marka da buna engel olmak için bilgi vermekten kaçınıyor.
Söylediklerinizin hepsine katılıyorum. Fakat , ben giant tcr ile scott addict arasında kaldım. İkiside bana beden ve sürüş olarak uygun. Scott 7.85 kg tcr işe sitede yazmiyor. Gramların konuşulduğu sektörde bence yazılması lazım. 16.000 tl vereceğim bisikletin ağırlığını şubeye gitmeden bilmek lazım diye düşünüyorum. Trek , merida ,cube gibi firmalar veriyorken kendileri açısında eksiklik. Ama koyu bir tcr tutkunu olduğumda gerçektir😀

• Beğen
Tepkiler: MakRo
@aysesaglam merhaba 185 boyundayım, iç bacak boyum 88. L kadroda pek problem yaşayacağınızı sanmıyorum. Zorlanırsanız gidon boğazını 1 cm uzun olanı ile değiştirirsiniz.

Merhaba arkadaşım, cevabınız için teşekkür ederim. sanırım önemli olan bacak içi boyu ve sizin ki oğluma yakın bacak içi boyu L olacağını söylemişsiniz, bugün gidip kısmet olursa almayı planlıyoruz, teşekkürler cevabınız için.

• Beğen
Tepkiler: YagizY
siparişim decathlon tarafından iptal edildi. aradığımda stok hatası falan dediler.

• Üzgün
Tepkiler: portakallimon
Stoklar bitmiş görünüyor. Geçmiş olsun.

Stoklar bitmiş görünüyor. Geçmiş olsun.
peki stokların doğru olduğunu ürünün tekrar stokta olduğuna nasıl emin olacağım dedim. şuan talep oluşturuyorum stoklar düzeltilecek bugün dedi kadın o sebepten gitmiş olabilir

Geri