Jordanred Bisiklet Forması, Bisiklet Taytı ve Bisiklet Giyimine Dair Her Şey

Katlanır bisiklet tavsiyeleri

dahon mu8 aldım. bence katlanır bir bisiklet kiralayın, şöyle bir-iki saat deneyin. hala beğenirseniz o zaman alın. ben 10 saat denedim ve sattım. hiç keyif vermedi bana.

Scudo
Istanbulda yasayipta katlanir bisiklet kullanan akranlarim ve abilerim katlanir bisiklet icin verebileceğiniz tavsiyeler istanbul ici gezmelerde ve turlarda nasil bir bisiklet tercihi yapilmasi gerekir bunun hakkında bilgilendirme yaparsaniz sevinirim. Ve ayrica katlanir bisiklet yaninda ayri bisiklet kullananlarda varmi sehir disi yada ici tur icin ?

Selam herkese..
Ben de katlanır bisiklet almayı düşünüyorum.
Kullanım amacı:
Çocuk için günlük 3 km okula gidiş geliş.
Yaz tatilinde de katlayıp bagaja koyup tatilde kullanmak.
20 ve 24 inç makul görünüyor.
Hatta eğer karlanmış ebadları yeterince küçük ve uygun olursa 24 inç daha iyi our.
Ağırlık 12 kg ve katlanmış boyutu 80 cm yi geçmese iyi olur.
Çamurluk ve bagaj okula kışın gidildiği için gerekli..:)
Marka önemli değil.
Bütçe 1500-2000 tl civarı..
Öneri yazanlara Çok teşekkür ederim.:)

@Dağhan

Öncelikle Merhaba sizin yaşadığınız durumu bende yaşadım geçen sene göbekten vitesli en az 7 vitesli bisiklet çok aradım o sırada sadece ternde nexus 7 li model vardı onda da dinamo yoktu benim isteğime en yakın olan Carraro flexi 103 vardı onu aldım yaklaşık 3 ay sonrada vites sistemini nexus 8 li sistemle değiştirdim gayet güzel oldu üstelik bana daha ucuza maloldu ha sonuçta Carraro nun malzeme kalitesi tern yada dahon ile kıyaslanmaz ama benim gibi amatör kullanıcıyı gayet tatmin ediyor

Göbekten vitesli katlanır = Kaymaklı ekmek kadayıfı demek benim için.. [emoji1]

Hâli hazırda kullandığım bisikletim göbekten vitesli, dinamolu, göbekten kontra frenli ve oldukça memnunum.

İleride katlanır alıp arabanın bagajına koymak istiyorum ve sorunsuzluk adına mutlaka göbekten vitesli olmasını istiyorum onun da.

Katlanır almak isteyenler; bütçe elveriyorsa göbekten vitesli bir model alın derim.

Epey rahat edersiniz.

Ümit folding Bike gördüm geçen gün, tipi hoştu. Aramızda kullanan var mı??

D6603 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Merhaba arkadaşlar. Başlangıç olarak bir katlanır bisiklet almayı düşünüyorum. Fazla bir bütçem yok, bu yüzden aşağıda yazdığım modellerden tavsiye ettiğinizi alıcam. Şimdiden teşekkürler

Ümit Folding 2036
Btwin Hopetown 320
Mosso Marine 20
Bianchi Folding Bike
Salcano İzmir 20
Carraro Flexi 106 6v

Katlanır bisiklet almak isteyen arkadaşlar tern node d 8 tavsiye ederim tekerler 24 inç tabii ki tercih meselesi 20 inç veya 24 inç ;)

Dosyalar

• DSC_0353.JPG
    DSC_0353.JPG
    51,5 KB · Okunma: 47
  • DSC_0352.JPG
    DSC_0352.JPG
    63,1 KB · Okunma: 41
  • DSC_0264.JPG
    DSC_0264.JPG
    54,1 KB · Okunma: 38
@massaget
Çok teşekkür ederim, siz ne kullanıyorsunuz?

@utkucycle
Carraro flexi 123 bir
@utkucycle
Carraro flexi 123 de bakabilirsin kullanıcısı var

@massaget

Dahon benim de aklımda, vybe d7. Ama yeni başlayacağım için bi heveste olabilir ona karar vermek için fazla pahalı birşey almak istemiyorum

@caglarhuseyin

Flexi 121 olabilir mi? 123 ile ilgili bir bilgi bulamadım

Hocam anladım ama pişman olup da hevesin geçse bile dahon ya da terni elinden hemen çıkarırsın v de zararın çok cüzi olur onuda bindiğine sayarsın,diğer modelleri de sürdüm ama bu işin hakkını dahon ve tern veriyor

• Beğen
Tepkiler: mariokaldato
@Dağhan
Aslında evet buda doğru. Peki dahon almaya karar versem vybe d7 modeli iyidir değil mi? Mosso Marine alsam ne gibi sıkıntı yaşarım, farkı ne dahon a göre?

@caglarhuseyin
Siz şuan ne kullanıyorsunuz?

@utkucycle
Carraro 121 satınalmak için yola çıkıp tern node d 8 ile yola devam ediyorum ;)

@utkucycle Hocam bütçenin elverdiği en iyi katlanır bisikleti alın derim. Hiç sürmedim ama flexi 121 için son hızı düşük, ağır ve katlaması açması zor gibi yorumlar var başlığında. Heves edip alacaksınız sonra bu katlanır bisiklet işi de güzel değilmiş diyip bırakacaksınız belki. Ama iyisini alırsanız hızlı ve hafif olur, üzerindeki donanım kaliteli olur ve o heves tutkuya dönüşebilir.

• Beğen
Tepkiler: Üye Adı
Geri