Jordanred Bisiklet Forması, Bisiklet Taytı ve Bisiklet Giyimine Dair Her Şey

Kartal Bike Shop'un farklı ürün göndermesi

Amaç üzüm yemek mi yoksa bağcıyı dövmek mi? Bağcıyı dövmenin kimseye bi faydası olmaz. Bu dükkan eğer böyle yapıyorsa o zaman bütün bisikletçiler o dükkandan alışveriş yapmayı bırakır. Onlar da iflas eder. Yapılması gereken budur. Ama biz hiç bi zaman tüketici gibi düşünemiyoruz. Bugün yerden yere vurduğumuz dükkana yarın yine gidiyoruz indirim var diye. Kendimize karşı bile dürüst değiliz malesef. Onlar da yüz bulunca astarını istiyor haliyle.

Scudo
Sizi anlamak çok zor harbiden konunun başından beri satıcının yanlış ürün gönderdiği yazılmış siz hâlâ o mağazadan ürün alıp yanlış ürün gönderilince de buraya gelip ağlanıyorsunuz oh olsun demekten başka bir şey gelmiyor elimden kusura bakmayın.

Sizi anlamak çok zor harbiden konunun başından beri satıcının yanlış ürün gönderdiği yazılmış siz hâlâ o mağazadan ürün alıp yanlış ürün gönderilince de buraya gelip ağlanıyorsunuz oh olsun demekten başka bir şey gelmiyor elimden kusura bakmayın.
Bilseydik kapısına bile sokulmazdık , bilemedik işte , magaza puanları hep yüksek görünüyordu , Bali puanlarını silsinler bunların iade çokluğuna göre !!

9 sayfa yazı olmuş hala Kartal Bike Shop'tan alışveriş devam ediyor.
5,10 tl daha uyguna veriyor diye hadi bu sefer doğru ürün gelir belki düşüncesiyle satın alıp yanlış ürün gelince de öfkelerini buraya yazarak atmaya çalışıyorlar. ama boşuna alan almış satan satmış oluyor.

9 sayfa yazı olmuş hala Kartal Bike Shop'tan alışveriş devam ediyor.
5,10 tl daha uyguna veriyor diye hadi bu sefer doğru ürün gelir belki düşüncesiyle satın alıp yanlış ürün gelince de öfkelerini buraya yazarak atmaya çalışıyorlar. ama boşuna alan almış satan satmış oluyor.
Bunlardan alışveriş yapanların yapması gereken şey belli...215071 dosyayı görüntüle
Değerli arkadaşlarlar , kimsenin bu konuyu okuyup , ondan sonra hala gidip bu dükklanlardan alış veriş yaptığını / yapacağını düşünmüyorum , şahsen aldığımız ürün için baktığım kriter ,, ucuz olması , fiatı değil , kandırılmıyalım diye dükkanın puanıdır , hiç birimiz ,100//100 dururken , 100// 80 puanlı bir dükkandan mal almayız ,,, bu siteye ben yeni üyeyim , keşke bu yazılanları daha önce okumuş olsaydım . Asıl yanlışımız malı sineye çekip iade ve şikayet etmemek ( baglı oldukları kuruma ) , saygıyla

Bu başlığı henüz fark edemeyen tüketiciler o sonuçlara bakarak alış-veriş yapmaya devam eder.
Google önbellekte forumunun başlığı 3. sıraya yerleşmiş zaten. Bakan tekrar aynı hataya düşmez, ki bu sonuçları kendileride yakın zamanda fark eder. Diğer türlü yığınla bisikletsever bu durumdan olumsuz etkilendi.

• Beğen
Tepkiler: Hami Bulut
Günaydın...
Geçmiş yıllarda bisikletini çaldıranlar ardından foruma üye olup yardım isterlerdi.
Bu mağaza mağduru arkadaşların durumu biraz onu anımsatıyor..
Bu konuyu okuyup alış veriş yapanların olduğunu sanmıyorum ama "hep sonradan gelir aklım başıma" şarkısı da çalıyor kenarda..
Çaresizlik, aldatılmak,enayi yerine konmak gibi insanı strese sokan böylesi durumlar karşısında bilinçli tüketici olmak ve hakkımızı aramak zorundayız.
İş ahlakı olan, dürüst esnaf, sattığı malın yanlış yada ayıplı olduğunu kabul eden firmalar az değil...Bu niteliklere sahip olmayanlar doğal seleksiyonla yok olup giderler....Yeter ki biz haklarımızı yasal yollardan arayalım....

alışveriş yapacağım zaman firmayı aratıyorum ekşi sözlükten veya buradan varsa yorumları okuyorum iyiyse alıyorum. herhangi bir şey yazmıyorsa bile riske girmiyorum almıyorum oradan tanınan güvenilir yerleri tercih ediyorum çünkü bu sporu devam ettirmek hem maddi hem manevi bir sağlamlık gerektiriyor. sipariş gecikmesi satıcı problemi ile benim şevkim kırılmaz belki ancak kırılacak çok kişi vardır veya eksik malzemeyle çıkarsın tehlikeli durumlar oluşabilir.

@Bertan12 bi abimde pedal siparişi verdi, xlc katlanır pedal geldi. onun sipariş ettiği pedal size gelecek olabilir. iletişimde kalalım :D

Bu firma acayip kurnaz.. Bisiklet için ayna alacaktım, Zefal'in bir modelini beğendim. Hediye çekim olduğu için Hepsiburada'dan alayım dedim. Ürün HB üzerinde satış yapan 2 ayrı firmada var gözüküyor. Bunlardan biri Kartal Bike Shop, diğeri de Velospit. Eğer alışveriş yapmadan önce bu konuyu okumamış olsaydım, Velospit'in de Kartal BS ile aynı firma olduğunu öğrenemeyecek ve siparişi Velospit'ten verip tabiri caizse "yağmurdan kaçarken doluya tutulmuş" olacaktım. Adamlar resmen tüketiciye tuzak kurmuşlar...

Mehmet bey, Burada bence bunlara dükkan açan sitelerinde zafı büyük! denildiği gibi adamlar tezgah açmışlar , yüksek mağaza puanı , fiatı cazip ürün ! tezgah bu , sen ne sipariş verirsen ver nafile onlar yollamak istediklerini gönderiyorlar ! , vakti olan iade ediyor olmayan kabulleniyor ve durum burada işte. Allah bilir kullanma ömrü bitmiş ürünleri ithal edip ucuz diye bizlere kakalıyorlar. İyi ki bu başlık açılmış .

Velospitte bunlar demek. Veloda biraz pahalı satıyor ürünleri. Başlığa velospiti de ekleyelim.
Siparişten sonra arayıp yanlış ürün yolladiklarini yine aynısı olacaksa iptal etmelerini söyledm. Ellerinde varmış. Yine de belli olmaz bunların işi.
@Velespitli Seyyah in incelediği katlanır pedalı aldım.

Maalesef bizim insanımız biraz böyle doktoru parasını alır ameliyatı yapar ama biraz noksan bırakır tamircimiz işini yapar ama gene biraz noksan bırakır işyerleri vesaire hep tiyatro yersen bisiklet satıcılarıda hepsi aynı arkadaşlar 207 model dahon 2020 diye satar vitrindeki pahalı grupsetlerinin yerlerini değiştirir sıfır diye satar pakete koyup bakıma bıraktınız mı güzel iç lastikse çalar 2.el kenda takar bir vites ayarı yapar 1 haftada bozulur sağlam yapan 3 ay gidiyor en az devamlı kullanmama rağmen böyle ustalıklarımı satıcılarımız vesaire bu memlekette kimseye bir işimiz düşmesin

Hiç güleceğim yoktu. Bir firma ancak bu kadar kendine hakaret edebilir. "spit" kelimesinin "tükürmek" anlamına geldiğini bilmiyorlar sanırım ?
Velesbit diyoruz , biz Konyalılar

Velospit mi? Şaka değil dimi? Velotükürük yani :eek:

Geri