Jordanred Bisiklet Forması, Bisiklet Taytı ve Bisiklet Giyimine Dair Her Şey

Katlanır bisiklet tavsiyeleri

Merhaba arkadaşlar Tern Link D8 katlanır bisikletimi nakit ihtiyacım sebebiyle satıyorum temiz durumdadır. Herhangi bir arıza çalışmayan aksamı yoktur. Fiyat olarak indirim yaptım 9200 TL istiyorum. İlgilenen arkadaşa özelden mesaj atarsa resim yollayabilirim. İstanbul'da yaşıyorum dileyene Beylikdüzünde bisikleti gösterebilirim.290164 dosyayı görüntüle290167 dosyayı görüntüle290169 dosyayı görüntüle290171 dosyayı görüntüle290172 dosyayı görüntüle
İlan güncellendi fiyat 8.900 TL ihtiyacı olan kaçırmasın.

Scudo
Merhabalar değerli forum arkadaşlarım. Mesaj sayım yetersiz olduğu için forumda ilan açamıyorum ama ilgilenen olursa diye yazmak istedim. Bende 1 aylık Katlanır Mosso Marine 21S var. Aşağıdaki fotoğraftaki bisiklettir. Trekking bisiklet aldığım için satıyorum. Fiyatı 4600 TL dir. İlgilenen arkadaşlar özel mesaj ile iletişime geçebilir. Teşekkür eder iyi günler dilerim.

Dosyalar

• EF5C170A-719C-4AB5-A2DB-B83599C92BFE.jpeg
    EF5C170A-719C-4AB5-A2DB-B83599C92BFE.jpeg
    113,7 KB · Okunma: 56
  • Beğen
Tepkiler: asi_arnie
Hocam katlanmış halinin resmi var mı paylaşabilir misiniz gidon iki tekerin arasına doğru mu katlanıyor?

katlanışı böyle iki teker arasına direksiyon giriyo, ayrıca ben ayağıda değiştirdim cift ayak aldım daha iyi oldu

Dosyalar

• 20220623_214826.jpg
    20220623_214826.jpg
    88 KB · Okunma: 73
  • 20220623_214832.jpg
    20220623_214832.jpg
    87,5 KB · Okunma: 70
  • 20220623_214842.jpg
    20220623_214842.jpg
    78,1 KB · Okunma: 72
  • 20220623_214953.jpg
    20220623_214953.jpg
    85,2 KB · Okunma: 69
  • 20220623_215001.jpg
    20220623_215001.jpg
    105,6 KB · Okunma: 76
  • 20220623_215015.jpg
    20220623_215015.jpg
    116 KB · Okunma: 77
katlanışı böyle iki teker arasına direksiyon giriyo, ayrıca ben ayağıda değiştirdim cift ayak aldım daha iyi oldu
Cevabınız ve resimler için çok teşekkür ederim. Aklımdaki sorular cevap bulmuş oldu😊

Merhaba arkadaşlar Tern Link D8 katlanır bisikletimi nakit ihtiyacım sebebiyle satıyorum temiz durumdadır. Herhangi bir arıza çalışmayan aksamı yoktur. Fiyat olarak indirim yaptım 9200 TL istiyorum. İlgilenen arkadaşa özelden mesaj atarsa resim yollayabilirim. İstanbul'da yaşıyorum dileyene Beylikdüzünde bisikleti gösterebilirim.290164 dosyayı görüntüle290167 dosyayı görüntüle290169 dosyayı görüntüle290171 dosyayı görüntüle290172 dosyayı görüntüle
ARAKADAŞLAR ALMAYI DÜŞÜNEN OLURSA 8000 TL'YE VERECEĞİM

ARAKADAŞLAR ALMAYI DÜŞÜNEN OLURSA 8000 TL'YE VERECEĞİM
Son fiyat 7500 oldu almak isteyen olursa bundan aşağı satmayip kullanacağım
Son fiyat 7500 oldu almak isteyen olursa bundan aşağı satmayip kullanacağım

Arkadaşlar selamlar 2 model arasında kaldım.. Günlük 15-20 km şehir içi ve sahil kullanımına uygun bisikletler arasında kaldım.. Yardımcı olursanız sevinirim.

1-mosso Marine 20 v 20 jant 21 vites alimunyum
Alloy foulding masa rigit, aynakol shimano
fc-ty301 41/34/24tx170L ruble shimano mf-tz500 vites kolu shimano tourney sl-rs36 7x3 arka attırıcı shimano rd ty 21, ön arttırıcı shimano fd tyz500, hazne rulmanlı 28 h zincir,
Kmc z33 fren, Alloy v-break orta göbek kaset jant, starrims js19sz lastik, mitas walrus 20x1. 75 pedal foulding hf661
Fiyat 5200

2-carraro flexi 106 20 jant 6 vites alimunyum
Mıknatıslı kadro, çelik rijit shimano tourney Ty200 arka vites, Shimano rs36 1x6 vites kolu alimunyum v fren. Fiyat 5092

Siz olsanız hangisini seçerdiniz?

herkese merhabalar aranıza yeni katıldım. bisiklet tecrübem çocukken az bişey oldu. yaşım 32 yeniden heves ettim. şehir içi hobi amaçlı kullanacağım müsait yerim de olmadığından katlanır bisiklete niyetlendim. 2 3 bisikletçi dolaştım ve birinde sarda-fx-900-20-jant-katlanir-bisiklet-7-vites-shimano-gri-kirmizi/ linkinde satışı olmayan bisiklete rastladım. adam bisikletin elinde kaldığını eski sezon malı olduğunu, sıfır olduğunu ve 2 sene garantili olacağını söyledi. markanın servisi de kendisiymiş. fiyat olarak da muadillere göre uygun fiyat verdi. vites, arttırıcı ve göbeğe baktım shimano tourney yazıyordu. donanım sağlam olduğundan almaya niyetim var ama fikrinizi almak isterim. bisiklet hakkında hiçbir yerde doğru düzgün bilgi bulamadım. sanırım bu linkteki bisiklet şuan migrosta satılan marka ve modelin eski versiyonu diye tahmin ediyorum. kron ve ümit modelleri bile daha yukarıda kalıyor fiyat olarak. yardımınızı bekliyorum teşekkürler

herkese merhabalar aranıza yeni katıldım. bisiklet tecrübem çocukken az bişey oldu. yaşım 32 yeniden heves ettim. şehir içi hobi amaçlı kullanacağım müsait yerim de olmadığından katlanır bisiklete niyetlendim. 2 3 bisikletçi dolaştım ve birinde sarda-fx-900-20-jant-katlanir-bisiklet-7-vites-shimano-gri-kirmizi/ linkinde satışı olmayan bisiklete rastladım. adam bisikletin elinde kaldığını eski sezon malı olduğunu, sıfır olduğunu ve 2 sene garantili olacağını söyledi. markanın servisi de kendisiymiş. fiyat olarak da muadillere göre uygun fiyat verdi. vites, arttırıcı ve göbeğe baktım shimano tourney yazıyordu. donanım sağlam olduğundan almaya niyetim var ama fikrinizi almak isterim. bisiklet hakkında hiçbir yerde doğru düzgün bilgi bulamadım. sanırım bu linkteki bisiklet şuan migrosta satılan marka ve modelin eski versiyonu diye tahmin ediyorum. kron ve ümit modelleri bile daha yukarıda kalıyor fiyat olarak. yardımınızı bekliyorum teşekkürler
Merhaba. Kron Fold 3.0 kullanıyorum ve oldukça memnunum. İş - ev arası toplamda 3 km kadar ve cumartesi pazar günleri daha uzun sürüşler yapıyorum. Yaklaşık olarak bir aydır kullanıyorum ve işimi görüyor

Merhaba. Kron Fold 3.0 kullanıyorum ve oldukça memnunum. İş - ev arası toplamda 3 km kadar ve cumartesi pazar günleri daha uzun sürüşler yapıyorum. Yaklaşık olarak bir aydır kullanıyorum ve işimi görüyor
bende daha bisiklet alamadım,düşüncelerim var ama kron konusunda takıntılarımda var,servisinin sıkıntılı olduğunu ve üretilen malzemenin kalitesiz olduğu hakkında bir çok yazı okudum.o yüzden fikrim değişti.mosso marine bakıyorum bende:)

• Beğen
Tepkiler: 00serkan4300
bende daha bisiklet alamadım,düşüncelerim var ama kron konusunda takıntılarımda var,servisinin sıkıntılı olduğunu ve üretilen malzemenin kalitesiz olduğu hakkında bir çok yazı okudum.o yüzden fikrim değişti.mosso marine bakıyorum bende:)
İzmir'de kurulum yaptırdığım servis gayet sorunsuz. Belki servis bazlı sorunlar olabilir buna bir şey diyemem. Malzemenin kalitesiz olduğunu düşünmüyorum. Aldığım günden beri 120 küsür KM yaptım ve tek bir gıcırdama dahi yok :)

Selamlar arkadaşlar.

Şehiriçinde bisikleti aktif şekilde kullanıyorum.katlayıp sedan arabanın bagajına koyuyorum ve istediğim yere götürüyorum. Bu anlamda katlanma olayı ve katlı halde sürebilmek önemli ,kalite önemli çünkü sağlamlık ve kalite önemli benim için. En beğendiğim model Tern Link D8 modeli fakat fiyatları baya bir yükseldi. Şu anda üst segmentte Tern Link C8 2022 9000tl ve Dahon mu D8 10.000 tl , orta segmentte ise Carraro flexi 108 6200tl ve Pegeout F12 6000tl modellerine baktım. Daha önceki katlanır deneyimlerimden çıkarak bisikleti katlanır halde sürmek önemli ve direksiyonun dışa katlanması da daha pratik geliyor bana ve 8 vitesli modellere bakıyorum . Tern Link C8 i beğendim, boyum 1.78 Link C8 in sabit gidon olması sorun olur mu acaba ? kullanan da çok az kişi var kullananlar memnun mu ? Bi kaç kişiye bu modelleri sordum onlar link d8 alabiliyorsan onu al yoksa Link C8 alacağına Carraro flexi 108 al dediler. Bu arada carraro flexi 109 buldum 2. el uygun fiyata ama tarzı yarış bisikleti gibi lastikler baya ince çamurluk ve arka bagaj yok onu öneren var mı ?
instam celalcyhndemir
Tern Link C8 - Dahon mu D8 (
Carraro Flexi 108 - Pegeout F12
Carraro flexi 109
Btwin tilt 500 7 vitesli

Selamlar arkadaşlar.

Şehiriçinde bisikleti aktif şekilde kullanıyorum.katlayıp sedan arabanın bagajına koyuyorum ve istediğim yere götürüyorum. Bu anlamda katlanma olayı ve katlı halde sürebilmek önemli ,kalite önemli çünkü sağlamlık ve kalite önemli benim için. En beğendiğim model Tern Link D8 modeli fakat fiyatları baya bir yükseldi. Şu anda üst segmentte Tern Link C8 2022 9000tl ve Dahon mu D8 10.000 tl , orta segmentte ise Carraro flexi 108 6200tl ve Pegeout F12 6000tl modellerine baktım. Daha önceki katlanır deneyimlerimden çıkarak bisikleti katlanır halde sürmek önemli ve direksiyonun dışa katlanması da daha pratik geliyor bana ve 8 vitesli modellere bakıyorum . Tern Link C8 i beğendim, boyum 1.78 Link C8 in sabit gidon olması sorun olur mu acaba ? kullanan da çok az kişi var kullananlar memnun mu ? Bi kaç kişiye bu modelleri sordum onlar link d8 alabiliyorsan onu al yoksa Link C8 alacağına Carraro flexi 108 al dediler. Bu arada carraro flexi 109 buldum 2. el uygun fiyata ama tarzı yarış bisikleti gibi lastikler baya ince çamurluk ve arka bagaj yok onu öneren var mı ?
instam celalcyhndemir
Tern Link C8 - Dahon mu D8 (
Carraro Flexi 108 - Pegeout F12
Carraro flexi 109
Btwin tilt 500 7 vitesli

Kilonuz ne kadar?
Özellikle Tern alırken kilo önemli. (link) yazmıyorlar ama Tern Link C8'in (link)belirtilen maksimum sürücü ağırlığı 105 kg, 12.8 kg'lik bisiklet dahil toplam kapasite 120kg. Bazı satıcı ve kullanıcılar 110 kiloluk sürücüye C8 öneriyorlar, bisiklet + ekipmanla 130 kiloyu geçiyorlar, sonra sorunlar başlıyor.

• Beğen
Tepkiler: Leonidas4888
ben 82 kiloyum. sürücü ağırlığı maks 105 , toplam 120 idi galiba. beni esas endişenlendiren sabit gidon olması.
Peugeot F12 kullanan veya tanıdığı kullanan var mı memnun mu acaba ???

Son düzenleme:
ben 82 kiloyum. sürücü ağırlığı maks 105 , toplam 120 idi galiba. beni esas endişenlendiren sabit gidon olması.
Peugeot F12 kullanan veya tanıdığı kullanan var mı memnun mu acaba ???

103 kiloyum. Dahon Vitesse D8 kullanıyorum. En ufak bir sağlamlık endişesi bile yaşamadım. Çok sağlam ve güvenli bir hissiyatı var. Not olarak şunu da düşeyim ama: Şehir içi ve daha 120km kullandım.

103 kiloyum. Dahon Vitesse D8 kullanıyorum. En ufak bir sağlamlık endişesi bile yaşamadım. Çok sağlam ve güvenli bir hissiyatı var. Not olarak şunu da düşeyim ama: Şehir içi ve daha 120km kullandım.

Vitesse D8'in maksimum sürücü ağırlığı 105 kg: (link)
Fazla ağırlık yüklememeye dikkat edin.

• Beğen
Tepkiler: ugurus ve HaLiL_27
merhabalar
katlanır bisiklet bilgim yok etrafımda kullanan da yok kaliteli bir ürün almak istiyorum sadece İnternet araştırmalarım neticesinde
dahon mu d9
tern verge d9
tern byb p8
bisikletleri arasında kaldım hangisini sececeğim konusunda çok kararsız oldum. yardımcı olacak arkadaş olursa çok sevinirim
şimdiden teşekkürler

merhabalar
katlanır bisiklet bilgim yok etrafımda kullanan da yok kaliteli bir ürün almak istiyorum sadece İnternet araştırmalarım neticesinde
dahon mu d9
tern verge d9
tern byb p8
bisikletleri arasında kaldım hangisini sececeğim konusunda çok kararsız oldum. yardımcı olacak arkadaş olursa çok sevinirim
şimdiden teşekkürler

Tern Byb P8 i tercih ederdim şahsen
Kadrosu yapısı ve katlanınca küçük tekerlerin üzerinde sürülerek taşınabilmesi çok hoşuma gitti

merhabalar
dahon mu d9
tern verge d9
tern byb p8
şimdiden teşekkürler
P8 epey ağır bir katlanır 14.5 kg civarı geliyor. Çok yer sıkıntısı yoksa veya çok küçük katlanmasa da olur deniliyorsa bence verge d9 veya mu d9 değerlendirebilir. Kendim mu d9 kullanıyorum. Sorunuz varsa cevaplarım.

Geri