Jordanred Bisiklet Forması, Bisiklet Taytı ve Bisiklet Giyimine Dair Her Şey

Fırsat Reyonu

Scudo
Güzel çadıra benziyor sadece anlayamadığım 3500 gr yazıyor acaba yanlışlık mı var?

Ihtiyaci olan kesinlikle kacirmasin..

(Ben bisiklet montu olarak kullaniyorum)

(link)

• Beğen
Tepkiler: enqinHLC ve V3DAT
Bana ucuz geldi ve bir tane sipariş verdim. Umarım gerçekten indirimdedir:)
(link)
Bir de amazondan ilk defa aldım. paypal ile dolar olarak ödedim ama hala kredi kartında ve paypal hesabımda gözükmüyor. Bu normal mi?

• Beğen
Tepkiler: V3DAT
@turin Ödeme başarıyla gerçekleş miydi? Belki de sorun çıktı siz fark etmediniz. Ben amazonu hiç kullanmadım fakat, ürünü alınca povizyona birkaç gün sonra karta düşüyor. Belki de ürün kargoya verilince kartınızdan ücreti kesilecektir.

Siparişlerim bölümünde bu görünüyor. Ben aldığımı sanıyorum ama :)

Dosyalar

• Adsız.jpg
    Adsız.jpg
    81,9 KB · Okunma: 78
ürünü kargolamadan önce çekiyorlar parayı
(link) bi yanlışlık yoksa iyi fiyat

• Beğen
Tepkiler: turin
@Mehmet H. Hmmm. Bi sıkıntı yok yani değil mi? Alabilmişim ürünü? Sadece s beden kaldığı için sanırım bu kadar indirim oldu.Bunu nişanlıma aldım kendime de Met i alabilirim aslında. O da güzelmiş @V3DAT

• Beğen
Tepkiler: V3DAT
@turin bence kendine meti al sıkıntı yok kargo bekleniyor :)

• Beğen
Tepkiler: turin
@turin Amazon.com'da ürün kargo sürecine girince hesabınızdan çekim yapılır.

Not:Amazon.com ile ilgili her türlü soru sorabilirsiniz.

• Beğen
Tepkiler: turin ve V3DAT
@turin
@turin

Bu arada ürün Amazon.com üzerinden farklı bir satıcı tarafından satılıyor.

Satıcı UBXbikes.

Alacağınız ürünlerde ships and sold by Amazon.com yada fullfillment by Amazon olmasına dikkat ederseniz sorun yaşama ihtimaliniz çok çok azalır.

Ships and sold by amazon denilen ürünler amazon tarafından satılan ve amazon deposundan kargolanan ürünler.

Fullfillment amazon ise satıcılar önce amazon'a gönderiyor daha sonra Amazon.com size ürünü gönderiyor.

Ben genellikle Ships and sold by Amazon.com tercih ediyorum çünkü amazaon harici satıcılar tarafından gönderilen ürünlerde sıkıntı yaşanabiliyor.

Örnek vermek gerekirse amazon.com üzerinden satan başka bir satıcı tarafından satılan ve kargolanan bir cüzdan almıştı bir arkadaş fakat ürün kutusu boş gelmişti.Gümrük belirtilen ağarlık ve paket ağarlığını karşılaştırdığında çok fark olduğunu görünce açıp boş olduğunu görmüş ve tutanak tutmuştu.

Arkadaş bu tutanak sayesinde ücret iadesi almıştı amazon.com'dan.

Bağımsız satan ve kendisi kargolayan satıcılarda böyle problemler yaşanabiliyor.Ama bazı satıcılarda çok güvenilir ve çok satış yapmış olanlar.Ama dediğim gibi en güvenilir olanlar Amazon.com'un satıp kendi deposundan gönderdiği ürünler.

Geri