Jordanred Bisiklet Forması, Bisiklet Taytı ve Bisiklet Giyimine Dair Her Şey

Erdoğanlar Bisiklet

Erdoğanın %23 dediği nakit indirimi gerçekte 22 idi
275 tl olan pedalı 215 tl ye aldım

Scudo
@CaRviLLE
Bence siz hiç uğraşmayın. Erdoğanlar' ın zaten forumda hesabı var. Böyle böyle bir muhabbet dönüyor, bir açıklama vs yapar mısınız diye rica edin.

Ben Erdoğanlar' dan açıklama gelene kadar yorum yapmayacağım çünkü geçenlerde birisinin aldığı elixir frenlerle ilgili bir mevzu olmuştu, sonradan güzel bir açıklama gelmişti.

@Mustafa ZeybekEvet böylesi daha mantıklı lütfü bey pek anlamıyor bu işlerden dediğiniz gibi ben söylerim resmi hesaptan açıklama yaparlar :harika:

Erdoğanlar bisiklet kraldır. rock shox maşamı bakıma verdim hem bakım yaptılar hem de yedek tamir kiti ve piyasada bulamadıgım orjınal sticker kitini hediye ettiler. hepsine maşa bakım ücreti karşılıgında edindim. müşteri olarak memnunum .

• Beğen
Tepkiler: Kerim KOÇAK
Yılbaşında ilave %25 indirimle aldığım jant çemberini stokta olmadığı için daha pahalı olan jant çemberi göndermeyi teklif ettiler. En azından mağdur etmek istemediler.

@CaRviLLE

mesajımda belirttiğim gibi '' yıllardır her ay en az bir kere uğradığım ve son derece memnun kaldığım bir yer, bu lafımı gözardı etmeyin. böyle birşeyle karşılaşınca bozuldum tabiki ama ilk defa yaşandığı için de çok üzerinde durmuyorum, sadece tercih sıralamamı değiştirmeye karar verdim.
hafızam güçlüdür aynen gelişmeyi şöyle aktarayım; biraz yaşlıca olan abimiz sanıyorumki telefonda shimano yetkilisi ile hararetli görüşme yapıyordu. sesini yükselterek konuştuğundan mecburen istemeden kulak misafiri oldum. telefonda '' n11.com'' da bir satıcı geliş fiyatının altında bir fiyata ürünler satıyordu ve buna sinirlenmiş olmalıki baya hararetliydi, sonra telefonu kapattı ben ödemeyi yapacakken yukarıda yazdıklarım gelişti. yine yukarıda mesajımın sonunda belirttiğim gibi giderken (sanıyorumki yaptığı hatayı anlamış olacakki, çünkü benimde suratım düştü) güzel bir şekilde uğurladı lakin iş işten geçmişti.

Lütfü beyden bende bisiklet aldım alışveriş sonunda eşantiyon birşeyler istedim vermemişti :) Kendisi bisiklet binen birisi değil olaya ticari olarak bakıyor.
Valla %23 indirimde nakitte 275 tl olan ürün 215 e geldi. Zaten piyasanın oldukça altına geldi ürün. Son 1 ay her hafta nakitte indirim vardı büyük ihtimal sene sonu gelen kdv ödemelerini yapabilmek için diye düşünüyorum. Oda bir anda zaten ucuza veriyoruz daha ne indirimi yapacağız diye düşünmüş olabilir ama ortada olan bir hata var sonuçta umarım telafi ederler

• Beğen
Tepkiler: danceros
@mertgulkokan arkadaşım siz söyleyince aklıma geldi. ilk defa karşılaştım bu tavırla demiştim ama daha öncede yaşadığım bir olay vardı onuda ekleyeyim.amacım kesinlikle firmayı kötülemek vs.değildir tamamen yaşadığım gerçek deneyimleri burada paylaşıyorum ayrıca ankaradayım bahsi geçen firmada ankarada istediği zaman yüzyüze bile grüşürüm.neyse konuya geçeyim; geçirdiğim bir kaza sonrasında eğilim yamulan ''cube travel exc'' bisikletimin kadrosunu değiştirmek istediğimi, onlarında cube sattığı için distribütör firmayla irtibata geçip ''ücretli'' olarak değiştirebilme durumumum nasıl olacağını kendisine belirttiğimde bana verdiği cevap aynen şöyleydi ''distribütör firma benim, tur kadrosunu fabrika göndermiyor boşa uğraşma, eğer verse ben 1000 tane kadro alırım kendim bisiklet toplarım'' bende lafına itimat ederek başka arayışlara geçtim. Sonradan öğrendimki Cube Distribütör firması yasmin ticaret miş. Yasmin ticaret İle İletişime geçtim yardımcı oldular. Nitekim burdaki fiyatı çok pahalı geldiğinden Almanyadan getirttim kadroyu ama bana neden distribütör olduğunu söyledi, beni müşterisi olarak iyi tanıyan bir satıcı neden bana yardımcı olmadı anlamıyorum.

Ayrıca Bu ve Bunun Gibi Olumsuzluklar/deneyimler Bana ''Emre Bisiklet-Harun Bey'' Gibi Bir İnsanla Tanışma Fırsatını Verdi. Kısa ve Net Söylüyorum. *Esnaf/Esnaflık/ Budur*

Doğrudur 2016 eylülde bende cube delhi pro aldım. Bildiğim kadarıyla yasmin en üstteki distrübütör yurt dışından ana yüklenici onlar yasmin bisiklet satmıyor bende fuji için aramıştım onları biz sadecd getirip bayiyelere dağıtıyoruz femişlerdi erdoğanlar gibi firmalarda alt distribütör oluyor sadece satışı yapıyorlar.

• Beğen
Tepkiler: danceros
Bazı arkadaşlar yaşadığı sorunu anlatiyor bazilarida hala yok hayatta inanmam,öyle şey olurmu doğduğumdan beri erdoğanlardan alışveriş yapiyorum muhabbetlerine girmiş arkadaşlar adamlar zaten sattığı veya verdiği hizmetlerde en yüksek fiyatlati aliyor(Şimdi biriniz çıkıp suluğu 5 tl aldim demesin)an itibariylede 2018 yilinda yasiyoruz size tavsiyem madem internetten alisveris yapiyorsunuz ebay,crc,aliexpress gibi yerlerde internet alişverisi icin fazla uzak değil hemde saticilarda işin devamliliğini sağlama adına bir müsteri memnuniyeti gayreti var.Yani demek istediğim hala parça almak için sirkeciye,kadiköye gidenler varsa buyursun gitsin

Erdoğanlar bisiklet sitesinde bir yol bisikleti beğendim fakat internet üzerinden şipariş vermeye çekiniyorum acaba kargodayken bisiklet zarar görür mü ve kurulumu nasıl olur

@KitamichiruHiç bir problem olmaz özenle paketliyorlar belki 5 tane bisiklet aldım internet üzerinden tüm firmalar aynı şekilde kutuda sorunsuz geliyor

SM-G935F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Sorunsuz gelir, Erdoğanlardan bir kere sipariş verdim ertesi gün elimde oldu.

Bende dün sipariş verdim bu gün elime geçti iyi firma garanti olsun diye önceden telefonla arayın sonra sipariş verin.

Erdoğanlar çok iyidir. Herkes gönül rahatlığı ile internet üstünden veya mağazalarından alışveriş yapabilir.

Ben de son bisikletim Specialized Sirrus u onlardan aldım. Her yönü ile satış ve satış sonrasi destekten memnunum.

Bilgilendirme erdoğanlar bisiklet elle sayılacak kadar az olan yetkili shimano servisidir. Bilenler müsamaha gösterirse sevinirim...

• Beğen
Tepkiler: CeCeKa ve uslsy
Defalarca alışveriş yaptım kendilerinden. Hem çok kibarlar hem de fiyatları daha uygun (gibi).

• Beğen
Tepkiler: uslsy
Erdoğanlar'dan aldığım bir gidon boğazını tam üç kez iade edip farklı boyut ve açılısını istedim (İnternet alışverişi). Her seferinde de yardımcı oldular. Bu detaylara çok önem veririm ben. Yurtiçinden bisiklet parçası/aksesuarı alacaksam ve arada fahiş fiyat farkı yoksa her zaman Erdoğanlar'ı tercih ederim bundan sonra.

Erdoğanlar'dan internet yoluyla ışık aldım. Fiyat çok çok ucuz değildi ama paketlemesi ve elimde olma süresi beni memnun etti.

Bir de bu başlık altında adam gibi esnaf diyebileceğim birkaç isim vereyim:
Denizli'de Gülcenbay bisiklet-Accell bayii
İzmir'de Sundu bisiklet, Seda bisiklet, Motis bisiklet (Narlıdere)
Motis bisiklete de ayrı bir paragraf açmak istiyorum. Çünkü genelde insanlar olumsuz eleştiri yaparken hiç lafını sakınmaz da olumlu eleştiri yaparken cimrileşir. Ama ben böyle cimri olmayacağım.
Motis Bisiklet yetkilisi Bekir Kutluay hem bisikletimi alım sürecinde yardımcı oldu hem de bir nevi abilik yaptı. Şöyle ki, bisikletimin teslime hazır hale getirilmesi akşamı bulmuştu ve Narlıdere'den Seferihisar'a evime gidecektim. Bekir abi hem yol bisikletine alışkın değilsin, hem akşam trafiği yoğun olur hem de hava karardi mı seyir zorlaşır paniklersin büyük riske girersin bisiklet senin bir yere kaçmıyor ama ben şimdi bisikletle gitmene müsaade etmiyorum şimdi toplu ulaşımla git yarın erken saatte gelip gündüz gözüyle bisikletinle rahat rahat gidersin, sana birşey olursa ben de vebal altında kalır suçluluk duyarım ben böyle birseye mahal vermek istemiyorum dedi. O an biraz bozulsam da hem büyüğümdür hem de tecrübelidir diye çok itiraz ermedim ve tamam dedim. Gerçekten de hava birazdan iyice karardı iyi ki söz dinlemişim dedim.
Ertesi gün gittim, dediği gibi mağazanın orada ufak bir tur atıp vites-fren vb. biraz deneyip evime kadar çok tedirgin olmadan gittim. Narlıdere'de geçtiğimiz günlerde yaşanan bisikletlilerin ezilme olayından sonra Bekir abiyi hatırladım. Belki benzer bir olay benim başıma gelebilirdi. Bir esnafın sadece mal satması değil alıcının sağlığını ve hayatını düşünmesi ince bir davranış.
Bu arada hava bastığı bisikletten para almadığını, birkaç bisikletliye bisikletlerini kendi mağazasından satın almadıkları halde yardımcı olmaya çalıştığını da bizzat gördüm.
Hala böyle insan esnaflar da var.
Buradan herkes okusun istedim.

Geri