Jordanred Bisiklet Forması, Bisiklet Taytı ve Bisiklet Giyimine Dair Her Şey

Decathlon Van Rysel Edr Road Af 2020 Ülkemizde Satışta

@TatanQa_tr Güzel video olmuş. Dechatlon her ne kadar son zamanlarda yaptığı zamlarla bir nebze soğuk durmama neden olsada ürünlerinin ve markasının arkasında durması güzel bir şey. Sonuçta onlara para kazandıran müşteri bunlarda onun farkında şu km saatlerinede bir güncelleme yapsalarda düzgün bir şeyler üretseler. özelliklerine bakıyorum eğimlerde sorunlu galiba 🙄
Öyle bir saat düşünüyorsanız gözünüz kapalı coospo bc 200 veya cycplus m1 alın derim. Hem yarı fiyat hem özellik bakımından çok yakınlar.

Scudo
@ErzincanLee teşekkür ederim . Yani hangi marka olursa olsun her ürünü mükemmel veya sorunsuz değil. Tüketici olarak hepimizin hakettiği davranış bu ve malesef başka doğru düzgün örneği de ben göremedim , tabii spor/bisiklet markalarından bahsediyorum. Belki benim bilmediğim / tanımadığım başka marka vardır başka arkadaşların bildiği, örnek verilirse biz de öğrenmiş oluruz.
Bisikleti alırken de tercih etmemde büyük sebeplerden biridir.
Sonuç olarak aslında bilinen iyi birşeyi, canlı olarak irdelemek istedim. 👍🏻

Decathlonla ilgili tek sorun yaşayan benim sanırım. İkinci bisiklet siparişimde de bir yığın sorun yaşadım, özürler filan dilendi ancak totalde bir ay zaman kaybı ve 12.000 TL hesaplarında kaldı bu sürede, bu hafta içi geri ödemelerini bekliyorum. Bisikleti bisiklet satan bir yerden almak gerekiyor.

Jant konusu sıkıcı arkalarında durmalalrı güzel ,tek sıkıntı benim yaşadığım yerde Decathlon yok nasıl olacak bakalim
IMG_20210227_143640.jpg

• Beğen
Tepkiler: TatanQa_tr
  • Beğen
Tepkiler: necmeddin
Yok beni arayan olmadı önce WhatsApp tan yazdim iaade edin dediler :) sonra mail attım size donicez dediler dönmediler bı mail daha attım numarami istediler daha arayan olmadı

Yok beni arayan olmadı önce WhatsApp tan yazdim iaade edin dediler :) sonra mail attım size donicez dediler dönmediler bı mail daha attım numarami istediler daha arayan olmadı

Bisiklet sayfasındaki yorumlardan şu email adresini buldum. Bir kullanıcı jant sorunum var demiş, decathlon cevabında yazmış. Bir deneyin isterseniz: berker.turker@decathlon.com

Bisiklet sayfasındaki yorumlardan şu email adresini buldum. Bir kullanıcı jant sorunum var demiş, decathlon cevabında yazmış. Bir deneyin isterseniz: berker.turker@decathlon.com

Berker beye mail atarsanız size yardımcı olacaktır. Değişim sürecinde kendisiyle görüşmüştük, süreçle ilgili bilgi vermişti. Jantlar geldiğinde de aramıştı.

@Burak Çavdar Gelse de alamayız zaten boşuna hayal kurmanın mantığı yok.

• Beğen
Tepkiler: MakRo
Türkiye'ye karbon model getirmemek en basit ifadeyle vizyonsuzluk. evet, ekonomik durum iyi değil ve bisiklet piyasası da eski hızında akmıyor. ama hiç yoksa 15-20 tane satarı var ülke çapında. bir de decathlon ürünü olduğu için yerel markaların karbon kadrolarıyla kapışabilecek fiyatlandırma da yapılabilir diye düşünüyorum. bir iletişim yoluyla bu talebi bildirmek işe yararsa girişmek lazım aslında.

• Beğen
Tepkiler: Burak Çavdar
@roudeur (link) buyrun Fransa Decathlon güncel kurla çarpın fiyatlar ne hale gelecek görürsünüz. O fiyat skalasına çıkıpta Btwin almak bana çok anlamsız gelir açıkçası. (link) güzel bir model Ultegra R8000 setli, disk frenli ve karbon. Fransa satış fiyatı güncel kurla 22500 TL. Türkiye ye gelince en az 25000 TL olacaktır. (link) R8000 yerine 105 li bu seçenek bana daha cazip gelir mesela. 22000 TL olan fiyatı biraz daha pazarlıkla indirilebilir. (link) yada gözüm kapalı bu modeli alırım hem R7000 li hemde daha güncel bir kadro. 23000 havale indirimden yararlanıp yüzyüze görüşürseniz taksit bile yapabilirler.

Decathlon Türkiye’ye getirdiği ürünleri yurtdışındaki fiyatı kurla çarptığınızdan daha uyguna getiriyor çoğu zaman. Karı düşük tutuyor, sonra gerekirse zam yapıyorlar. Fransa’ya her gidişimde uğrarım, burada satılan ürünler kurlu fiyata göre daha düşük olduğu için çoğu ürünü almamışımdır.

Bence 20-22 bin civarında getirirler bu bisikleti de. Bir iki tane numune satılır kaybolur sonra :)

Arkadaşlar satmayı düşünen varsa talibim

Boyum 1.75 sizce M mi yoksa S mi uygun olur Van Rysel?

(Ben bedeni sorana kadar ürün tükendi 1 saat içinde)

Son düzenleme:
İkisi de olur. Bacak boyunuz normalden uzunsa veya daha rahat bir oturuş (daha dik açılı) tercih ediyorsanız M tam tersi ise S tercih edebilirsiniz. Her iki beden de uygun gidon boğazı ile size göre ayarlanabilir.
@Şehirli

• Beğen
Tepkiler: Şehirli
Geri