Jordanred Bisiklet Forması, Bisiklet Taytı ve Bisiklet Giyimine Dair Her Şey

Düz yolda yaptığınız maksimum hız?

daha yeni başladım kendimi zorlayarak ancak 38 gördüm düz yolda 50-11 de zaten süremiyorum 20 kmlik sürüşlerim oldu 25 ortalamanın altına düşmedim

Scudo
Ben 53 yaptiydim. Sora set var disli oranlari degistirsem belki artar. Yokus asagi artiyor tabi...

2 ay olmadı daha alalı bisikleti düz yolda 39-52t ruble 11-25 ile düzde anca 41 42 falan görüyorum bayır aşağı 66 67 falan oldu son viteste maksimum pedalda değil biraz yorulmuşken ama genel ortalamam gelişir umarım

• Beğen
Tepkiler: Muhammet Ağrı
Düz yolda 52km yokuş aşşağı 68km gördüm bisiklet kron rc2000.

Mosso legarda 2021 msm v ile 57 km/h

Düz yol 42, kısa bir yokuş aşağı yolda 100 yaptım bir kere

Düz yolda 45 yokuş aşağı ise 60.57 görmüştüm tabi bu hızları hayatımda bir kere yapabildim oda şile otoyolunda mümkün oldu

@umutcelik Benim Giant ı yarın yakmaya gideceğim bu nedir arkadaş. Serbest Düşüş diye Segment var düşünün yokuş aşağı nasıl bir segment olduğunu orada bile 80 i geçemedi. 100 km ler havada uçuyor yine.

gravel g2 ile düz yolda 40 km civarı gidiyorum yokuş aşağı 59 km gördüm ama biraz adrenalin yükseldiği için (korku ağır bastı:)) üzerine çıkamadım.

@umutcelik Benim Giant ı yarın yakmaya gideceğim bu nedir arkadaş. Serbest Düşüş diye Segment var düşünün yokuş aşağı nasıl bir segment olduğunu orada bile 80 i geçemedi. 100 km ler havada uçuyor yine.

Bisikletinizi yakmayın, sevin onu. Yok illa bırakacam bisikleti diyorsanız bizim eve bırakabilirsiniz. :D

geç bile kalmışsınız. 120'yi görmeyen alete ben binmem bile... :D

Stravasini cikartip koysalar da golgesinde raki icsek.

Çetin hocam herhalde bizde göbek var diye yapamıyoruz 🤣

• Beğen
Tepkiler: trainspotting35
Marifet değildir. Belli bir hızdan sonra ne olursa olsun kontrolden çıkılıyor, fren sistemi malumunuz bir otomobil veya motorsiklet değil.

Marifet değildir. Belli bir hızdan sonra ne olursa olsun kontrolden çıkılıyor, fren sistemi malumunuz bir otomobil veya motorsiklet değil.
Frenler 1 - 2 tonluk aracı değil, 80 kg sürücü-bisiklet kütlesini durduruyor. Çok güçlü yanal rüzgar olmadıkça neden kontrol sorunu olsun, bisiklet çoğu durumda kararlı bir sistem.

• Beğen
Tepkiler: ErkinS. ve EREN55
@trainspotting35 acaba Giant yokuşlarda güvenli olsun diye hız limiti mi koymuş:) 500 metre segmentte 53 km/h ortalama gidiyorum ama en dik yokuşlarda bile 70 :( Sanırım sorun ben de, halbuki kolaylıkla 100 yapabilmem gerekiyordu 😄

Geri