Jordanred Bisiklet Forması, Bisiklet Taytı ve Bisiklet Giyimine Dair Her Şey

İstanbul'da bisiklet tamircisi

Anladım arkadaşlar.Yarın bir daha bakacağım Şen bisiklete yoksa en yakın başka nereyse oraya.Kaçkar ve aktif pedal bakmazlar mı? Delta bildiğim kadarıyla bakmıyor Cannondale dışında markalara.Ve Kızıltoprak ileri bisiklet nasıldır sizce ?

• Beğen
Tepkiler: Osm-Boss
Scudo
Metin abide biraz sohbet muhabbet oyalanırsın ama işçiliği iyidir. Seni hiç tanımasa bile 40 yıllık arkadaşıymışsın gibi davranır iyi ağırlar. İşçiliğinde de hiç sıkıntı yok. Normal bakım ücretleri çok yüksek değil. Bilgin olsun.

• Beğen
Tepkiler: The UGUR
Metin bisiklet aklımda bulunsun.Yarın tüm gün yollardayım uğrarım sabah olmazsa

Bu gün Lazım oldu. Kağıthane'de Talatpaşa cad. Tunç sokak. Gültepe meslek lisesinin arkasında deniz bisiklet Nihat usta var. Yardımsever, güleryüzlü ve ucuz:)

Nanoprotech bisiklet spreyi kullandığımdan beri periyodik bakımlara gitmiyorum bile ne zaman gitsem ekstra bir şey çıkarıyorlar zaten. Çok elzem bir durum olmalı ancak

Pazar günü de atillaya gideceğim

Konuyu zaten ben açmışın ancak tekrar sorayım.Yarın kadro kulağı falan takılacak bisiklete, akort ayarları fala yapılacak.Ya delta'ya gideceğim ya da Kızıltoprak ileri'ye.İkisinden de memnunum açıkçası.İkilemde kalma sebebim ücret meselesi.Neyse Delta kesin iyi onu biliyorum ancak Kızıltoprak İleri Bisikleti önerir misiniz?

@Ozan k.
Aldım mesajı :D Ben karar vermedim henüz vaktim var.Accell güleryüzlü, iyi davranıyorlar.Kadro kulağı 2 haftaya gelir dediler 1. hafta'da geldi falan ancak işçilik konusunda nasıllar bilmiyorum.Orada yaptıran arkadaşlar ne düşünüyorlar merak ediyorum

Ben açıkçası bugüne kadar accell, delta ve kadıköyde itfaiyenin oradaki bisikletçiden başka yere bisikletimi götürmedim.

Delta'dan memnunDUM, accell ise sirkecide bisikleti satarken bedava yapılacağını söylediği akord için bağdat caddesindeki şube para isteyince gözümden düştü ( sonra da o hikayeyi biraz değiştirip bir arkadaşıma bisiklet alırken bize anlattı :) o bendim demeyeyim dedim şimdi, arkadaş indirim için pazarlık ediyordu o arada ) .

itfaiyenin oradaki akord işini güzel yaptı allah için... ama 50 tl aldı. üstelik bisikleti yıkamaya temizlemeye de 50 tl istedi yıkattırmadım... dolayısıyla oradan da uzaklaştım.

şimdi aliepressten tamir ekipmanlarımı aldım youtubedan videomu açıyorum kendim yapıyorum.

yorumlara bakılırsa kadıköydeki bike and outoor, beşiktaştaki bike and outdoor ve bisiklet sepeti ( bostancı) iyiymiş... ben tecrübe etmediğimden bilemiyorum.
ama bir tamirciden memnun kalmak için bilinçli olmanız gerektiğini artık öğrendim. siz bilinçli değilseniz mutlaka bir yerden patlak veriliyor...

@Ozan k.
Elimden geldiğince yapabiliyorum bi şeyler açıkçası.2 gün önce ilk kez aynakol yapraklarını ve ön aktarıcı söktüm mesela.Her şeyi taktım aktarıcı hariç.Zaten kulak ve zincir takılacak o kadar vites ayarı yapılacak diye dokunmadım.Bisikletimi çok sevdiğim için içim bir türlü rahat etmiyor birilerine teslim etmek.Ancak ekipmanım yok ve akort falan yapamıyorum bir türlü.Neyse uzatmayayım çok teşekkürler yorumunuz için [emoji39] bakalım arkadaşlar ne diyecek

Sana birde Bike&Outdoor'a bak diyorum,güleryüzlü hizmetleri var. Delta'da iyidir bayağı,çok ilgililer.

Accell'e ben ısınamadım. Soğuk davranıyor gibi çalışanlar,tabii bu benim gözlemim.

• Beğen
Bike&Outdoor Fenerbahçe Şubesi, Veli Kaplan. Çok iyi ustadır.

• Beğen
Çok teşekkürler tavsiyeler için ancak yarın kulağı falan da almaya gideceğim için bisikleti de götürmem lazım.Şimdi bilemiyorum bike & outdoor ne fatura çıkarır ya da nasıl giderim.O yüzden açıkçası birbirine yakın olan 2 yer arasında kaldım özellikle

@Uptown Cyclist

valla bende acell de hiç bir tamir yapacak potansiyel görmedim adam lar sadece satış odaklı. bike and outdoor iyidir velespitte Alper ile Kamil var ikiside işinin ehlidir.bostancı bisiklet sepetinde hiç bir iş yaptırmadım ama tekniker gittiğimde önlükle eldivenle çalışıyordu hd maşayı komple dağıtmışlardı bana yapar güvenini verdi,aktif pedal da iyidir ama fiyat tam bir süpriz olabilir

• Beğen
@Yağız Gökmen
Yağız abi velespit aynı yerde accell ile değil mi?

@Uptown Cyclist

çok yakın acell in önünden bostancıya doğru gidiyorsun kızıltoprak ışıkları geçtikten 100-200 metre sonra haber ver bana geliyim bende tanıyorlar beni :)

• Beğen
@Yağız Gökmen
Abi çıktım yola ben şimdi en gec 1 buçuk saat sonra oradayım.Gelsen olur açıkçası :D
Hem seni görünce belki faturaya el atarlar bi :D :D

Bostancı Bisiklet Sepeti'nde Serkan abi de Halil de iyidir.

• Beğen
Geri