Jordanred Bisiklet Forması, Bisiklet Taytı ve Bisiklet Giyimine Dair Her Şey

Katlanır bisiklet tavsiyeleri

arkadaşlar tern d8 var bende. iyi bir fırsat yakaladım üst segment bir tern katlanır için. eğer almak isteyen varsa satabilirim. özel mesaj yolu ile ulaşabilirsiniz.

Scudo
arkadaşlar dahon vitesse d8 2015 var bende, mayıs başında aldım siyah renkli, ancak bana rahatsız geldi boyum uzun olduğu için, satmayı düşünüyorum yerine tern link d8 almayı planlıyorum andros gidon boğazı sayesinde biraz daha konforlu olabilmesi için. Bir de tabi ağırlık problemi var dahonda hiç bagaj taşıma hakkım kalmıyor kilomdan dolayı. Almak isteyen olursa, aldığım fiyattan satmayı düşünüyorum. Sadece 2 kere sürdüm kadıköy Fenerbahçe arası.
Fikir verirseniz de sevinirim, aynı şeyi mi yaşarım tern ile de? Tern'in gidonu dışa katlandığı için değişiklik yapabilirim gibi geldi mesela kelebek gidon takmak gibi.

• Beğen
Tepkiler: mariokaldato
@alipasha
Hocam neden vitesse degilde libk I tercih ettiniz. Ben de su an iksi arasinda kararsizim. Vitesseyi gordum fakat link I test etme imkanim olmadi bu sebeple karsilastirma yapamadim

bence en güzeli bunlar, pinokyo, rody vs
https://littlebikeblog.files.wordpress.com/2013/01/bianci.jpg
http://img-3.gizmag.com/ultra-x.jpg?auto=format%2Ccompress&ch=Width%2CDPR&crop=entropy&fit=crop&h=394&q=60&w=700&s=64562d17d20f903df889f43953c3a09c

@Tasogare küçükken pinokyom vardı yer sorunum olmasa bir tane bulup restore edip karşısına geçip seyredebilirim ayrıca şu yanaklı lastiklere de hastayım bulsam benim katlanıra da takıcam :D

Merhaba Carora 121 mi yoksa 106 mı yardımcı olur musunuz

LG-D802TR cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

• Beğen
Tern link d8 de neos sistem var. Bu vitesse d8 in 2014 nodelinde de vardi. Neden vazgecildi bundan bilen var mi acaba? Bir yorumda neoslarin cok ses cikardigini soylemis bir arkadas. Gerceklik payi nedir acaba ?

@hidromek
bende de vardı :) birinde falan denk gelirsen kullan, şimdini modern katlanırlarıyla ne kadar farklı

Herkese selam,

Yarin saat 19:30 da Florya'da Tern kullanıcıları olarak bulusacağız. Katılım çok fazla değil maksat tanışıp laflamak Yeşilköye kadar gider geliriz.. Sizlerden de müsait olanlar gelmek isteyenler var ise bekleriz.

Bulusma yeri olarak AquaFlorya'nin sahil tarafinda hemen Kaşıbeyaz'ın orda olacağız.

Katlanır bisiklet almak isteyenler içinde modelleri karşılaştırma fikir alma fırsatı olabilir.

• Beğen
Merhabalar
Dahon d8 almaya karar verdim, bayrama kadar almak niyetindeyim ama internette bulamıyorum, ist da nerede bulabilirim bilgisi olan var mı?
Teşekkürler

@Cngz81
(link)

(link)

İkinci link tanıdığım bir yer. Bayi ve servis olarak çok ilgililer. Peşin alınca güzel indirim yaparlar. Yakınsanız değerlendirin.
Birinci linkteki bisiklet 2015 model ve bulmak çok zor.

• Beğen
Tepkiler: Cngz81
@Bahadır ÖZEL @Yusufclp Teşekkür ederim ilginize.. mu d8 vitesse modelinden farklı bir model ama sanırım. Fotoğraftaki renginden istiyorum bir de beyazı var, sahibinden.com da buldum aslında 2000 TL neredeyse hiç kullanılmamış ama taksit olamıyor, olursa 2300 TL ye (GET) çıkıyor; geçen sene sıfırı bu fiyattı diye hatırlıyorum; yine de iyi midir bilemedim?

@Yusufclp Mu d8 diye belirtmemişim şimdi farkettim kusura bakmayın

Dosyalar

• image.jpeg
    image.jpeg
    121,4 KB · Okunma: 58
  • image.jpeg
    image.jpeg
    66,5 KB · Okunma: 51
@Cngz81 Mu D8 ile vitesse D8 arasında şekil dışında pek bir fark yok esasen. Kadro yapısı biraz daha güzel görünüyor. Sirkeciden alırken incelemiştim. Sıfır fiyatı 2000 TL idi. 1900 e inseydi satıcı yurt bisiklet onu alacaktm. Vitesseyi aldım. Menunum.

• Beğen
Tepkiler: Cngz81
@Cngz81 Mu d8'de sram x7 aktarıcı vardı vitesseden çok daha iyi. Parça fiyatına bakınca jantları da daha pahalı farkı ne bilmiyorum ama. Ama 2. elde o paralar çok bence. Hiç kullanmadım 2 kere bindim diyenlere pek inanasım gelmiyor. İlanlarda herkes öyle yazıyor.

@ismqil merhaba km saatini tüekiyeden almanızı öneririm
Elektronik cihazlarda arza olma ihtimali yüksek olduğu için riske girmeyin derim
İyi birşey sigma orta bişey benim aldığım
Tchibo fena değil

@Yusufclp @Bahadır ÖZEL Teşekkür ederim verdiğiniz bilgiler için.. Özellikler hakkında detaylı bilgim yok doğrusu, dahonların zaten belli bir kalitesi old.için: vites sayısına bakıyorum ve kavisli kadro+mat boyayı seviyorum ☺️ Sirkeci taraflarına bakiim dediğiniz gibi o zaman, tekrar teşekkürler

Herkese merhabalar, Dahon Vitesse D8 , Tern link C8 ve D8 arasında kalmış birisiyim. Link D8'i deneme fırsatım hiç olmadı ama diğerlerini denedim

Vitesse D8 İzlenimlerime göre;
Shimano altus arka vites var. Gidonda trigger vites kolu mevcut. Şehir için ideal olacağını düşünüyorum.
Selesi öyle aman aman gelmedi. Sanırım bir süre idare edebilirim.
Elcikler açıkçası pek hoşuma gitmedi. Konforsuz jelsiz ve basit duruyordu.
Malzeme kalitesi başarılı gözüküyor. Aksesuar konusunda Goccia'ya göre çok daha zengin.

Ayrıca şöyle bir şey gözlemledim; Bisikleti katlayınca iki teker dengeli durmuyordu birisi daha yüksek kalıyordu. Katlayıp seleden iterken tek teker üzerinde itmek zorunda kalıyoruz. Tern C8'de sanırım bu daha dengeliydi
Son olarak, gidonun boyu ikisinde de ayarlanmıyor. Bu eski Vitesse serilerinde varmış sanırım.

İstanbulda yaşıyorum ve şehiriçi kullanmayı düşünüyorum. Sizin seçiminiz hangisi olurdu? Şuan için avantajlı bildiğiniz yer var mı? Teşekkürler :):):):):):):)

@bisikletvardediler Ben de sizin gibi bu modeller arasında kalmıştım ve Tern D8 aldım. D8'inlerin 2016 modellerinde gidon öne ve arkaya bir miktar yatıyor. C8'i de inceleme fırsatım olmuştu. D8 bana daha kaliteli geldi. Bisikleti alalı 1 aydan fazla oldu. D8 için söylüyorum herhangi bir şikayetim yok ve şunu söyliyeyim herhangi bir yerinde seste yok. Ama yine söylüyorum daha yeni bir bisiklet.

Geri