Jordanred Bisiklet Forması, Bisiklet Taytı ve Bisiklet Giyimine Dair Her Şey

Gravel bisiklet sayfası

Ve bir çılgınlık yapıp Gravellendim😊
Carraro G2 52 2020 model.
Ekstra olarak :
Fizik Sele
Fizik Gidon bandı
Bracko rotorlar
Cole Rollen Cx Disc Tlr jant seti var.
Şimdilik kapı önünde karanlıkta bir kaç fotoğraf çektim.
Yapılacaklar listesinde ilk olarak maşadaki GRAVEL yazısını mat siyah kaplatmak var.
Çamurlukları benim MTB'den söktüm, şimdilik sadece arkayı taktım, yarın önü de takacağım. 249779 dosyayı görüntüle249780 dosyayı görüntüle
Neden gravel yazısını kapatmak istiyorsunuz ki

• Beğen
Tepkiler: Robinson Crusoe
Scudo
Ekstra olarak :
Fizik Sele
Fizik Gidon bandı
Bracko rotorlar
Yapılacaklar listesinde ilk olarak maşadaki GRAVEL yazısını mat siyah kaplatmak var.
Çamurlukları benim MTB'den söktüm, şimdilik sadece arkayı taktım, yarın önü de takacağım. 249779 dosyayı görüntüle249780 dosyayı görüntüle
Yaziyi neyle kapatacaksiniz?
Ekstra olarak :
Fizik Sele
Fizik Gidon bandı
Bracko rotorlar
Yaziyi neyle kapatacaksiniz

İyi günler arkadaşlar carraro g0 ve rc500 arasinda karar vermeye çalışırken bir bayide Bisan All trail Eco buldum fiyat 4800 uygunmudur acaba ve bu diğer bisiklete göre tercih edilebilir mi?

@Bora Arıcanlı

Çok uygun fiyata bulmuşsunuz, boyu uygunsa kaçırmayın. Canı çıkmış ikinci ellerine o fiyatı istiyorlar. :) Bayinin elinde fazlaca varsa nerede bulduğunuzu da paylaşırsanız belki ihtiyacı olan başkaları da faydalanır.

All-trail kadrosu ülkede satılan gravel disiplinine tam uyan tek kadro.

@Bora Arıcanlı

Çok uygun fiyata bulmuşsunuz, boyu uygunsa kaçırmayın. Canı çıkmış ikinci ellerine o fiyatı istiyorlar. :) Bayinin elinde fazlaca varsa nerede bulduğunuzu da paylaşırsanız belki ihtiyacı olan başkaları da faydalanır.

All-trail kadrosu ülkede satılan gravel disiplinine tam uyan tek kadro.
son 1 adet olduğunu söylediler iletişime geçip başka varmı ogrenicem var ise paylasabilirim

son 1 adet olduğunu söylediler iletişime geçip başka varmı ogrenicem var ise paylasabilirim
Dikkatli olun bisiklet 2. El yada defolu olmasin yazınki fiyata bulmuşsunuz çok ucuz iyice inceleyin

Gelince ozaman iyice bakın çatlak yanlıs komponent farklı kadro yani bu fiyat baya bi iyi
Teşekkürler
Gelince ozaman iyice bakın çatlak yanlıs komponent farklı kadro yani bu fiyat baya bi iyi
Ürünü İstanbul brm bisikletten aldım ürün sıfır showroom bisikleti idi kendileri almadan önce detaylı foto attılar paketleme esnasında sağolsun detaylı fotoları Facebook sayfalarında vs hep fotograflamislar gelince gorucez bakalım 52 kadro goat1 e niyetlenmem ile başlayan gravel serüvenine all trail Eco ile noktayı koyduk umarım memnun kalırım bisikleto teslim alınca sizler ile paylaşıcam

• Beğen
Tepkiler: Volkan001
Daha az renkli bir bisiklet istediğim için kapatmak istiyorum.

Otomobil kaplama folyosu ile kaplatacağım.

Öyle bir niyetim var ana bakalım artık.
Kesinlikle kapatın bence de çok saçma. Mesela yol bisikleti alıyosun maşada kocaman YOL yazıyor bunun gibi saçma

Aslında komple mat siyah kaplatıp,kara mamba yapmak istiyorum ama bir de ona da para vermeyeyim :)

Aslında komple mat siyah kaplatıp,kara mamba yapmak istiyorum ama bir de ona da para vermeyeyim :)
güzel olurda allah bilir o boyaya kaç tl ister bizim ustalar. elinden gelecek kendin yapacan (belkide kolaydır araştırmadım hiç.)

@Burak Altaç iyi günlerde pedallayasın. Hayırlı uğurlu olsun. :harika:

güzel olurda allah bilir o boyaya kaç tl ister bizim ustalar. elinden gelecek kendin yapacan (belkide kolaydır araştırmadım hiç.)
Boya değil,otomobilleri kapladıkları folyo ile kaplatırım.
@Burak Altaç iyi günlerde pedallayasın. Hayırlı uğurlu olsun. :harika:
Teşekkür ederim. Bugün sabah ,akşam da km sürdüm ama bel ağrısı oldu. İlk defa drop barla sürmektendir ve zamanla geçer umarım.

• Beğen
Tepkiler: necmeddin
Boya değil,otomobilleri kapladıkları folyo ile kaplatırım.

Teşekkür ederim. Bugün sabah ,akşam da km sürdüm ama bel ağrısı oldu. İlk defa drop barla sürmektendir ve zamanla geçer umarım.
O ısı kendın yapabılırsın o zaman satın alıp? Al bı fon makinesi yavas yavas ozenerek hallet. Telefona Jelatın takar gıbı nazık olmalısın :)
baska tabırlerde varda neyse :D

• Hahaha
Tepkiler: necmeddin
Geri