Jordanred Bisiklet Forması, Bisiklet Taytı ve Bisiklet Giyimine Dair Her Şey

Kron XC 500 hakkında

xc 250 nin üstünde kronun kendi ürettiği maşalar var. ama salcanoda sr suntour kilitlemeli maşalar olduğu için daha iyi performans veriyor. eğer değiştirme gücün varsa suntour alırsan çok rahat edersin.

Scudo
bende de xc 500 var aynı sorun bende de vardı takılıyodu yağlattım çok farketti şimdi memnunum

@ufuk gider

Merhaba Öncelikle Bir XC250 kullanıcısının bu yorumu yapması içimi çok rahatlattı çok teşekkür ederim. Peki nerede yağlattınız ne tür yağ ve nasıl yağladılar yani ben yapabilir miyim nasıl açılıyor hiç bilmiyorum ama :)

Büyük ihtimalle yağ azlığındandır.Eğer bu işi yapmayı bilisanız yapın ama bilginiz yoksa hiç uğraşmayın gerçekten biraz karmaşık servis iyi fikir...

• Beğen
Tepkiler: Göktuğ ÖZEL
@Musa Sagol

Aslında böyle şeyleri yapabilirim diye düşünüyorum becerim vardır ama hani üzerinde vida yada sökülecek birsey bulamadım o konuda yardım edebilirmisiniz :)

Arkadasımdada kron xc 500 vardı kademeli iniordu sanırım bu kronların hepsinde mevcut.

Bisikletcide akort için gitmiştik cok kapsamlı bi yer omlasada işini bilen birileri. Cıkarken abi su amortsor biraz sert takılıor dedik. Bir yag aldı zincirlerede ondan sıkıyor ucunda uzun hortum gibi ince cıkıntı var zincir yagıda olabilir. Onu aldı eline masanın amortsorun girdigi renksiz kısımlara yag sıktı . Yani amortsorlerle masanın ara kısmı içeri göcen kısım anlatabildimmi bilmiorum.

Yag sıktıktan sonra esnetti bi kac kere basarak yagın içe akmasını sagladı sonra tekrar bi kac defa sıktı şimdi eskisine göre fark edilir sekilde acılma oldu.

Belki içini acarak yada özel yaglarla daha verimli olabilir fakat bu sekildede cözüm oluyor gördügüm kadarıyla ve ubnu yapanda bir bisikletci. İsterseniz bir deneyin derim.

Vidaya gelincede eğer varsa en attadır yani lastiklerin girdigi yerde masanın altından bakınca görürsünüz. Orasıda sanıyorum yagı bosaltmak için kullanılıyor yani acarsanız olan yagda bosalıcak diye biliyorum

• Beğen
Tepkiler: Göktuğ ÖZEL
selamlar.
XC500 1 aylık bisikletimi satmak istiyorum ama nedense almak isteyen yok. 600-700 tl sıfırı. Ben 400 TL ye veriyorum 1 aylık bisikleti ama alan yok.

Sizce daha da ucuza mı vermeliyim.

• Beğen
Tepkiler: Aly
400 tl xc 250 nakit satış fiyatı ikinci elde %30 nakit alış fiyatınızdan geri gelin tabi bisikletin kondisyonuna göre etik ikinci el satış fiyatını bulmuş olursunuz. zaten bir aylık diyorsunuz 400 tl bence makul kargoyuda karşılayın elden teslim etmeyeceksiz allah bereket versin bitti gitti.bir arkadaş 300 tl ye xc 250 alıcaktı 400 tl vererek xc 500 almak daha mantıklı duruyor şu konumda hayırlı satışlar.

• Beğen
Tepkiler: Aly
Serkan Bey Selamlar.

Bu tarz bir bisiklet arıyorum, Mesaj sınırlamasından dolayı size özel mesaj gönderemedim. İletişim için başka bir mail adresi verebilirmisiniz?

İlanınız nerede yayında?

henüz 2 ay olmuşsa alalı hiç macera aramayın gidin servise verin yapsınlar. bunun için ucret talep edeceklerini sanmıyorum sonucta garanti kapsamında olmalı. gerçi son mesajın üzerinden 2,5 ay geçmiş ama umarım sorun hallolmuştur. bende bir kron xc250 kullanıcısı olarak siddetle en kısa sürede maşanızı değiştirmenizi öneririm. üzerinde gelen zoom maşalar sabit maşalardan hallice bir performans sergiliyorlar çünkü.

bende de kron xc250 var.. 2 sene kadar üzerindeki zoom maşa ile kullandım, süspansiyon özelliği pek yok, bu maşayı ne kadar yağlasan da verim alamazsın.. geçen hafta suntour xcm v3 süspansiyon taktırdım farkı anladım, gayet güzel oldu..

Merhaba;

xc250 almaya gittim ve orada gördüğüm xc500'ü aldım. 2011 model kırmızı beyaz renkte. 2012 xc250 mi yoksa 2011 xc500 mü daha iyidir? Arasında çok fiyat farkı olmadığından xc500'ü tercih ettim.

Selamlar

tabıkıde xc 500 xc 250 de ruble gobek v frenler shımano deıl zaten farkı bu hayırlı ugurlu olsun kardesım

Selam, yemi bisikletin hayırlı olsun kazasız belasız pedallar dilerim size.

Ben de aynı markanın xc750hd modeline hevesleniyorum. Marka ve model olarak görüşlerinizi yazabilir misiniz?

hayırlı olsun 2 aydır bende kron 500 kullanıyorum maşası hariç gayet memnunum 24 haziranda şileye tura gittim yolda hiç sıkıntı yaşamadım birde 1,40 cst taktım çok daha ii oldu tur bisikleti gibi iiii yapmışsınız:)

Geri