Jordanred Bisiklet Forması, Bisiklet Taytı ve Bisiklet Giyimine Dair Her Şey

Km saati tavsiyeleri

Hangi siteden satın aldınız? Link verebilir misiniz lütfen? Aliexpress'te gördüm ama sadece cihaz var. Vericiler ayrı satılıyor sanırım. Set olarak tek seferde alabileceğim bir link yok mu? Bir de gümrük vergisi vs. ile toplamda kaç lira masraf etmiş olacaksınız acaba? Ben de benzer bir ürün almayı düşünüyordum. İgs 10'u gözüme kestirdim ama sizin aldığınız da iyiymiş. Siz hangisini tavsiye edersiniz?
Cihaz henüz elime ulaşmadı. Geldiği zaman inceleyip sonuçlarını paylaşcağım.
Coospo bc200'u ali expressten aldım. Sadece cihaz alacaksan yaklaşık 440 tl.
1610430507268.png
Kalp sensörü ile beraber alacaksan
1610430548931.png

Scudo
Giant Continuum kullanan var mı ? kadanslı ant+ özelliğine sahip yalnız ant+ özelliğini hiç kullanamadım. Bilen var mı acaba

Fiyatına göre iyi bir ürün. Ben uzun süredir kullanıyorum. 3-4 ayda bir pil değiştirmek dışında bir sorunu yok.

Ant+ özelliğini neye göre kullanamadınız? Sensörlerin gösterge ile iletişimi ant+ ile sağlanıyor. Ölçüm yapıyorsa sorun yoktur.

Fiyatına göre iyi bir ürün. Ben uzun süredir kullanıyorum. 3-4 ayda bir pil değiştirmek dışında bir sorunu yok.

Ant+ özelliğini neye göre kullanamadınız? Sensörlerin gösterge ile iletişimi ant+ ile sağlanıyor. Ölçüm yapıyorsa sorun yoktur.
Pil aşırı çabuk tükeniyor :( ant+ özelliği için nabız sensörü mü almalıyım yoksa xiaomi mi band 5 falan alsam işimi görür mü saat olarak ?

Bu cihazla uyumlu hız,kadans sensörü yok mu?
Kendi sensörleri var ama ben hız ve kadans için magene s3+ iki adet aldım.
1610439924389.png
Kalp sensörü olarak da cihaz ile birlikte sipariş ettğim aynı markanın coospo H808 kalp sensörünü aldım.
1610440044076.png

Cihaz ile uyumlu diğer sensörler için bu linkte bakabilirisn. (link)

Giant Continuum kullanan var mı ? kadanslı ant+ özelliğine sahip yalnız ant+ özelliğini hiç kullanamadım. Bilen var mı acaba
Ben kullanıyorum sorununuz neydi acaba özel mesaj atabilirsiniz.

@MertSeker mesaj atmayı hala öğrenemedim hocam atabilir misiniz siz bana

Teşekkürler 🤗
Selamlar, aliexpresste Cycplus M1 yorumlara bakarken sizin yorumu gordum :) Uzun sure gecmis nasil tavsiye edermisiniz? Km olcmede hata, sensorler arasi kopma yasaniyormu aceba? Ve pil/şarj ne kadar gidiyor meraktayiz? Cift sensor ile 500 TL ye geliyor şuan..

Selamlar, aliexpresste Cycplus M1 yorumlara bakarken sizin yorumu gordum :) Uzun sure gecmis nasil tavsiye edermisiniz? Km olcmede hata, sensorler arasi kopma yasaniyormu aceba? Ve pil/şarj ne kadar gidiyor meraktayiz? Cift sensor ile 500 TL ye geliyor şuan..
Hala başarı ile çalışıyor, tavsiye ederim. Şarjı tam ne kadar gidiyor bilemiyorum. Ben haftada bir şarj ediyorum, yetiyor. Kullanıma da bağlı biraz. Sensörlerde kopma hiç yaşamadım.
Sürüşü Strava'ya atarsanız o her şeyi düzeltiyor zaten (mesafe, hız, irtifa). Geçenlerde 420m tırmanış gösterdi, Strava 400 olarak düzeltti. Mesafe ve hızda fark önemsiz derecede küçük çıkıyor.

• Beğen
Tepkiler: MstCnrMbt
Herkese merhaba. Mtb bisikletim için ben de bir km sayacı almak istiyorum. Cihaz ve Kadans sensörü alacağım. 3 model arasında kaldım.
IGPSPORT IGS10S
XOSS G+
CYCPLUS M1
MAGENE C406
Hangisini almalıyım veya almamalıyım. Tavsiyeleriniz nedir.

@cyilmaz cycplus m1 derim. İgs10 ile xoss fiziksel olarak birbirine çok benziyor. Ekran ufak şarj süresi 1 tık belki fazla olabilir ama cyc nin ekranı gerçekten çok büyük ve powermetre desteği mevcut.
Alttan düğmeleri ile garmin 520 tipinde bir cihaz. Bu fiyat bandında en mantıklısı bence cyc.

• Beğen
Tepkiler: cyilmaz
@cyilmaz cycplus m1 derim. İgs10 ile xoss fiziksel olarak birbirine çok benziyor. Ekran ufak şarj süresi 1 tık belki fazla olabilir ama cyc nin ekranı gerçekten çok büyük ve powermetre desteği mevcut.
Alttan düğmeleri ile garmin 520 tipinde bir cihaz. Bu fiyat bandında en mantıklısı bence cyc.
Teşekkür ederim. MAGENE C406 hakkındaki düşünceniz nedir. Ekranının programlanabilir olması hoşuma gitti.

@cyilmaz O fiyatlara çıkılacaksa ikinci el igs618 yada igs620 bakın derim. Navigasyon özelliği, renkli ekran, uyarlanabilir 5x10 ekran bunlar hep igs618 in artıları.

Giant neos ant+ kullanan var midir? Giant bisikletimdeki ridesense ile çalışacak en uygun fiyatlı alternatif olacak, kadans hız ve odometre dışında pek özelliğe ihtiyacım olmuyor

Giant neos ant+ kullanan var midir? Giant bisikletimdeki ridesense ile çalışacak en uygun fiyatlı alternatif olacak, kadans hız ve odometre dışında pek özelliğe ihtiyacım olmuyor

Ridesense Ant+ destekliyor bildiğim kadarıyla. O yüzden herhangi bir Ant+ destekleyen Km sayacı işinizi görür. Sırf bu sebeple Giant marka almanıza gerek yok diye düşünüyorum.

Ridesense Ant+ destekliyor bildiğim kadarıyla. O yüzden herhangi bir Ant+ destekleyen Km sayacı işinizi görür. Sırf bu sebeple Giant marka almanıza gerek yok diye düşünüyorum.
Kesinlikle dediğiniz gibi, fakat gördüğüm kadarı ile ant destekleyen 250 TL civarında bir sayaç pek yok:(

Daha önceleri btwin count 4 kullanıyordum, memnundum ama artık satmıyorlar. Geçenlerde aliexpress vari bir kilometre saatine geçtim ama cihaz çok yavaș çalıșıyor, hiç memnun değilim șimdiden.

Bisikletin üzerinde çok fazla unuturum genelde, eskisi nasıl çalınmadı hayret ediyorum doğrusu. 🙃 Her neyse, xoss modellerini önerir misiniz?

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı:
Sanırım şu ara orta segment alınacak cihaz igpsportlar(geçmiştede öyleydi gerçi) peki garmin edge 130 mu yoksa igpsport 620 mi (ne tırmandığını görmek isteyen kolay arayüzü olmasını arayan kullanıcı için)

Sanırım şu ara orta segment alınacak cihaz igpsportlar(geçmiştede öyleydi gerçi) peki garmin edge 130 mu yoksa igpsport 620 mi (ne tırmandığını görmek isteyen kolay arayüzü olmasını arayan kullanıcı için)

Tırmanış odaklı bir cihaz alınacaksa Edge 130 Plus daha mantıklı, ClimbPro özelliği olduğu için. Öyle olunca da fiyat artıyor tabii.

Geri