Jordanred Bisiklet Forması, Bisiklet Taytı ve Bisiklet Giyimine Dair Her Şey

Kategori önerileri

@hasan büyükkeleş

Önbelleği temizleyip tekrar dener misiniz görünmesi lazım...

Scudo
Benim de aklıma geldi. Denedim ve düzeldi [emoji4]
Kolay gelsin, Kenidmiz yapalım [emoji3]

Bisiklet Forum chat bölümü yani anlık mesajlasma bölümü açılmasını istyenler bu başlık altında isteklerini forum yetkililerine iletirsek anlık mesajlaşma bölümü açabilirler.Ben istiyorum başka isteyen var mı ?

anlık sohbet olayı forumun ozelligini kaybettirir. forum forum olmaktan cıkar :D
konular azalır acılan konularda yardımlasma daha cok azalır. fikir paylasımı sohbet eden iki kişi arasında kalacagına butun forum uyeleri arasında kalması daha da mantıklı

• Beğen
Tepkiler: doğan_69
bu konu daha öncedende konuşulmuştu ama aycanında dediği gibi konuşulan konu herkese açık olursa herkes bilgilenir..bisiklet haricinde muhabbet edilebilecek arkadaşlarımız varsa zaten forum haricinde iletişim kanalları kullanılabilir...

Anlık mesajlaşma bence de forum ruhuna aykırı. Artık akıllı telefonu olmayan yok. İsteyen anlık mesajlaşma için buradan sözleşir telefon numarasını özelden paylaşır ve anlık mesajlaşır.
Forum bu şekliyle bence çok iyi ve zamanla daha da iyi olacaktır.
(Bu benim fikrim tabii ki; çoğunluk ister yöneticiler de uygun görürse biz de uyarız)

Genelde istenildiği gibi yürümüyor. Şikayetler bir süreden sonra yönetimin canını sıkıyor. Ama belki arkadaşlık listesine ekledikleriniz ile birebir konuşabileceğiniz chat olayı konabilir.

https://i.hizliresim.com/rm1EJ7.jpg

• Beğen
Tepkiler: YüzSürKoş
Şöyle bir adres bulduk ama bilmiyorum iş görür mü ?

(link)

Denenmiş çalışıyormuş yalnız dns ayarlarınız değiştirilmiş olmalı çünkü TR de yasaklı görünüyor

https://i.hizliresim.com/Amvajr.jpg

Özel mesajlar zaten chat sistemine çevrildi bunun duyurusunu da yaptım burada. Toplu halde (davet/grup) şeklinde kullanabilirsiniz... Diğer türlü sohbet kutusu vs. şu an düşünmüyoruz.

serbest kürsüye yazılanların anasayfada çıkıp çıkmaması ile ilgili ciddi bir anket yapılmalı diye düşünüyorum.

geçenlerde birkaç kişi sızlandı diye hemen ipi çekilen serbest kürsü de bu forumun bir parçasıdır ve bu bölümde açılan başlıklar da anasayfaya düşmelidir.

pazar gecesi 23.59'a kadar iki günlük bir süre tanıyalım, çıkan sonuca bakalım. genel çoğunluğun kararı neyse ona göre tamam yada devam diyelim.

Belli bir bilgiye ulaşmış insanları forumdan soğutmak istemiyorsanız eğer, bence bunu yapmayın. Çünkü, insanlar bu ortamı seviyor. Basit teknik konuları zaten yalayıp yutuyor. EE sonra ne olacak ? Kafa dağıtıcı konularda olmalı ki insanlar sıkılmasın. Bu konuları da diplere atarsanız insanlar bir süre sonra bırakır gider bence.

Sızlanmak pek hoş bir tabir olmamış.
Kendi adima konuşmam gerekirse, ana sayfada hosuma gidebilecek bisiklet konularına daha rahat ulaştığım için uygulamadan memnunum.
Serbest kürsü için de özel bir başlık yapılabilir. ("Bugün popüler" gibi) Oradan daha hızlı ulaşabilirsiniz ya da yoğun bir istek olursa tekrar "yeni mesajlar"a dahil olur.
Ben ikisini de saygıyla karşılarım. Lakin son zamanlarda oluşan serbest ve alakasız konu yoğunluğu sebebiyle bisikletforum uyeligimi sorgulamaya baslamistim. Eğer eskiye dönüş olacaksa paylaşım yapmamin hatta forumda kalmamin nedenini ve motivasyon kaynağıni kaybederim.(sadece sesli düşünüyorum)

Bir önceki konuda belirttiğim gibi, serbet kursu yasaklaması diye bir şey olamaz ama bisiklet forum gibi özelleşmiş bir forumda, serbest kursu ancak alt topik olur.
Her turlu sonuca saygiliyim.

Not: oylama daha uzun sürerse,ortaya daha sağlıklı bir sonuç çıkar. Haftasonunu bisikletle geçirenler, fikrini beyan edecek zaman bulamayabilir.

"Serbest kürsü başlıkları anasayfada gözüksün" diye bir işlev eklenebilir.Bu özelliği isteyen açar isteyen kapalı tutar. Örneğin bugün serbest kürsüde yurtdışına ürün satışı ile ilgili bir konu açtım. Anasayfada göründüğünde tartışılabilecek bir konu iken doğru dürüst ne okundu ne de cevap geldi.

Ben bu konu hakkında yöneticilere serbest kürsü altında bulunan sadece sabit konuların (Günün Fotoğrafı, Kendi Çektiğimiz Fotoğraflar vs.) başka bir bölüme alınıp ana sayfada gözükmesini sağlayabilir miyiz diye bir öneride bulundum ama kabul görmemiş. Neden kabul görmedi bilmiyorum bu konular forumda kimsenin siniri bozmayan, gayet mantıklı konular halbuki.

serbest kürsünün ana ekranda gözükmesini istemiyorum ama eğlenceli de bir bölüm. foruma gerekli olduğunu düşünüyorum. aşağıda gözüken anasayfa sekmelerine eklenirse herkes memnun olabilir.

Hocam oyle bir yazmissin ki, sanki oy vermeyenler pazar gecesi saat 00:00'da kulkedisine donuseceklermis gibi :)

• Beğen
Tepkiler: Burak_Cakir
@İbrahim A.
Çok mantıklı bir fikir değerlendirilmeli bence.

Bu arada forumdaslik gorevimizi yapip sandiga gidip oyumuzu kullandik, su anki oy sayilari basabas gibi, bu sonucla anca koalisyon olur, bir sonuc alamayacagiz gibi...

Geri