Jordanred Bisiklet Forması, Bisiklet Taytı ve Bisiklet Giyimine Dair Her Şey

Erdoğanlar Bisiklet

Onca alışverişim oldu çok memnundum ama bir kere yaptıkları yanlış davranışları yüzünden bir daha alışveriş yapmaya ayaklarım gitmiyor, gönlüm elvermiyor. Cube bisikletime birşey lazım olursa bike-discount.de adresinden yarı fiyatına alıyorum kargoyla aynı paraya geliyor ama sorun değil.kimse vazgeçilmez değildir sadece iyi alternatif bulmak önemlidir

Scudo
benimde merak etğim bişey var,erdoğanlar bisiklet jant akordu yaparken tel tansyon ölçerek sıkıyolarmışibilgisayara bağlanıyor felan deniyor bu ne kadar gerçek yaptıran varmı arkadaşlar,ayrıca her jant markası tel tansyonları farklı nasıl buluyolar sıkıyorlar düzgün bir akort yapıyolar acaba,akort konusunda tecrübe yaşayan arkadaşlar varmı acaba

Erdoğanlar bisikletteki ürünlerin fiyatları neden aşırı derecede yüksek arkadaşlar?

@TORUKOJİN

İthal olan herşeyin fiyatı dövizden dolayı bize yüksek fiyatlı gibi geliyor. Yurtdışı sitelerden aynı ürünün fiyatına dolar veya euro cinsinden bakarsanız neredeyse fiyatların çoğunlukla aynı olduğunu görürsünüz.

@uslsy
Yurtdışını kastetmedim, aynı ürünleri yurtiçinde daha uyguna rahatlıkla bulmak mümkün.

@TORUKOJİN
Örneğin?

Bisikletimi bir Abimin yonlendirmesi ile oradan aldim. İlgileri alakalari gayet guzeldi. Bisiklet fiyati ise bircok yerden cok ama cok uygundu... Speciallized E5 sport

• Beğen
Tepkiler: uslsy
Yiğidi öldür hakkını yeme kültüründen ne ara çalabildiğin kadar kara çal kültürüne geçtik ben gerçekten fark edemedim.

Osmanli zamaninda iki esnaf varmis biri turcu satarmis dukkanda kuyruk olurmus diheri esnafda bal satarmis ama orda da kimse olmazmis bal satan esnaf evliya zata sormus efendim ben bal satiyorum dukkana kimse gelmiyor karsi esnaf turcu satiyor kuyruk lar oluyor demis bunun hikmeti nedir demis evladim sen bal satiyon ama yuzun turcu satiyor o tursu satiyor ama yuzu bal satiyor demis

@uslsy

diğer bisikletçiyle ilgili konudada konuyu açan arkadaşa inanmamıştınız. Siz memnun olduysanız herkes memnun olmalı, öyle değilmi?

• Beğen
Tepkiler: Devilsbutcher
@danceros

Hocam diğer konuda da bakış açım aynıydı. Yiğidi öldür hakkını yeme. Bizde adet güzellik herkese hata kusur bireyin kendine söylenir.

@uslsy

işte bende o nu diyorum. sizin bakış açınız kaç derece de hep doğru olanı görüyorsunuz? söyleyinde bizde o açıdan bakalım :)

@danceros

Benim bakış açım 360derecedir. Mesleğim gereği konuya her açıdan bakarım.

@TORUKOJİN
Erdoganlar'dan, baska internet magazalarindan ve limit dusmeden once yurtdisi sitelerden alisveris yapmisligim vardir. Magazanin durumuna veya urunun stok girisine, fazlaligina gore degisiyor herhalde. Her urun bir magazada ''super ucuz'' diye birsey yok maalesef. O nedenle birseye ihtiyacim oldugunda en az 5-6 guvenilir buldugum magazadan inceliyor, kampanyada yakalarsam o an en uygun olanindan aliyorum.
Bu nedenle bugun Erdoganlar, yarin Decathlon, oburgun Aliexpress, baska gun Chainreaction, daha baska gun Cinar/Doga vb. uzayip gidiyor.
Bu arada alisveris yaptiginizda kargo ucretli/ucretsiz kısmına dikkat edilmesi tavsiyemdir ;) Ozelikle dusuk fiyatli urunlerde tum avantaji yok edebiliyor :)

erdoğan iyidir. fiyatlarda uygun

• Beğen
Tepkiler: uslsy
@danceros Benzer bir durum benim başıma da geldi. Ben de artık gerekirse daha fazla ödeyip yurtdışından getirtiyorum ihtiyacım olan ürünleri. Örneğin geçenlerde Scott bisikletime kadro kulağı lazım oldu, Erdoğanlar'ın stoklarında daha uygun fiyatla satılıyor olmasına rağmen yaklaşık 1.5 misli daha fazla ödeyerek yurtdışından temin ettim ürünü.

• Beğen
Tepkiler: danceros
Buyrun; fiyatlar konusunda delta bisiklet ile yarışamaz ama ondan eksik kalır yanı da yok.

(link)

@TORUKOJİN

Öylesine bir ürün seçtim ve internetten n11 üzerinden aynısını arattım.. Ben pek fark göremedim arada.. Hatta fark var da havale yaparsanız Erdoğanlar yaklaşık 6 tl indirim yapıyor.

Erdoğanlar - (link)

N11 - (link)

@Mehmet Altuğ

aynı bende sizin gibi çoğu şeyi dışarıdan alıyorum artık.esnaflarımız malesef çıkarcı.
erdoğanlarda biraz yaşlıca olan beyefendinin şu lafını hiç unutmuyorum ve bu bana buradan alışveriş yapmamam gerektiği hususundaki fikirlerimi canlı tutuyor. ''bilmemkaç milyonluk ciro yapıyoruz herkese 1tl indirim yapsak ciddi rakamlar kaybederiz'' gibi birşey söyledi. 400tl gibi bir alışverişim olmuştu xt pedal ve ıvır zıvır bişeyler almıştım tam hatırlamıyorum örneğin 401tl tutmuştu aldıklarım, ben ''1tl yide almayıverin'' dediğimde bu lafı söylemişti bana. zaten bu laftan sonra gitmedim.

@danceros

Olacak iş değil. 1 tl indirmemişler.

Geri