Jordanred Bisiklet Forması, Bisiklet Taytı ve Bisiklet Giyimine Dair Her Şey

İzmir'in bisiklet yolları, projeleri, izban, metro ve zorlu tırmanışları

yol ve gezinti açısından kesinlikle karşıyaka diyorum.en önemlisi ise canınız sıkıldığında bir akşam bisikletinizi alıp yola çıkıyorsunuz .. bornova vs de bu çok zor olur ama karşıyaka veya göztepe gibi sahil kesimlerinde daha bir güzel oluyor.

Scudo
yol ve gezinti açısından kesinlikle karşıyaka diyorum.en önemlisi ise canınız sıkıldığında bir akşam bisikletinizi alıp yola çıkıyorsunuz .. bornova vs de bu çok zor olur ama karşıyaka veya göztepe gibi sahil kesimlerinde daha bir güzel oluyor.

6 Haziran'dan itibaren Bornovada oturan antreman yapacak arkadaş arıyorum bilginize. :):):)

Arkadaşlar bu yeni yapılan Aliağa-Cumaovası metrosu:) aslında Banliyö ye bisikletle binmek serbest mi?Bu konuda bilgisi olan izmirli arkadaşlar var mı acaba

@aso2

merhaba ;katlanır bisikleti katlanmış ve poşetlenmiş olarak kabul ediyorlar diye duydum öyle bir bisikleti olan bir kişiden,ama metro hatlarında bisikletin yasak olduğunu biliyorum ...

Arkadaşlar 1 haftadan beri rüzgardan dolayı öğleden sonra sürülmez hal aldı,hadi arıtmaya kadar etkilemiyo(normal düzeyde) ama o ağaçlı yol ve sonrası hem kamyonların rüzgarları deli etti beni:) Sabahları çıkan var mı? Düşünceleriniz neler?

ben en son cumartesi akşamüstü gittim..çok rüzgar yoktu pek etkilenmedim ama geçen hafta bir kere yarı yoldan dönmüştüm ben de rüzgar yüzünden. sabah çıkma şansım olsa çok isterdim sabah gitmeyi..eminim daha iyidir

• Beğen
Tepkiler: aso2
Evet bu haftalarda rüzgar baya kuvvetlendi bazen ne yönden geldiğide belli olmuyo ne olduğunu şaşırıyosun

sabah 5,30-600 gibi rüzgar daha az. ama bu sefer sinek böcek çok oluyor.

Ruzgar biraz siddetlenince tahmin edilemeyecek akdar etkiliyor. Beni birkac kere dusurecekti neredeyse, insan hayret ediyor ama oyle. Amerikada falan olsak herhalde agir bisiklete para verirdik savrulmamak icin :)

@Mehmet Emin

Fransa turunu seyredip, oradaki şartları görmek iyi bir çözüm olur bence :)

Ben de izban'ın dilek ve şikayet bölümünde bisikletle binmek istediğimizi, söyledim onlar da bu konuda çok talep olduğunu tartışacaklarını söylediler, o zaman ben de fikir sunayım siz de onlara sunar mısınız dedim, hafta sonları izin verin duruma göre genişletin dedim, teşekkür ederim sunacağız dedi, ardından izmir bisiklet derneğini aradım, izban'a bisiklet ile binmek için yapabileceğimiz birşey var mı imza toplama ya da arayıp söyleme gibi şeyler dedim, onlar da "biz şu an onunla uğraşıyoruz zaten, sizin yapabileceğiniz birşey yok yine de teşekkür ederiz desteğiniz için" dedi. Ama bu 2 ay önce falandı şu an için blmiyorum :)

Evet bizden öndeler, geçen gün source code diye bir film izlemiştim, şehirler arası trende bisiklet koyulacak özel yer yapmışlardı o gözüme çarptı, burdaki gibi bir durumdu hatta

Ben Bole Bı Konuyla ılgılı Forumda Konu Acmıstım Vapur Harıc Hicbir Toplu Tasıma Aracına Bısıkletle Bınılmıyor Izban A Katlanabılır Alıyolar Bende Bi Seyler Yapmak ıcın Ugrastım Ama Nafile Bakalım ılerleyen Gunlerde ıns Bı Sonuca Varılır

Şiddetle çözülmeli bu olay. Ben de her duraktaki anketleri doldurup bu durum hakkında bir çözüm yolu üretilmesini istiyorum.

Bebek arabası izban'a biniyor benim bisikletim de binmeli!

bisikletle izmirde biryerden biryere gitmek istiyorsanız ancak bu bisikletinizin üzerindeyken mümkündür heryerde bir yasak var herşeye bir kulp takıyorlar bisiklet milletin biryerine batıyor sanki gün gelecek seve seve alışacaklar bunuda şimdiden söyleyeyim

elin oğlu vatandaşına değer veriyor çünkü bizde başımızdakiler hayvan olduğu için bizede insan gözüyle bakmıyorlar bizlerin istekleri hep gözardı ediliyor üslubum için beni bağışlayın çok sinirliyim duyarsızlıklara çevre dostu diyoruz rahat ulaşım diyoruz sağlıklıdır diyoruz bisikleti sevdiremiyor kabullendiremiyoruz arkadaş

üçyol dolmuş duraklarından başlayın karabağlar yönüne doğru ilerlerken ikinci ışıklardan sağa dönün bozyaka ssk hastenesi arkasından dik bir tırmanış ile yeşilyurt üzümcü okuluna varın doğru takip edip limontepe kavşağına girin oradan cennetçeşme-toki evleri-efemçukuru-gödence- tirazlı yolundan seferihisar merkeze inin 33 km sadece tırmanış yapmış oluyorsunuz mükemmel eğimler diyemem ama çok fazla yoruyor sağlam bir interval için mutlaka deneyin

Bu haftasonu bu güzergahlardan birini denemek isteyen varsa seve seve arkadaşlık ederim Bende kendimi denemek istiyorum.Özellikle pazar müsaitim.Kimse çıkmazsa karagöl yada kemalpaşa tarafına kendim gitmeyi düşünüyorum.

Geri