Jordanred Bisiklet Forması, Bisiklet Taytı ve Bisiklet Giyimine Dair Her Şey

Katlanır bisiklet tavsiyeleri

Scudo
@Speedysaim07 Amacında kullanıldığı sürece, 20" tekerli katlanır bisikletler bir süre sonra insanı yormaz, bacakları ağrıtmaz! Sizin için geçerli olan bir durumu genele yayarak yanlış bilgilendirme yapmayınız.

@Melih Demir

Hele hele 16" kullanırsanız hem başağrısı hem de midebulantısı yapıyormuş :koptum:

Ben 20"lik Dahon'umla 100+kmlik sürüşler yaptım, hiç öyle birşeyle karşılaşmadım..

Elektrikli katlanır bisiklet almak istiyorum..gocciada karar kıldım sayılırken aynı firmaya ait sanırım benelli model gördüm arada ne fark oldugğunu bilen arkadaş var mı ?

Selam arkadaşlar aranıza yeni katıldım Kron xc 250 sahibiyim ama katlanır bisikletleride uzun süredir araştırıyorum ve 2017 model Dahon mariner d8 almaya karar verdim fakat renk konusunda kararsız kaldım gerçekten :)) sizce turuncumu yoksa gümüş gri mi daha güzel yardımcı olursanz sevinirim şimdiden teşekkürler..

Selam

Aşağıda bağlantısını paylaştığım Giant Expressway1 Katlanır Bisiklet'i almak istiyorum.
Bisikletin sıfır (0) satış ücreti 575$ . Güncel kur ile 575$ x 3.78 TL = 2173 TL

Satılığa çıkarılan bisiklet 850 TL. Bisikleti 2015 model. Fotoğraflarda görüldüğü üzere oldukça temiz kullanılmış.

Aklıma takılan bazı sorular var. Dün ilan sahibine mesaj attım, bir kaç soru sordum. " Bisikletinize talibim. Ancak sormak istediğim bir kaç soru var. Bisikletinizin faturası var mı? Fiyatınız son mu? Şayet anlaşabilir isek yerinde görerek elden teslim almak istiyorum"

Maalesef henüz olumlu yahut olumsuz herhangi bir cevap verilmedi.

Bu noktada sizlere de danışmak istediğim kritikler var.

1) Bisikletin 2. el ücreti normal mi?
2) İlan sahte olabilir mi?

Cevaplarınız için teşekkür ediyorum.

Esen kalın.

Not; Amacım hiç kimseyi zan altında bırakmak değil. Yanlış yapmamak, yanlışa izin vermemek.

İlgili ilanın linki; (link)

@Mesut DOĞRU Fiyat iyi. Bisikleti canlı görün öncelikle. Kadronun her yerini iyice kontrol edin. Kırık, ezik ya da çatlak olmasın. Güzel bir test edin. Üzerine binip bir iki tur atın, beğenirseniz içinize sinerse alın gitsin :)

• Beğen
Tepkiler: Mesut DOĞRU
Sn @ScaryEnemy görüş ve tavsiyeleriniz için teşekkür ediyorum. Ancak site üzerinden ilan sahibine bir kaç defa mesaj attığım halde dönüş yapılmadı. Telefon ile ulaşmak da mümkün değil. Şu an bekle/gör aşamasındayım.
Esen kalın.

@Üye Adı
Hatırlattığınız için teşekkür ediyorum.
Bu dalgalanmayı anlayabilmiş değilim.
Satış/teşvik politikası mı? Yoksa yanlış maliyet politikası mı? anlamış değilim.
Rakamlar biraz daha aşağıya çekilir ise taksili sipariş vereceğimi kendilerine yazıyorum.

Hatırlatma için tekrar teşekkür ediyorum.
Esen kalın.

• Beğen
Tepkiler: Üye Adı
@Üye Adı
:) Kur farkı diyeceğim. Ancak hiç bir işletme bu şekilde kur politikası işletmez. Sanıyorum fiyat/istikrar konusunda henüz karar veremediler. Bu arada K-Rock hangi ülkenin ürünü? bu konuda bilginiz var mı?
Esen kalın.

• Beğen
@Mesut DOĞRU
İnternet aramalarında karşıma herzamanki gibi Çin çıktı. Birkaç arkadaş Alman malı olduğunu söylemişti. Sitede "K-Rock" diye arama yaparsanız birkaç bilgiye ulaşabilirsiniz.

@Üye Adı
K-Rock katlanır bisiklet, Alman patenti ve kalite politikaları eşliğinde Çin'de imal edilmiş olabilir. Bu da kabul edilebilir. Ancak salt Çin ürünü ise bu durum ciddi soru işaretleri barındırır.
Esen kalın.

@Üye Adı :)

Ücretteki bu dalgalanma gerçekten garip. Ancak asıl şaşırtıcı olan ücretin 1.657,75 TL'den 938,81 TL 'indirilmiş olması.
Neredeyse %55-57 bandında bir indirim yapılmış. Ürünün menşei belli değil. Yani neresinden tutarsanız elinizde kalan bir durum var ortada.

Sn üye adı ben bu bisiklet markası ve satıcısı hakkında kararsız kaldım. Ürün fiyat/performans/donanım bazında albenisi olan bir ürün bunu kabul ediyorum.

Ancak bir türlü netleştirilemeyen ücret, ürünün menşei, garanti süreci ve gerektiğinde bu hizmeti işletecek servis ağı büyük soru işaretleri olarak ortada duruyor.

Bu nedenlerden dolayı (K-Rock markasının kalitelisi ile ilgili olumlu olumsuz yorum yapmıyorum) bu markayı askıya alma kararı aldım. Ancak kullanıcıların olumlu olumsuz yorumlarından yola çıkarak bir karar verebilirim.

Umarım bu bisikleti kullanan üyelerimiz görüşlerini paylaşır, bizi bilgi sahibi yaparlar.

Hatırlattığınız için tekrar teşekkür ediyorum.

Esen kalın.

• Beğen
@ugurr_ynt

bende siyahı var. Turuncu bence enerji verir. Yeni bir dahon alacak olsaydım turuncu alırdım.

Turuncu satılmaya başladıysa haber verin ;)

Mart Nisan dan once gelmeyecek. Hicbir yerde yok.

Geri