Jordanred Bisiklet Forması, Bisiklet Taytı ve Bisiklet Giyimine Dair Her Şey

Karbon yol bisikleti olanların bizi takmaması

@Murat Cömez Karşıdan karşıya bağırarak “Selamın aleyküm” mü diyelim? Kafayla veya elle selam vermek nezakettendir. Bir nevi altında “Kolay gelsin, kazasız belasız” gibi anlamlar yatar. Selamın iyisi kötüsü yoktur. Bunu bari çok görmeyin birbirinize. Tabi ki sen performans yaparken kafanı kaldırıp selam verecek insan arama fakat burada asıl dert birini gördüğün halde selam vermiyorsan, 5 kilometre sonra lastiğin patlar ve yaman yoksa o kişiden selam da bekleme. Direkt sana değil genel yazdım bu mesajı fakat sen baya katısın anladığım kadarıyla o yüzden ilk önce sana:)

Scudo
Ben hep "selamın aleyküm" derim. Çünkü bisikletim alüminyum.
Karbona geçince "selamınka" diyeceğim.

Birinin bisiklet üzerinde niye selamımı almadığını düşünmek, bunda art niyet aramak aklımın ucundan dahi geçmez. Bir de karbon kullanan diye vurgu yapılmış, pes arkadaş. Bu arada ben alu kullanıcısıyım. Kusura bakmayın ama bu bir rahatsızlık sebebi. Sokaklarda görüyoruz niye bana yan baktın dan çıkan olayları, bu da o ruh halinde olan insanların kafa yapısı ile eş değer bir yaklaşım. Ver selamını, alamıyorsan da salla gitsin ne gerek var takıntı yapmaya. Ayrıca bisiklet üzerinde selam vermek de riskli, ben başımı sallarım gördüğüm de, bazıları elini bırakıp sallıyor, çok tehlikeli.

Aynı yönde giden birini geçiyorsam ki benim durumumda bu nadirdir :) "kolay gelsin, soldayım" derim, yanıt verip vermemesi pek umurumda olmaz.
Sorunu olana da dururum, insanlık öldü mü?

Ancak geri kalan tüm bisikletliler için ben "bisiklete binen bir hıyarım". Tabi bu durum bisikletimin karbon olmasıyla direk alakalı.

@Homer Ben de aynı yönde birini geçerken askerlikteki selamlaşma usüllerine benzer bir selam veriyorum.Yani geçişe başlamadan hemen önce(hemen arkasındayken) elimi kaldırıyorum,tam geçiş esnasında elim selam verir vaziyette ''kolay gelsin'' diyorum geçtikten bir müddet sonra da elimi indiriyorum.

@Homer Ben de aynı yönde birini geçerken askerlikteki selamlaşma usüllerine benzer bir selam veriyorum.Yani geçişe başlamadan hemen önce(hemen arkasındayken) elimi kaldırıyorum,tam geçiş esnasında elim selam verir vaziyette ''kolay gelsin'' diyorum geçtikten bir müddet sonra da elimi indiriyorum.
Geçen custom çelik yol kullanan biriyle denk geldik. Uzaktan sordum " kaç para o ?" 1300 dolar deyince , "_ Benimki daha pahali usulen sen selam ver " dedim. O sekilde hallettik

Benim triban 500 üm var. Sadece maşa karbondan. Ben şimdi ne kadar takmalıyım ne kadar takmamalıyım azıcık kafam karıştı!🤔

Bence şunu yapabilirsin: Tam elini kaldırıp selam verir gibi yap ama verme, tam da bu esnada ''zııt erenköy'' de.

Benim triban 500 üm var. Sadece maşa karbondan. Ben şimdi ne kadar takmalıyım ne kadar takmamalıyım azıcık kafam karıştı!🤔
On kişiden üçüne burun kıvırın. Dengeler sanırım.🤣

Şöyle olabilir. Aliminyum bisikletlere selam verip alabilirsiniz. Ancak ful karbon bisikletler size selam verirse alabilirsiniz. Siz onlara veremezsiniz.😀

Şöyle olabilir. Aliminyum bisikletlere selam verip alabilirsiniz. Ancak ful karbon bisikletler size selam verirse alabilirsiniz. Siz onlara veremezsiniz.😀
Bu baya mantıklı oldu yav.🤣

1603103711268.pngBu şekilde sürüyorsanız karbon bisikletlilere (Vücudunuzun çoğu bölümü karbon maşaya yakın)

1603103763164.pngBu şekilde sürüyorsanız hiçbirine.
1603103796427.pngBu şekilde sürerken alüminyum bisikletlilere selam veriyorsunuz.

1603103711268.png
Bu şekilde sürüyorsanız karbon bisikletlilere (Vücudunuzun çoğu bölümü karbon maşaya yakın)
Ben böyle sürerken adımı bağırsalar dahi anlamam.
Yokuş iniyorumdur ve sadece önümü görürüm.😁

Tüh ya!
244391 dosyayı görüntüleBu şekilde sürüyorsanız karbon bisikletlilere (Vücudunuzun çoğu bölümü karbon maşaya yakın)

244392 dosyayı görüntüleBu şekilde sürüyorsanız hiçbirine.
244393 dosyayı görüntüleBu şekilde sürerken alüminyum bisikletlilere selam veriyorsunuz.
En mantıklısı bu evet süper!
Ne eğlendim ya sağolun varolun dostlar!

Geri